XBMC-Kodi.cz
FreedomTV - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Live TV & PVR (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-live-tv-pvr)
+---- Fórum: IPTV streamy (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-iptv-streamy)
+---- Téma: FreedomTV (/prispevek-freedomtv)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: FreedomTV - Obik - 28.12.2016

Nevíte, jestli se dá objednat i ten Balíček 1 za 150 Kč jako iptv? Případně jestli existuje souhrnný seznam kanálů tohoto balíčku? Nepotřebuji HBO, apod. které jsou v balíčku Komplet, tak bych platil zbytečně. Děkuji


RE: FreedomTV - goahold - 29.12.2016

(27.12.2016, 22:43)lama79 Napsal(a): Predplatil jsem si FTV na mesic, abych porovnal kvalitu a celkove stability (vecer). O cene nepolemizuji, ta je pro mne ok. Nicmene prenos hokeje na CT4 Sport byl dost neplynuly. Bohuzel momentalne nemam moznost porovnat napriklad s DVBT.
Namatkou jsem porovnal HBO HD/1080p s jinym IPTV zdrojem a 1080p nestiha transkodovat. Na titulcich to bylo krasne videt, jak kazdou chvilku poskocily (vynechane frejmy?).
Klasicke HBO HD bylo temer srovnatelne s "jinym" zdrojem.

Pripojeni fiber (zadne vypadky) a prehravam na RPi2/LibreElec/Kodi17b7.

Nekdo podobne poznatky?

No ja tiez pouzivam Kodi17b7, nie som s tym vobec spokojny. HD programy v roziliseni 1920x1280 mi sekaju vsetky. Pri tom mam tiez dost namakany internet co sa tyka rychlosti... Ked pustim v IPTVpro tak ziadny problem so sekanim nie je, co je jasne ze problem je niekde v Kodi... Mam pocit, ze sa im tam nedari dat take kodeky, ktore zvladnu prehravat rozne streamy...

A mate niekto skusenosti s https://rapidiptv.net/packages? Kvalita obrazu a pod....?
Je tam tiez pekna paleta vyberu nasich stanic. Pisal som si pre test, ale nic mi na mail neprislo...


RE: FreedomTV - marecek65 - 29.12.2016

no neviem, ja mam internet len vzduchom cez mirstneho poskytovatela download asi 10 Mbps a nic mi v neseka. Pouzivam Rpi a kody 16.1

Jsem uživatel používající SM-G930F , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.


RE: FreedomTV - kodiman - 29.12.2016

Obik

napiš p. Pechovi, je vstřícný... (jaroslav.pech@dvbexpert.cz)


RE: FreedomTV - trdlo - 29.12.2016

Ja mam Kodi 16.1 na Android skatulke a len 1080i sem tam seka vecer. Preto dufam, ze poskytnu aj 720i signal pre STV 1&2. Realna rychlost mojho DSL je 13-14 Mbps.


RE: FreedomTV - Obik - 29.12.2016

Díky kodiman. Napsal jsem a pokud to někoho zajímá, tak lze objednat i Balíček 1. Zde je seznam kanálů: https://www.freedomtv.cz/smarttv/playlist.php?balicek=1
Rychlost odpovědi p. Pecha mě fascinuje, ostatní by se mohli učit ;-)


RE: FreedomTV - kodiman - 29.12.2016

super, díky za info, doplněno do prvního příspěvku...


RE: FreedomTV - Kufor - 29.12.2016

(29.12.2016, 11:03)goahold Napsal(a): .....
A mate niekto skusenosti s https://rapidiptv.net/packages? Kvalita obrazu a pod....?
Je tam tiez pekna paleta vyberu nasich stanic. Pisal som si pre test, ale nic mi na mail neprislo...
Tamto emailove ziadanie o trial mi zjavne nefunguje, staci ale napisat na ich forum do TEJTO temy a behom par minut mas link v PM. Skusal som to, ale moc ma to neoslovilo. Pokial ti ide najma o TV v CZ/SK jazyku, freedomtv je co sa tyka takejto ponuky a kvality lepsia volba.


RE: FreedomTV - kodiman - 29.12.2016

(27.12.2016, 22:43)lama79 Napsal(a): Predplatil jsem si FTV na mesic, abych porovnal kvalitu a celkove stability (vecer). O cene nepolemizuji, ta je pro mne ok. Nicmene prenos hokeje na CT4 Sport byl dost neplynuly. Bohuzel momentalne nemam moznost porovnat napriklad s DVBT.
Namatkou jsem porovnal HBO HD/1080p s jinym IPTV zdrojem a 1080p nestiha transkodovat. Na titulcich to bylo krasne videt, jak kazdou chvilku poskocily (vynechane frejmy?).
Klasicke HBO HD bylo temer srovnatelne s "jinym" zdrojem.

Pripojeni fiber (zadne vypadky) a prehravam na RPi2/LibreElec/Kodi17b7.

Nekdo podobne poznatky?

jj, mám to úplně stejně, není to ideální, mě připadá, že i třeba Nova HD a Prima HD nejsou ideální, ten obraz je prostě jiný, než přes klasické DVB-T, takový nepřirozený, u těch sportů by to mohly být vypadávající snímky, ale na ty Nově a Primě mě to nepřipadá, mě se spíš zdá, jako by byl nějaký problém s obnovovací frekvencí obrazu?, fakt nevím, chci napsat p.Pechovi, dělá mě to od začátku jak na Kodi, tak na SSIPTV, ale nevím jak to technicky popsat... 8


RE: FreedomTV - Obik - 30.12.2016

Na OpenElec/RPi3/KODI na Windows je u mě Nova HD i Prima HD ve výborné kvalitě, bez trhání. Problém by u vás mohl být v tom, že HD-čka mají nestandartní rozlišení 1280x738. Scaleování z tohoto rozlišení by pak mohlo způsobit popsané problémy. To HBO 1080p si neplatím, takže můžu jen hádat, ale pokud se to netrhá stylem, že se neustále bufferuje a na pc to jede plynule, pak je to problém kodeků, respektive špatná optimalizace v Kodi.


RE: FreedomTV - lama79 - 30.12.2016

kodiman, Obik: problem je, ze to neni klasicke trhani, ale obraz neni proste plynuly. Vcera jsem chvili sledoval CT1 a Film Europe a obraz, specialne pri svenku, neni plynuly. U filmu to jeste beru, ale studiove zabery by toto delat nemely.
Vyzkousim v VLC, nicmene na malem 14" LCD se to spatne pozna.

Jeste poznamka: film pusteny z NAS se samozrejme netrha ;-)


RE: FreedomTV - Obik - 30.12.2016

To je zajímavé. Mě to jede zcela plynule. Schválně jsem porovnával i s DVB-T a satelitem. Můžeš ještě zkusit si zobrazit při přehrávání info. Na mé televizi si ho při fullscreen přehrávání zobrazím klávesou return (Samsung TV). U tebe to může být jinak.Na Kodi ve Windows klávesou "O". Schválně se podívej na údaje Drop a Skip, jestli nejsou příliš velké. Pak taky na vytížení procesorů.


RE: FreedomTV - lama79 - 30.12.2016

Zajimave. Vyzkousim. RPi2 vytizeni CPU max 30% pri 1080p streamu. Tim to nebude. Nicmene jedu na LibreElec Alpha verzi, tak jestli to, pripadne beta Kodi neni problem.
Mam na HDD jeste cistej ts stream z HBO ze SATu, tak to taky porovnam.


RE: FreedomTV - voltov - 30.12.2016

jak tak na to koukam z vasich reeakci usuzuji ze predplacet na rok nema smysl


RE: FreedomTV - hoss - 30.12.2016

lama79 N: mám podobné zkušenosti.Freedom tv se po chvíli seká a pak nejede nebo se obraz trhá a kvalita 720p?Ani jsem nezkoušel HD ...Zřejmě je to hodně ovlivněno rychlosti internetového připojení- u mě okolo 6 Mb.


RE: FreedomTV - kodiman - 30.12.2016

to připojení máš dost na hraně, datové toky jsou:
SD: 2 - 2,5 Mb/s
720: 3 - 4 Mb/s
1080: okolo 6 Mb/s

zkoušel jsem ty vypadlé snímky a tady problém nebude, vypadnou nějaké při přepnutí kanálu a pak ani jeden
i já to testoval na 14" NTB a tady se mě to zdá, že je to v pořádku
problém vidím pouze na 49" TV Samsung a dělá to i na SSIPTV, hrál jsem si i s nastavením TV, takový ty fičury typu "telenovela" efekt, ale to je prakticky stejné, fakt nevím, nemohlo by to opravdu být v nějaké obnovovací frekvenci??
teď už na to asi kašlu a příští týden zkusím napsat p. Pechovi


RE: FreedomTV - hifik101 - 30.12.2016

Já mám připojení 35 MB/s Wifinou od místního providera a jede mi to bez problému na 3 zařízeních současně. Dokonce jsem zkoušel v NTB pustit najednou HBO 1080p v Kodi a druhé to samé ve VLC playeru a jelo to bez problému, Mám tam grafickou kartu 4G a RAM 8G . Třetí HBO 1080p jelo na dalším EVOLVEO PCWIN X5, který mám připojený na plazmu Panasonic a rychlost internetu klesla na 25 MB/s. Nikde se nic netrhá a obraz jede plynule bez výpadků. Myslím si, že minimální rychlost připojení pro plný stream musí být 15MB/s. Dokonce mi jedou bezproblému i streamy ve 4K na více PC současně , kde je datový tok větší. např .: http://rtmp.one.by:1400


RE: FreedomTV - lada - 31.12.2016

Nevím jestli se někdo setkal s tímhle problémem?
Po stažení souboru do VLC v PC vše běží Ok včetně všech programů , po uložení do Raspberry mí chybí programy ČT.
Vyzkoušeno několikrát a stále stejný výsledek,nemůžu přijít na to kde dělám chybu.


RE: FreedomTV - 100karel - 31.12.2016

Nesmíš to ukládat z VLC, ale rovnou stahovat z daného odkazu.


RE: FreedomTV - lada - 31.12.2016

Díky nechtělo se mi to vypisovat, lenost zaslouží trest.