XBMC-Kodi.cz
FreedomTV - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Live TV & PVR (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-live-tv-pvr)
+---- Fórum: IPTV streamy (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-iptv-streamy)
+---- Téma: FreedomTV (/prispevek-freedomtv)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: FreedomTV - voltov - 11.7.2017

tak jsem psal na veskere kontakty freedom a stale zadna odezva


RE: FreedomTV - GarfieldM - 12.7.2017

Další dotaz - Jaká je ta O2tv - Prý jde objednat i bez boxu a na pc přez prohlížeč.Jaká je tam kvalita u hd kanálů?


RE: FreedomTV - Rossi D - 12.7.2017

O2Tv je taková jak máš rychlý net  4
O objednávce bez boxu nic nevím, dostal jsem O2Tv k paušálu a na téma "O2 Spolu" bez tohoto pro mne zbytečného zařízení jsme toho s O2 docela dost prodebatovali, nakonec jsem ustoupil ....  8


RE: FreedomTV - voltov - 12.7.2017

GarfieldM sice o2tv memam, ale nesel bych do ni uz z principu jelikoz je to O2 Big Grin jinak informaci, ze funguje bez stb jsem taktez nenasel


RE: FreedomTV - Rossi D - 12.7.2017

Což O2Tv bez boxu funguje, dostal jsem 4 licence pro přístup a sledování cca 80 kanálů na jakémkoliv zařízení, ale jde o to, že je toto vše podmíněno odebráním onoho STB, který je nutno spustit pro aktivaci celé O2Tv .... po té již může zůstat přístroj vypnutý či odpojený ...


RE: FreedomTV - voltov - 12.7.2017

Rossi D no a to je to co mi moc nevyhovujr. Mam smart TV samsung, tak se mi moc nechce mit krabici u tv. Proc to nevyresi aplikaci pro tyhle chytre tv to v dnesni dobe nechapu


RE: FreedomTV - Rossi D - 12.7.2017

Však ona aplikace existuje a je funkční (pro Kodi) → O2TV Go - nevím jak je to s podporou v "chytrých" TV  8
A O2 STB "krabice" je prcek → Rozměry 12,5 x 12,5 x 3,2 cm  4


RE: FreedomTV - GarfieldM - 13.7.2017

Takže on mi tvrdí,že to jde a přitom to tak nefunguje?Jaká je kvalita obrazu u Hd kanálů?Uvažoval jsem o tom balíčku L..


RE: FreedomTV - ros - 13.7.2017

@GarfieldM
O2TV Air - nepotřebuješ settopbox, sleduješ v rámci 4 licencí na PC přes internetový prohlížeč (v tom případě máš k dispozici i zpětné shlédnutí 50 hod. nazpět) , nebo přes zmiňovaný doplněk do Kodi (bez zpětného shlédnutí) na všech zařízeních, kde Kodi funguje, tedy i na TV pomocí nějaké "krabičky".
Samostatná aplikace do "chytré TV", pokud vím, neexistuje.
Já používám PC - online přes doplněk v Kodi nebo pro zpětné shlédnutí si pustím prohlížeč.
V prohlížeči si pak můžeš spravovat svoje konto - např. smazat už nepoužívané zařízení ke sledování, abys nepřekročil počet 4 licencí, pojmenovat si jednotlivá zařízení atd.
S kvalitou obrazu ( 720x576 ) jsem spokojen, sleduji jen na PC, do TV přes RPi jsem nezkoušel, ale logicky
vzhledem k rozlišení, by to pro fajnšmekry na velké obrazovce asi nebylo.
Jinak mám internet 100 od UPC.


RE: FreedomTV - hoss - 13.7.2017

A cena 299 kč plus kdo vi co ještě...


RE: FreedomTV - ros - 13.7.2017

@hoss
Cena - jasně, ale já to mám pořešené se známým napůl, já 2 licence, on 2 licence a je to snesitelnější.
Objednatel jsem já, on mi měsíčně přispívá a zatím nám to takhle funguje už přes rok.


RE: FreedomTV - voltov - 13.7.2017

jinak co se tyce freedom Pech se mi stale neozval, napsal jsem vsude mozne a nic ten chlap me zacina stvat


RE: FreedomTV - Rossi D - 13.7.2017

Tak já bych do O2Tv asi dobrovolně nešel, ne proto, že je to služba taková či maková, ale prostě ji nepotřebuji ... Mám full Skylink a měnit nehodlám - nebýt zvýhodněného paušálu tak bez ní přežiji klidně další století  4 Neříkám, že puštění TV na zahradě při grilování či při dlouhém čekání v autě je k zahození, ale věc bez které se nedá existovat to rozhodně není ... Co už, stojí mne to necelých 90,-Kč měsíčně - již nekouřím - tak je to jako jedna krabička cigaret do luftu vyhozená 1


RE: FreedomTV - koperfield - 13.7.2017

Rossi D : Když máš Skylink, tak můžeš použít Skylink Live TV, neplatí se nic navíc.. Pravda, oproti satelitu je to o dost ořezané, ale postačí.. Používám to tak i já, sice z 84 kanálů mám jen 38 základních, ale nemusím si zbytečně platit IPTV.


RE: FreedomTV - voltov - 13.7.2017

Rossi D: Kdyby Skylink nebyl satelit, IPTV asi bych do nej taky sel


RE: FreedomTV - koperfield - 13.7.2017

voltov: Já ho bohužel mám primárně na satelit na chatu, do zapadákova, kde je rychlý internet nemožný a kde DVB-T nemá žádný signál. To IPTV je takový bonus..


RE: FreedomTV - voltov - 13.7.2017

koperfield: ja mam u satelitu problem s tim ze musim na barak montovat parabolu, proto hledam IPTV. No freedom byl dobrej, ale nakonec to byla cernota a ted mam asi jen 3 moznosti Lepsi.tv sledovani tv nebo kuki u techle vim, ze jdou sledovat bez stb na chytry tv


RE: FreedomTV - Rossi D - 13.7.2017

@koperfield:

Proto také píši, že jsem O2Tv nepotřeboval a popisuji pro některé potencionální zájemce možnosti využití a jak dále píši byla mi tato služba vnucena v rámci paušálu "O2 Spolu" bez O2TV Ti zmiňovaný paušál totiž nedají .... jinak bych opravdu 89,- Kč zbytečně za IPTV neplatil ....  19


RE: FreedomTV - GarfieldM - 13.7.2017

Takže nakonec z něj vylezlo,že to není balíček L,ale nějaká Tv Air.To si rovnou můžu platit lepsi.tv...Prodloužil jsem si zatím sledovanitv+balíček dokument od zapnitv.Zrovna O2 a jejich podvody nechci...


RE: FreedomTV - koperfield - 14.7.2017

Pozor všem, kteří chtějí SledovaniTV hlavně kvůli VLC, resp. integrovat do Kodi:
1. HD verze ve VLC nerozjedete, protože vám je nedají
2. cituji z odpovědi na můj dotaz, jestli jde na VLC rozjet HD

VLC už pomalu přestáváme podporovat.
S pozdravem
Sledovani.TV

Takže HD u sledovaniTV rozjedete jen v prohlížeči.
Podařilo se mi z 45minutového o ničem kecání vytáhnout Premium na měsíc zdarma (bez dalších závazků) a tohle je výsledek.