XBMC-Kodi.cz
Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+---- Fórum: Sosáč (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-sosac)
+---- Téma: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi (/prispevek-sosac-databaze-filmu-a-serialu-pro-kodi)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - optimas - 28.1.2017

Včera jsem si v 19.58 pustil Polcajt nebo rošťák (časy jsou zlé, Kamile) a vše naprosto v pořádku. Ani jediný problem.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PetrM - 28.1.2017

@Rossi D
Mám to úplně stejně, zkoušel jsem prakticky to samé, co ty, hrál jsem si i s nastavením bufferu, ale marně. Proste večer je Sosáč nepoužitelný. Ale už jsem se přestal rozčilovat, a prostě si to, na co budu chtít večer koukat, přes den stáhnu.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - optimas - 28.1.2017

Včera jsem si v 19.58 pustil Polcajt nebo rošťák (časy jsou zlé, Kamile) a vše naprosto v pořádku. Ani jediný problem.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Rossi D - 28.1.2017

Jj, na buffer jsem zapomněl - ten byl také mezi neúspěšnými "nápravnými" opatřeními  10 
Jak je vidět problém není plošný ale stejně jako u WS lokální a individuální ... opravdu by mne zajímalo co za tím vším vězí, zda je to jen shoda náhod, serverová záležitost či prachsprosté FUP nevím od koho (poskytovatel (pochybuji) / server/ ... ) ?


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - S474N - 28.1.2017

Aktualni komplet Sosac (STRM filmu i serialu) je zde:
> https://ulozto.cz/!U1pHolqN4oJE/17-01-24-sosac-zip

Pokud pouzivate centralizovane reseni s pomoci MySQL, tak zde je i komplet oscrapovana databaze:
> http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-centralni-knihovna-s-pomoci-mysql-databaze?pid=18752#pid18752


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Rossi D - 28.1.2017

Poděkuji ještě jednou zde- je to slušnost za vykonanou práci:

Služebníček pánové a pěkně děkuji  Klaním se

Ještě kdyby ta mrcha Sosáčská chtěla pořádně a hlavně 24 hodin denně fungovat  8


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Zapa - 29.1.2017

Sice nevím,kde můžete mít problém,ale u mě v pátek na Sosaci 1.3.0  v Mageia (Linux) Kodi 14,2 mezi 20. hodinou 24. hodinou bylo vše naprosto bez problémů.Spouštěl jsem to z databáze filmů. V sobotu jsem to vyzkoušel i ve W7 (Kodi 16.1)  a vše šlo spustit mezi 20.hodinou a 24.hodinou přímo ze Sosace,ale také i z databáze filmů.Raději používám Mageia ,protože Kodi v ní funguje rychleji a zatím i na Kodi 14.2 vše OK.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Rossi D - 29.1.2017

Kde můžu mít problém, toť otázka  - věř, že bych na ni rád znal odpověď a nejen u Sosáče Icon_rolleyes


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - S474N - 29.1.2017

Rossi D: takze problem s videem obecne? Ja tak nejak podezrivam ruzne poskytovatele a peering.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Rossi D - 29.1.2017

On to není problém s videem obecně ....
U WS je to těžce nárazové, služba funguje bez problémů týden a další 1-2 týdny je to na odstřel (trhané přehrávání). U Sosáče se toto film-trhání alias nedostatečná rychlost streamu projevuje pouze večer od cca 18.xxx / 19.xxx do xxx - přes den vše OK. 
Přeci pokud uplatňuji nějakou FUP politiku, nebudu si nárazově vybírat dny či hodiny - omezení bude mít nějaký jízdní řád, ne? 
U Exodusu toto vše neplatí - ten jede pořád i v nejvyšších datových tocích, tak kde je chyba ???
Nikdy jsem za tu spoustu let s internetem u O2 (na rozdíl od toho co čítám na různých fórech) netrpěl nějakým omezením či sebemenším náznakem něčeho co by mi nějak znepříjemňovalo život a těžce pochybuji, že by se to mělo odehrávat právě nyní  8


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - S474N - 29.1.2017

To nemusi byt pravda, nemusi to totiz byt nastaveno terminove, ale proste ve smyslu QoS/shape v zavislosti na provozu. Berme to tak, ze kapacita linek je vzdycky necim omezena a v danou dobu muze byt vytizena a ISP provoz rozdeluje na white/black/grey a neni nic jednodussiho, nez pres QoS zabezpecit provoz pro whitelist a ten zbytek omezovat.

Ono by bylo zajimave v jeden okamzik vyzkouset dostupnost (respektive rychlost) stahovani ze stejneho pripojeni naprimo a potom pres nejakou VPN.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Rossi D - 29.1.2017

Dobře, beru - tím je to ještě zamotanější, neb to poukazuje na omezení ze strany serverů WS či Sosáč. Exodus používá daleko vyšší datové toky a funguje kdykoliv, naproti tomu funkčnost WS je náhodná, u Sosáče střídavá 8 Pokud by poskytovatel uplatňoval nějaký druh omezení, bude toto omezení na všem co mu ubírá nějakým způsobem na rychlosti (tupl u torrent služby), nebo se mýlím ?


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - S474N - 29.1.2017

Nikoliv ze strany serveru, ale ze strany ISP 4


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - lukas.b - 29.1.2017

Prosím vás, mám urgentní problém. Včera se mi aktualizoval sosáč na 1.3.0, a při načtení seznamu seriálů či filmu mi háže chyba.
viz zde z logu:

16:44:19 T:912   ERROR: XFILE::CDirectory::GetDirectory - Error getting plugin://plugin.video.sosac.ph/?cp=736f7361632e7068&list=687474703a2f2f74762e7072656872616a2e6d65
16:44:19 T:912   ERROR: CGUIMediaWindow::GetDirectory(plugin://plugin.video.sosac.ph/?cp=736f7361632e7068&list=687474703a2f2f74762e7072656872616a2e6d65) failed
16:44:25 T:772  NOTICE: ['URL: ?cp=736f7361632e7068&list=687474703a2f2f6d6f766965732e7072656872616a2e6d65']
16:44:25 T:772  NOTICE: ["Running sosac provider with params: {'cp': 'sosac.ph', 'list': 'http://movies.prehraj.me'}"]
16:44:25 T:772  NOTICE: ["Initializing provider sosac.ph with settings {'lang': '0', 'downloads': '', 'quality': '0', 'subs': True}"]
16:44:25 T:772  NOTICE: ['Examining url http://movies.prehraj.me']
16:44:26 T:772   ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
                                            - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
                                           Error Type: <type 'exceptions.ValueError'>
                                           Error Contents: No JSON object could be decoded
                                           Traceback (most recent call last):
                                             File "C:\Users\htpc\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.sosac.ph\default.py", line 47, in <module>
                                               XBMCSosac(SosacContentProvider(reverse_eps=reverse_eps), settings, __addon__).run(params)
                                             File "C:\Users\htpc\AppData\Roaming\Kodi\addons\script.module.stream.resolver\lib\contentprovider\xbmcprovider.py", line 82, in run
                                               self.list(self.provider.list(params['list']))
                                             File "C:\Users\htpc\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.sosac.ph\resources\lib\sosac.py", line 202, in list
                                               return self.list_videos(url)
                                             File "C:\Users\htpc\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.sosac.ph\resources\lib\sosac.py", line 218, in list_videos
                                               json_video_array = json.loads(data)
                                             File "C:\Program Files (x86)\Kodi\system\python\Lib\json\__init__.py", line 338, in loads
                                               return _default_decoder.decode(s)
                                             File "C:\Program Files (x86)\Kodi\system\python\Lib\json\decoder.py", line 366, in decode
                                               obj, end = self.raw_decode(s, idx=_w(s, 0).end())
                                             File "C:\Program Files (x86)\Kodi\system\python\Lib\json\decoder.py", line 384, in raw_decode
                                               raise ValueError("No JSON object could be decoded")
                                           ValueError: No JSON object could be decoded
                                           -->End of Python script error report<--

Má se prý vymazat nějaká knihovna. Jak to prosím udělám??A kde na disku tu knihovnu najdu?
Vše jsem prohledal a nic :-(.
Jinak S474N: zde nabízel nějakou knihovnu. Kam se má nahrát? A je potřeba, nebo se to ze sosáče stáhne automaticky?
díky moc, ale jsem v tomto fakt lama :-(
děkuji moc!


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PetrM - 29.1.2017

Odkud tam lezeš, přímo přes doplněk Sosáč, a nebo přes domovskou stránku a položku FILMY?


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - lukas.b - 29.1.2017

Chodím tam přes dolpněk. Pustím ho,dám tv shows a za cca 3 sekundy chyba,viz log.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PetrM - 29.1.2017

Tak to vypadá na problém na tvém přijímači, o kterém ses mimochodem nezmínil, protože mě to jde na PC i RPi v pohodě. Zkus Sosáč odinstalovat, nejlépe včetně jeho složky v addons, a pak znovu z CZ/SK repozitáře nainstalovat.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - lukas.b - 30.1.2017

Sosáč jsem odinstaloval a z repo nainstaloval znova a pořád nic. Kde prosím na disku najdu tu složku v addons?

Jinak mám HTPC na Win 10, Kodi verze 16.1

Mě spíše děsí toto:
No JSON object could be decoded

Vím, že v changelogu je napsáno, že máš vymazat nějakou knihovnu a pak načíst znovu. Jak tu knihovnu s těmi soubory *.strm vymažu a kde jí najdu?


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Zapa - 30.1.2017

Ve W7 je to AppData,Roaming,Kodi,userdata,addon_data,plugin.video.sosac.ph.  Složky Movies a TVShows. Ve W10 to bude asi stejné.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PetrM - 30.1.2017

@lukas.b
Záleží, jestli vůbec knihovnu používáš, když pouštím filmy přímo z doplnku, a co je knihovna se pls neptej, to jsou naprosté základy Kodi a je to tu stokrát popsano. Jinak ty strm soubory, pokud jsi dával v doplňku Add all to library, najdeš ve složkách, které máš nastavený v doplňku jako Složka pro filmy/seriály.