XBMC-Kodi.cz
TV Logo Pack - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Live TV & PVR (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-live-tv-pvr)
+--- Téma: TV Logo Pack (/prispevek-tv-logo-pack)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


TV Logo Pack - marhycz - 27.1.2017

Představuji svůj vlastní balíček TV ikon do Kodi a Tvheadend klientů.
Polovina klasických ikon totiž není vidět na tmavém skinu a polovina zase na světlém skinu. Udělal jsem tedy čtvercová loga, jejichž pozadí je dominantní barva loga televizní stanice a logotyp je světlý.

Více informací, návod k použití a odkazy ke stažení jsou na github stránce

Než budete psát příspěvek, že vám chybí logo XY tak se nejdříve prosím koukněte na github stránku, jestli už tam není. Pokud se tam logo už nachází, napište, jaký název souboru loga vám Tvheadend nebo některý z místních LiveTV doplňků (Skylink Live TV, 4NET, O2TV Playlist,..) vygeneroval a já na github přidám zástupce. V případě ručního m3u8 playlistu si název loga pozměňte sami. 


Náhled pro představu:
[Obrázek: thumbnail-cz.png][Obrázek: thumbnail-international.png][Obrázek: thumbnail-de.png]

Používejte to kdekoliv a jak chcete :) 

Kdyby někdo udělal zajímavé alternativy, měl hodnotné připomínky, nebo by udělal loga dalších stanic v podobném duchu, podělte se o ně v tomto vlákně :)

A pokud se vám ikonky líbí, můžete mi koupit kafe! :-)
[Obrázek: btn_donate_LG.gif]


RE: TV Logo Pack - Rossi D - 27.1.2017

Chválihodný počin, sic Tvůj packet nevyužiji neb všechny mé zařízení čerpají TV loga v podobě ZZPicon ze sdílené složky na NASu, ale i tak Ti to musím pochválit  4


RE: TV Logo Pack - marhycz - 27.1.2017

Díky moc! :) Ono v tomhle stavu je jakýkoliv jiný balíček kompletnější Big Grin


RE: TV Logo Pack - matchboxx - 27.1.2017

dobra prace :-)) ale tez pouzivam zzpicon, kdysi jsem si je delal sam , ale ted uz to nehrozi
[Obrázek: picons.png]


RE: TV Logo Pack - marhycz - 27.1.2017

Klidně jestli chcete, tak sem nasdílejte zipy na stáhnutí s náhledem :)


RE: TV Logo Pack - matchboxx - 27.1.2017

jinak, zde je komplet cely orbit https://drive.google.com/drive/folders/0Bwz6mBA7lUOKNVR4U3NrdW5hTEE od doktora chocholouska :-))


RE: TV Logo Pack - hoss - 27.1.2017

marhycz: loga jsou moc pěkná,velké díky za odvedenou práci...


RE: TV Logo Pack - marhycz - 27.1.2017

matchboxx: skvělé, třeba to někdo využije :-)

hoss: Díky moc! Budu se to snažit ve volném čase kompletovat co to jen půjde.


RE: TV Logo Pack - marhycz - 28.1.2017

První malý update:

1/28/2017
+Animal Planet HD
+Discovery Showcase HD
+DMAX HD
+DOCUBOX HD
+FIGHTBOX HD
+TA3
+TV JOJ HD
+MTV
+MTV Dance
+MTV Hits
+MTV Rocks
+Viasat Nature
+Viasat HD


RE: TV Logo Pack - marhycz - 29.1.2017

Update:

1/29/2017
+AutoMotorSport HD
+AXN
+Crime and Investigation
+Das Erste HD
+Fanda HD
+Fishing & Hunting
+France 24
+Outdoor Channel HD
+Sport5
+Spektrum HD
+Telka
+TV Paprika
+ZDF Info HD


RE: TV Logo Pack - marhycz - 01.2.2017

Update:

1/31/2017
-Všechny kanály mají nyní i verzi bez příznaku (logo HD verze stanice), tyto verze doporučuji používat i na HD verze programů, protože jsou většinou lépe vycentrované, vypadají dohromady více jednotně.


RE: TV Logo Pack - marhycz - 07.2.2017

Update:

2/07/2017
+History
-Nová loga TV stanic skupiny Nova


RE: TV Logo Pack - marhycz - 11.2.2017

Update

2/10/2017
+Vytvořil jsem symbolické linky na HD verze kanálů. (Takže např. logo CT1HD.png je jen odkaz na CT1.png). Tímto se loga budou ke kanálům jednodušeji přiřazovat (např. v TVheadendu). HD příznaky do ikon nedávám, protože samotné logo je potom hůře vycentrované, nebo příliš malé.

-Pokud se někomu tyto ikony náhodou líbí a používá je, můžete mi psát do SZ jaká další loga byste chtěli. Připomínky můžete psát klidně sem :)


RE: TV Logo Pack - MarioHP - 11.2.2017

Dobra prace! Vyuzil jsem :) Tady jsem si kdysi udelal taky nejake loga, pokud se Ti bude neco hodit, klidne to muzes pouzit.


RE: TV Logo Pack - ch_bdxhegz - 13.2.2017

Využívám, díky moc. Ikony jsou pěkné a přehledné. Xtrend 9500, OpenATV 6, MyMetrixHD skin.


RE: TV Logo Pack - marhycz - 13.2.2017

Super! :)

Update:

2/13/2017
+AXN Black
+AXN White
+Barrandov Plus
+CNN
+DoQ
+Golf Channel
+Viasat Explore

-U některých log odstraněny značky jako ® a ™, které ani nejsou vidět, a logo samotné pak není ve středu.


RE: TV Logo Pack - marhycz - 17.2.2017

Update:

2/17/2017
+360 TuneBox
+CNN
+Disney Channel
+ČT: D
+Nickelodeon
+Rik
+VH1 Classic

-U všech log odstraněny značky jako ® a ™, které ani nejsou vidět, jenom pak není samotné logo ve středu.


RE: TV Logo Pack - nicko - 07.3.2017

dakujem


RE: TV Logo Pack - CX-5 - 09.3.2017

KODI jsem nainstaloval v nedeli, pred 3-mi dny. Kupodivu se to nejak rozjelo, ale  zatim o tom jeste moc nevim.
Precetl jsem uz taky docela dost, nejake pluginy jsem i nainstaloval a nastavil, ale zatim stale nevim a ani nemam predstavu, kam ty loga mam strcit.
Na to jsem opravdu neprisel. Muzete mi prosim poradit, kde se o tom pise?
Diky CX-5


RE: TV Logo Pack - Smolinko - 09.3.2017

super krasna praca vdaka

CX-5:  A mas vobes dake on line streamy? resp mas v kodi polozku TV? ak ano tak pri editacii kanalu si mozes vybrat manualne logo a priradit daky obrazok... napriklad...