XBMC-Kodi.cz
FreedomTV - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Live TV & PVR (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-live-tv-pvr)
+---- Fórum: IPTV streamy (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-iptv-streamy)
+---- Téma: FreedomTV (/prispevek-freedomtv)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: FreedomTV - mhada - 25.6.2017

a este treba dodat k tomu ze ten balik od antiku stoji o ... obcas kanaly vypadnu, semtam to ide pohode, sem-tam sekanie, celkovo to je o nicom, kvalita obrazu tiez nic moc


RE: FreedomTV - Obik - 30.6.2017

Vrátil pan Pech už někomu peníze?

Zajímavé je, že jejich streamování pokračuje zvesela dál, jen ne pro nás ubohé platící zákazníky...


RE: FreedomTV - kodiman - 30.6.2017

Ano vrátil. Měl jsem zaplaceno do konce roku, vrátil vše co zbývalo. V pondělí jsem mu napsal, obratem chtěl číslo účtu. Dnes (pátek) žádné peníze na účtě nebyly. Napsal jsem mu znovu, obratem se omluvil a do 10 minut jsem dostal peníze zpět...


RE: FreedomTV - GarfieldM - 30.6.2017

Peníze vrátil hned a přišlo mi to ve středu.Někteří machři říkaji,jak je sledujou načerno - Podělte se jak to děláte?


RE: FreedomTV - spartann - 30.6.2017

mně žádné peníze zatím nepřišly, ale asi to bude tím, že jsem si o žádné nepsal (předplatné mi mělo končit někdy za měsíc), asi tajně doufám, že se to rozjede


RE: FreedomTV - GarfieldM - 30.6.2017

Doufat můžeš,ale pokud to nevyřeší s rrtv,tak je ende...


RE: FreedomTV - neo001 - 30.6.2017

Pisal mi ze musime vydrzat. Aktualne sa vsetko riesi.


RE: FreedomTV - pheonixx - 01.7.2017

Během toho čekání si můžete aktivovat na SledovaniTV balíček premium na první měsíc za 1,- ?


RE: FreedomTV - koperfield - 01.7.2017

Za 1,- Kč? To jsem tam teda neviděl, prý to teď dávají zdarma za nějaké hodnocení.
   


RE: FreedomTV - pheonixx - 01.7.2017

Jo, já tam mám za kačku.


RE: FreedomTV - hoss - 01.7.2017

koperfield:Balíček Prémium zdarma

Podělte se s námi o své zkušenosti s naší službou a získejte balíček Prémium na měsíc zdarma. Stačí, když si s námi budete hodinu povídat :)

Pro více informací napište na: ux@sledovanitv.cz



RE: FreedomTV - koperfield - 01.7.2017

Hodinu povídat.. Máš pravdu hossi, nevím kdo by byl schopen tolik času tomu obětovat. Je to jako se šmejdy, něco dostanete zdarma jen za 1hodinový pokec. Schválně jsem jim na ten mail psal a ...nic.  18


RE: FreedomTV - hoss - 01.7.2017

Přesně tak,mě se taky neozvali,trochu mi to připadá,jak ty různé ,,promo" akce...


RE: FreedomTV - GarfieldM - 01.7.2017

Taky jsem jim napsal a nic.Vadí mi v tom maxi,že nejde vyhodit HBO - což je mínus 190-250Kč.400-500Kč to bych překousnul za ten balíček.Zatím vede Kuki za 400Kč,ale nevěřím tomu staršímu softwaru pro pc z roku 2016-Teď jsem testoval a vyskakuje to po deseti minutách.

Mimochodem ta akční cena za 1kč platí při objednávce na neurčito.


RE: FreedomTV - koperfield - 04.7.2017

Už se mi ozvali z toho sledovani.tv ohledně toho měsíce zdarma. Zvou mě do brněnských kanceláří. No promo jak má být  1 
   


RE: FreedomTV - hoss - 05.7.2017

Přátele,tak již mi dorazili peníze od p. Pecha,takže aspoň se zachoval slušně...


RE: FreedomTV - GarfieldM - 05.7.2017

koperfield - Přez skype,bohužel nemám webku...Ať radši udělaji balíček Maxi bez hbo...


RE: FreedomTV - koperfield - 05.7.2017

Přesně tak, kéž by nějaký IPTV provider nabídl něco s možností výběru kanálů. Neříkám, že to není v nabídce (myslím, že Antik to takhle má), ale je to strašně ořezané..
Mimochodem, taky jsem mu napsal že nemám webku 1 Na druhou stranu nelžu, neboť můj NTB Dell ji fakt nemá.


RE: FreedomTV - teko8711 - 05.7.2017

Cez ten skype mozno mysleli pokec bez web cam, ved cez skype sa da rozpravat aj bez web cam, pokial by sa mal mesiac zdarma oplatit, urcite nie sposobom navsteva v kancelarii v Brne, s tym suvisia naklady na cestovne, obed atd... a tym padom si mesiac sledovania mozes rovno zakupit :-) a taktiez ze cez skype najlepsie kecat o ich sluzbe napisali, no to by som asi moc nepokecal kedze ich sluzbu som este neodskusal :-)


RE: FreedomTV - S474N - 05.7.2017

Nejak to nechapu, to je zas nejakej tunel a navsteva je proto, aby si "proklepnul" o koho jde?