XBMC-Kodi.cz

Úplná verze: Dálkový ovladač
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Mám dalkový ovladač  MELE F10-PRO.Po připojení přijimače do usb se ztratí zvuk . Na návodu je napsáno "Setting audio output mode of Android TV Box On Android TV box, enter into Android settings->Sound->Audio output mode, select USB to enable your Air mouše.".Ale to usb jsem tam nikde nenašel . Díky za rady
Heh........... Mám takovou drobnost, koupil jsem T96 plus a při volbě myš na ovladači se mi zapne satelit.....dá se změnit protokol nebo zapínací kód ?
jj, tez mi to delalo na nejakych satelitech co mam naskladane na sobe, a protoze to jsou E2 vypnul jsem je do stand by, z cinana udelal v kodi klienta pvr a je vymalovano :-)
to byla legrace , ale vazne to asi nepujde levny ovladac je levny ovladac :-)
doporučte mi prosím dálkový ovladač, resp. asi nějakou mini klávesnici s toupadem. mám kodi v PC v ubuntu a přes HDMI do televize. asi bude potřeba klávesnice. vzhledem k tomu, že PC mám na jiné straně pokoje, tak by bylo asi dost nepraktický mířit na počítač a ovládat něco na televizi na druhé straně pokoje..dík
K plné spokojenosti používám toto:
[Only registered and activated users can see links Click here to register]
a jak to funguje když budu mířit ovladačem na TV a přímač pro ten ovládač budu mít zastrčený v PC na druhé straně pokoje?
Je to wireless a bez problemu s tim ovladam raspberry z druhe mistnosti pres zed na vzdalenost asi 5m. Zaroven to ma i infra, takze lze naprogramovat nekolik tlacitek z ovladace od tv.
→ [Only registered and activated users can see links Click here to register]
→ [Only registered and activated users can see links Click here to register] 
 
4
tak to vyhrál tento. díky

[Only registered and activated users can see links Click here to register]
user.jmeno: jo, tohle mám a funguje to super na čemkoliv (v mém případě Windows).

Narozdíl od některých levnějších klávesnic, kde se zasekává přenos a to pak způsobí nekonečné držení klávesy (což je chuťovka, když se tohle stane třeba u backspace :) )
tak jsem rád, že jsem nesáhl vedle :-)
Já používám tohle a je to skvělé. Jakákoli klávesnice ve spojení s ovladačem se hodí. Tohle je navíc krásně malé a levné.
[Only registered and activated users can see links Click here to register]
Jj Rii nemá chybu, používám již nějaký ten pátek a naprostá spokojenost (proto jej vždy doporučuji) - obzvláště s podsvícením  4