XBMC-Kodi.cz
Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+---- Fórum: Sosáč (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-sosac)
+---- Téma: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi (/prispevek-sosac-databaze-filmu-a-serialu-pro-kodi)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PepikBerry - 11.3.2016

Zadny odkaz nemam.
Proto jsem se te ptal, jestli vis co vse se musi zkopirovat?


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - pixel101 - 11.3.2016

Predpokladam ze staci vsechny ty soubory, ktere zde nekdo daval odkaz na ulozto. Kompletni databaze. Je to tak?


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PepikBerry - 11.3.2016

Presne tak.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - pixel101 - 11.3.2016

A staci to jen nakopirovat na usb disk do prislusnych slozek a v sosaci nastavit cestu? Nebo je treba neco vic?


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PepikBerry - 11.3.2016

Tak *stream soubory si muzes nakopirovat kam chce a potom musis zadat spravnou cestu (jak filmy, tak serialy)
Ovsem aby jsi mel v knihovne popisky, tak si nejsem jisty jestli jde dat na ne odkaz. Jestli nahodou nemusi byt primo v maline. Mam za to ze ano.

Ja jsem si vzdy kopiroval pouze *stream soubory, a vyhledavani jsem nechal na maline. Zapnu, pstim a necham bezet.
Ted tedy zkousim vytvorit komplet vse na pc a potom budu presouvat na malinu, uvidim jak to pujde.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - dvovla - 12.3.2016

Ahoj. Na jakejch číslech momentálně jste?
Já mám aktuálně v knihovně 722 seriálů a 10641 filmů.
Díky


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - KuKuLaj - 12.3.2016

To dvovla:
Já mám aktuálně 4 seriály a 120 filmů. 14


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Picasso - 12.3.2016

    Aktualne u mňa 10886 filmov, seriály nemám.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PepikBerry - 13.3.2016

Co to mas za skin, prosim?


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Picasso - 13.3.2016

AMBER


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - wencaS - 13.3.2016

Označí se vám položka ze sosáče v knihovně jako zhlédnuté? Pokud přehraju přes doplněk tak se v doplňku označí. Pokud přehraju přes knihovnu v knihovně se neoznačí jako zhlédnuto. Musím to nastavit ručně, jinak u seriálů ztrácím přehled co už jsem viděl.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Rossi D - 13.3.2016

U Sosáče mi to také nefunguje, pokud chceš však urychlit manuální označení pro zhlédnutí, stačí písmenko "W"  4


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PepikBerry - 13.3.2016

Nefunguje.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - wencaS - 13.3.2016

To je jasný, ale klávesnici tím pádem musím furt použít a mít ji při ruce, ještě by to chtělo to W přiřadit třeba červenému tlačítku na DO od TV.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Rossi D - 13.3.2016

Proč by sis to nemohl namapovat ?

→ Add-on:Keymap Editor


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - wencaS - 13.3.2016

Keymap Editor jsem zkoušel, ale vůbec jsem nepochopil jak to má fungovat. Doufal jsem alespoň že mi vytvoří nějakej vzor kterej si pak zedituju.
Vytvořil mi soubor gen.xml a v něm <keymap />


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PepikBerry - 13.3.2016

Jo Rossi D, rozjed to :)
Vytvor navod, a mimochodem, mozna by se hodila nejaka sekce navody, kam by se toto vse dulezite davalo.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Rossi D - 13.3.2016

Když budete hodní, večer něco sesumíruji 1 Není na tom nic složitého, nic není třeba editovat mimo plugin ... přímo v něm si vše přímo nastavím → v nabídce navolím co potřebuji změnit a pak zmáčknu na DO příslušné tlačítko  4


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PepikBerry - 13.3.2016

OK, ja se na to jeste nedostal. Cistim u pc kolo, takze dnes mam vystarano na cely den. Vcera jsem delal zase auto....


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - joskob - 14.3.2016

Taka pomocná otázka. čítam tu že riešite databázy filmov zo sosacu a skiny,len nie celkom chápem k čomu to slúži. Viem že je to otravné vysvetlovať nováčikom a čítal som aj prvé stránky , no neviem z toho vyjsť , alebo mi len uchádzajú nejáke súvislosti.Mohol by to tu niekto popísať a dať nejaké návody podrobnejšie pre menej zbehlých z kodi?