XBMC-Kodi.cz
Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+---- Fórum: Sosáč (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-sosac)
+---- Téma: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi (/prispevek-sosac-databaze-filmu-a-serialu-pro-kodi)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - creck - 24.4.2016

pixel mas recht :-D 10 595 polozek , dik


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Rossi D - 24.4.2016

(24.4.2016, 9:24)pixel101 Napsal(a): Jak se zbavit duplicit? Momentálně mám v databázi 18650 filmu!? Některé filmy jsou tam i 4x

Tak mne napadá, nešlo by to přes TC a zadanými nějakými upřesňujícími parametry ve vyhledávání ?


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - pixel101 - 25.4.2016

Tak ohledně duplicit. Smazal jsem složku Thumbnails, zkontroloval duplicity ve složce movies smazal soubor MyVideos ve slozce databaze a nahradil jej stazenym odsud a nechal aktualizovat knihovnu a už mám zas pres 12500 filmu. To nechápu.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - adis - 02.5.2016

Prosim Vás ako sa udatuje samotna knižnica? Od kedy som stiahol databázu tak sa nepridali žiadne nové filmy aj keď som dal aktualizovať knižnicu

Další vec, na dostaví nie je možnosť HĽADAŤ alebo som slepý????
Vdaka


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Rossi D - 02.5.2016

Sosáč se aktualizuje takto - na "Movies" či "TV Shows" pro vyvolání menu podržíš "C" :




RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - adis - 02.5.2016

mam dalsi problem. vidim ze sa rozoberali verzie 1,2,4-5
na KODI 16.1 mi nejde nainstalovat 1.2.3 verziu yo stiahnuteho linku v predchadzajucich komentaroch....
poradite?


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Rossi D - 03.5.2016

- nainstaluj si poslední verzi Sosáče 1.2.x a zablokuj mu update jako zde → Zablokování update
- stáhni si Sosáč 1.2.3.
- dej stažený "plugin.video.sosac.ph-1.2.3.zip"do nějakého přístupného adresáře a přes Systém → Doplňky → Instalovat doplněk ze zip archivu → jej nainstaluj.
- pokud to nepůjde, povol si v Systém → Vzhled → Seznamy souborůPovolit přejmenování a mazání souborů + Zobrazovat skryté soubory a adresáře
- po povolení těchto funkcí "ručně" smaž addon Sosáč zde:
Kód:
\storage\.kodi\addons\ → plugin.video.sosac.ph ←

- rozbal si někam na FD stažený soubor "plugin.video.sosac.ph-1.2.3.zip"
- přes Správce souborů v Kodi rozbalený soubor "plugin.video.sosac.ph" nakopíruj zpět místo toho smazaného
Citace:\storage\.kodi\addons\xxxx

 Restart a následně pro jistotu zkontroluj blokaci update u Sosáče

Snad jsem na nic nezapomněl, začínám se do toho stále opakovaného nějak zamotávat  1


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - GrgoPitic - 03.5.2016

Ahojte. Stiahol som databázu sosaca. Pridal som si všetko podľa návodov na YT tu na fóre. Ked otvorím zložku Filmy je prázdna. Keď spustím scrapper CSFD začne mi ich indexovať od začiatku. A to sú data na vyše nakoľko mám uplatňovaný FUP na internete Neviem kde robím chybu. Viete my pomôcť?
Myslel som si že keď stiahnem ten 6,2GB súbor že to nebude už indexovať nanovo ale urobí iba to čo chýba.
Ďakujem za pomoc.
Kodi 16.1


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - jardahlavka - 05.5.2016

Mám vypnutou aktualizaci knihovny po spuštění a v nastavení doplňku sosáče jsem nastavení na aktualizace knihovny nenašel. Přesto mě včera v dolním pravém rohu na obrazovce probíhalo - kontrola nového obsahu, vypadalo to že se to týká jenom seriálů. Myslel jsem že třeba 1x za týden dám přidat Add to library a je to. Co se to děje takto na pozadí, je to normální stav, nebo mám ještě někde něco vypnout?
Díky


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - creck - 05.5.2016

GrgoPitic to je jen databaze sosace, abys tyhle filmy pridal do knihovny Kodi musis je nechat indexovat (trva to okolo 24h)

(doufam ze to pisu spravne :-D )


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - petr77 - 05.5.2016

Jde vám aktualizace knihovny sosáče?
Když dám "add all to library" tak to začne a u 7% to skončí.
přidávám kodi.log


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - GrgoPitic - 12.5.2016

Creck už som na to prišiel. Databáza bola z Kodi 15.2 preto 16.1 to nevidela. Nainštaloval som 15.2 exportoval 6,2GB súbor a potom som upgradol na 16.1 a všetko OK.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Janoy - 12.5.2016

Potrebujem poradit preco mi automaticky nenacitava titulky zo sosaca. Myslim, ze sa to tu uz niekde riesilo ,ale neviem to najst ako .Dakujem za radu .Mam Rpi3-libreelec milhouse  arm 8, kodi 17.0 alpha2


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - sveto99 - 13.5.2016

@Janoy: nastaviť v doplnku načítavanie titulkov ak sú k dispozícii ...


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Rossi D - 13.5.2016

Můžeš si vyhledávání titulků zautomatizovat buď přímo v nastavení Kodi či vyzkoušet skript (v doplňcích dáš vyhledat slovo "autosubs"), nezapomeň u něj nastavit "Czech":




RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Janoy - 13.5.2016

Diky za odpoved. Doteraz to vsetko slapalo ,ale raz som to uz nastavil, iba trebalo nieco odfajknut .Pri tom kvante informacii som nejak zabudol ako som to urobil 6 .V doplnku to mam nastavene aj default v kodi.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - speedo919 - 15.5.2016

Caute. Mam rpi3. Synchro robim z tmdb priamo na kartu. Filmov mi nacitalo len 156 a serialy bezia uz 3 dni... V zlozke tv shows vidim cislo 811. To je pocet serialov alebo dielov? Moze to robit tak dlho? Mam pocit ze index robi pre original aj cz nazov...


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - adis - 20.5.2016

Ahojte,
Ako si do KOdi pridám film zo dodáva keď ho v databaze u mna na rpi nevidím ale na webe je?
Jedna sa mi o posledné StarWars

Ďakuje za obrázkový návod :)


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Janoy - 21.5.2016

Rossi D: Tak som na to prišiel ,prečo nešli titulky automaticky zo sosača . Robil to doplnok ares wizard .Po odinštalovaní všetko ok .Možno to niekomu pomôže .Aj tak dik .


Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - tomascrayfish - 23.5.2016

Po čisté instalaci Isengard a nastavení knihovny Sosace dle videonavodu z prvního postu proběhlo vše OK. Když chci ale vlézt do Knihovny (Filmy i Seriály), tak RPi2 zamrzne a pomůže jen tvrdý restart. Když vsak vlezu do Video/Soubory a jdu do složky Filmy-sosac, tak zde vše je v pořádku otagované CSFD, to stejné u Seriálů. Jakmile jdu ale do Filmy, tak je konec??? Jediné, co jsem dělal trochu odlišně od návodu je, že jsem nejdřív nechal otagovat Filmy-sosac a Serialy-sosac a teprve potom jsem dal Add all to library? To by ale snad nemělo vadit ne?