XBMC-Kodi.cz
Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+---- Fórum: Sosáč (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-sosac)
+---- Téma: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi (/prispevek-sosac-databaze-filmu-a-serialu-pro-kodi)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Picasso - 23.2.2016

Mne "ADD ALL TO LIBRARY" pridáva stále cca. 10 rovnakých filmov. Preinštalovával som Sosáč, predtým mi to fungovalo super. kde je potom chyba v doplnku?


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - sveto99 - 25.2.2016

kawasaki165: na filmy používam csfd 3.4c, na seriály TVDB. Pridávanie zodpovedá novinkám na http://movies.sosac.tv/cs/. Navrhoval by som pozrieť log, kde sú zrejme vypísané filmy/seriály, ktoré z rôznych dôvodov neboli zaradené do databázy.
Dufam že to pomôže.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - marecek65 - 29.2.2016

Caute: viem mi niekto poradit, preco mi nejde stiahnut film zo sosaca? Do teraz som nemal problem, ale vcera ked som chcel nieco stiahnut, tak stiahne okolo 75 kb a vypise, ze film stiahnuty. Na externom disku je tento subor, ale samozrejme nefunkcny. Nechapem,kde moze byt problem. Kodi aj sosac mam najnovsie verzie . Hardware je rasberry


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - mitulko - 01.3.2016

Mareček nejde ti sťahovať lebo maš verziu sosača 1.2.4 ktora sa upgradovala nedavno. ak chceš ťahať musíš sa vratiť na verziu 1.2.3
sorry nevšimol som si že si už reagoval v vlákne kde sa tomu venuju.
poprosím admina o zmazanie ešte raz sa ospravedlnujem.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - ljelinek - 01.3.2016

Ahoj, můžu poprosit o aktuální seznam souborů všech filmů a seriálů na sosac.ph? Seriály mi doplněk stáhne všechny, ale u filmů mám problém. Díky


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - marecek65 - 01.3.2016

Mitulko, to je v pohode, na starej verzii vsetko funguje


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - RenEdi - 04.3.2016

Prosím, přidal jsem si do Sosáče databázi z uložto, a dal v Kodi16 aktualizovat
tak nějak jsem si naivně myslel, že během chvilky vyhledá nově přidané filmy a hotovo.
Je však vidět, že "Prohledávám filmy pomocí CSFD.cz" a začal od číslice "0" tedy komplet celou databázi.

Proběhne toto prohledání jen při tomto prvním spuštění, nebo to takto bude dělat vždy při spuštění?
Tedy dokud nenastavím ve Změnit obsah "Nezahrnovat položky v tomto umístění do aktualizace knihovny"?

Jak tedy získat nejsnadněji " Nedávno přidané filmy" ?

díky za radu


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Separator2 - 05.3.2016

Zdravím, nainstaloval jsem databázi a nejnovější CSFD doplněk a mám už aktuální knihovnu. Od té doby mi ale Kodi pořád padá a když pustim film, trvá cca 15 sekund než naskoči obraz (zvuk jede od začátku). Práce se samotnou knihovnou je záhy velmi pomalá. Nesetkal se s tím někdo?
Mám RPi2 a nejnovější Openelec, Sosac 1.2.3...


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - pepinomax - 05.3.2016

sekání,nereagování,padání kodi je boužel ta špatná stránka u knihoven navíc když je v ní 10500 filmu a seriálu to prostě pomalé stroje nezvládnou.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - pixel101 - 05.3.2016

Mam tu stejnou konfiguraci jako ty. Je pravda ze je system se sosacem pomalejsi i obcas spadne (jednou, dvakrat tydne) ale zadna tragedie to neni. Spusteni filmu trva cca5 sec.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - mitulko - 05.3.2016

Ja som pomalosť vyriešil tak že som si v PC povyberal z toho zoznamu z uložto cca 700 filmov čo sa mi najvic páčili počas mojej filmotékovej doby, tie som fukol na kartu a dal vytvorit databazu filmov len z nich.
Zariadenie minix neo x8-h. Ked som tam mal všetkých 10 500 filmov katastrofalne to spomalilo menu celeho kodi.
Tak som si povedal načo mi je 10 tisic filmov v databaze ked aj tak ich nikdy nepoužijem.
Teraz mam menu svižné a nič nepadá.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - RenEdi - 06.3.2016

@mitulko: vidím to stejně,ale databáze ze Sosáče je super, ale nikdy nebudu mít čas sledovat film z minulého století (strávil jsem tam většinu svého života)  :o)
ale když dáš aktualizovat databázi, abych si doplnil nově přidané filmy na Sosáč, doplní se ti komplet databáze
jak ty vybrané firmy popíšeš Scraperem CSFD?


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - mitulko - 06.3.2016

Novinky musis potom pridavat rucne tolko ich nie je aby to zabralo nejak vela casu. Pridam ich rucne a dam na polozke filmy "vyhladat novo pridane" a doplni mi len tie nove co som dohodil na kartu. Nedavam celu databazu to je jasné.
Proste mam 700 vybranych ako zaklad a teraz si uz budem rucne dohadzovat novinky tych zase nevychadza mesacne neviem ake kvantum. Popripade ak si na nieco spomeniem z minulosti dohodim rucne.
Vsak aj ja som stravil dost v dobe minulej som ročník 1975. :)


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - wencaS - 06.3.2016

Já si vyberu seriál, kterej chci sledovat a po stisku C zvolím Add to library, abych měl pak k němu rychlejší a pohodlnější přístup z knihovny. Stalo se mi už několikrát že z knihovny epizoda nešla spustit, ale při nalistování přímo v doplňku sosáče to šlo.
Filmy do knihovny nepřidávám, ale spouštím přes doplněk. V knihovně mám pouze filmy co jsou na disku.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - mitulko - 06.3.2016

Ja to robim asi zložito ale funguje mi to takto.
Ked vidim nový film v sosaci dam na nom add to library to cervene zobrazenie. Sice mi to vypise ze mi nemoze pridat film do knihovny ale na kartu mi da zlozku s nazvom filmu. Kartu vyberem dam do Pc a ked otvorim tu zlozku mam tam odkaz na scraper v tom formate .strm. Ten potom len dam do zlozky filmy a vlozim kartu naspäť idem do videa/ subory /filmy a na filmoch dám vyhladat novo pridane a doplni mi tu polozku co som pridal a normalne mam vo filmoch obal a aj sa mi odtial spúšta. Asi to robím zložito tiž som len amater kodi.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - wencaS - 06.3.2016

Já po Add to library jen dám aktualizovat a je to tam. Tu chybu jsem taky zahlíd jen jednou tak jsem na to dal Add to library znovu.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - RenEdi - 06.3.2016

@mitulko:
mohl bys nějaký mini návod, prosím :o)
jsem si odfiltroval jen filmy z roku 2014 a 2015 ve složce
.. Roaming\Kodi\userdata\addon_data\plugin.video.sosac.ph\Movies\

jak pak novinky doplňuješ ručně ?
kde získáš tu novou složku filmu obsahující .strm ?
jak pak přemluvíš Scraper aby popsal jen ty odfiltrované film do Thumbnails ?

rozumím tomu dobře, že při tomto postupu pak budu vidět ve "FILMY - Roky" v mém případě jen dva řádky 2014 a 2015? Ne jako teď roky 1915 až 2016.

a v případě,že dám z toho levého vyjíždějícího menu "Aktualizovat knihovnu" tak se začne doplňovat seznam .strm

díky


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - mitulko - 06.3.2016

Ja tiež vela vecí neviem napr. Ako si mam vytvorit zlozku česke filmy v kodi a ako tam presmerovat české filmy aby som ich mal osobitne. Zahranične fora je mi ťažko študovať neviem anglicky len nejaké základy.
Tak len takto experimentalne skúšam a priznám sa som do toho "mumák".
Keby bol niekto ochotny to nejak zrozumitelne zlucit do jedneho rozsiahlejsieho navodu nejake kompletne nastavenie kody +nejake vychytavky určite by to pomohlo.
Otázkou je či by bol niekto ochotný vzhladom k tomu ze to asi nebude na 5 minut robota.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - cripes - 07.3.2016

mitulko
Navod mas v prvni prispevku:)


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - mitulko - 07.3.2016

Cripes tak mi v tom prvom prispevku ukaz ako si mam na ploche kodi tej hlavnej vytvorit zlozku ceske filmy a dat tam vsetky ceske filmy.
Si mysliš ze o tom prvom príspevku neviem.
Možno tomu zle rozumiem tak mi to vysvetli ten postup ak budeš tak dobrý budem Ti vdačny.
Môžeš aj do SZ.