XBMC-Kodi.cz
Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+---- Fórum: Sosáč (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-sosac)
+---- Téma: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi (/prispevek-sosac-databaze-filmu-a-serialu-pro-kodi)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - dvovla - 15.8.2016

Stejně špatně?


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PepikBerry - 16.8.2016

Ano, stejne spatne. Vynechava interpunkcni znamenka.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - dvovla - 16.8.2016

Tak jsme hezky pokecali chlapi a teď vážně. Neni tu někdo, třeba autor doplňku Sosac, kdo by nám prozradil v čem je problém? Nebo ho dokonce dokázal vyřešit. To by bylo SUPER!


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PetrM - 16.8.2016

Hmm, taky bych to viděl na pravděpodobnou "chybu" doplňku, co zkusit, jak to bude vypadat se starší verzí 1.2.5 ?
Jinak v kontaktování autora/ů ti nic nebrání, kontakt máš v prvním příspěvku.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PepikBerry - 16.8.2016

To nebude aktualni verzi, me to dela zatim u kazde verze co jsem mel nainstalovanou.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - dvovla - 16.8.2016

Napsal jsem autorům doplňku Sosac na Github a PetrM mne podpořil (díky). Třeba se něco dozvíme. Teď by mne ještě zajímalo proč mi chybí v OSD thumbnail snad u všech filmů, který jinak v knihovně veškerou grafiku maj. Funguje to někomu? Protože PetroviM, podle screenshotu, taky ne.
PS. A teď jsem si všiml, že při spuštění stejného titulu přímo z doplňku je i thumbnail v pořádku. Viz screenshoty v mém příspěvku na předešlé stránce.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - mindy87 - 31.8.2016

chcem sa opytat vytvoril som si kniznicu v novom tv boxe a pri seriáloch ked je viac sezon tak uzazuje iba cisla 1,2,3,4...v pocitaci ukazuje normlan sezona 1, sezona 2...neviete kde to mam nastavit??


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PetrM - 31.8.2016

V nastavení knihovny


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - mindy87 - 31.8.2016

to som prave skusal..su tam tri moznosti...ked dam moznost vzdy tak to da vsetko do kopy a pri ostatnych moznostiach to oznacuje len 1,2...


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PetrM - 31.8.2016

Dej sem screenshoty, jak to vypadá.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - mindy87 - 01.9.2016

je tam len jeden screenshot a mam presne tak isto nastavene...Mozno mam este nieco zle neviem


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PetrM - 01.9.2016

Bohužel ty sceeny nevidím, ale pokud máš nastavení stejné, tak nevím. Mohlo by to být ještě skinem, já mám default Confluence, nebo scraperem, já používám SerialZone.cz 2.1, a nebo něčím úplně jiným. :-)


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Druss81 - 02.9.2016

Robil som si novú inštaláciu, všetko je tak ako má byť, nahodil som posledný Stable Openelec, doinstaloval repozitar xbmc, Sosáč, csfd.... Ale v menu kde je video, hudba, TV a pod sa mi nezobrazí Filmy a ani Seriály, neviete mi poradiť. Mám to na RPi2. Nastavene podľa fóra tu


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - RenEdi - 02.9.2016

Ahoj,
musíš nejprve přidat nějaké filmy / seriály do knihovny
jak na to
máš zpracováno na první straně tohoto vlákna
v příspěvku #16 máš video od "Kodimana" 5


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Druss81 - 03.9.2016

Tak to samozrejme robím, ale jednoducho mi tieto "priečinky" nezobrazí v hlavnej ponuke... Kua


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PetrM - 03.9.2016

Tak to asi robíš zle.
Zkontroluj nastavení obsahu ve zdroji a nastavení scraperu.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Druss81 - 03.9.2016

No robil som to už 3x,skúsim ešte staršiu verziu sosaca, co to povie.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PetrM - 03.9.2016

To s verzí Sosáče nemá co delat, to je standardní funkce Kodi. Napiš postup, co a jak jsi dělal, ať zjistíme, kde děláš chybu.


Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Druss81 - 03.9.2016

Akurát idem znova nahadzovat celý systém, dal som mu hard reset, lebo na prvej karte ktorú používam štandardne mi všetko funguje len sem tam mi kodi zmrzne.
Tak postup :
Nastavím jazyk na SK
Pridám repozitar kodi xbmc podľa tohoto fóra
Nainstalujem Sosáč (len podotknem, že zložku downloads som musel vytvoriť manuálne, nakoľko ju tam nemám)
1. Dám nastaviť
2. Priečinok pre sťahovanie storage/downloads
3. Subscriptions nechávam ako je: special://profile/addon-data/plugin.video.sosac.ph/Movies
4. Ok

5. Do instalujem csfd doplnok
6. Spustím Sosáč
7. Zasielanie o používaní (Ano)
8. Movies -  Add all to library -  vyhľadá všetko
9. To isté aj seriály
10. Video -  súbory -  Movies -  zmeniť obsah - nastavím csfd pre filmy a seriály imdb
11. ČSFD vyhľadáva (ale prebehne to akosi rýchlo), viem že na pôvodnej karte som to nechal pustene skoro dva dni, kým vyhľadal všetko
12. Restart

Menu stále bez filmov a seriálov

Na pôvodnej karte mám cestu nastavenú viď foto a všetko funguje a vtedy som tento problém nemal Sad
Samozrejme že som skúšal aj túto možnosť, dokonca som nahodil rovnakú verziu Openelec na túto 32 gb kartu, ako som mal na pôvodnej, skúšal som aj poslednú Stable, to isté
To bude iba nejaká blbina
[Obrázek: f6431dfc7e2b56df8bafcbb5b40c05dc.jpg]


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PetrM - 03.9.2016

Tos to zase zamotal.
Takže, složku pro stahování neřeš, ta s knihovnou nesouvisí.
Napiš, co máš nastaveno v "Složka pro filmy", a v "Složka pro seriály", a jestli tyhle nastavené složky vidíš ve zdrojích videa Videa -> Soubory.