XBMC-Kodi.cz
Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+---- Fórum: Sosáč (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-sosac)
+---- Téma: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi (/prispevek-sosac-databaze-filmu-a-serialu-pro-kodi)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PetrM - 31.1.2017

@dufoq3
viz Scraper ČSFD.cz


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Pukson - 31.1.2017

(31.1.2017, 23:05)PetrM Napsal(a): A nemůže jít o stejný problém jako zde? - PROBLÉM - SK CZ Repozitar
Myslím, že ne, protože na PC je vše OK.


Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - dufoq3 - 31.1.2017

PetrM: Mhmm.. ak je to riesitelne len VPN a podobne, tak je to skoda...


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - cripes - 01.2.2017

Debatujete zde o problemu s cz sk repozitarem v posledni dobe (resp.po aktualizaci sosace) jsem aktualizoval nekolik zarizeni na linuxu ,woknech7,openelec. A zadny problem. Repozitar instaluji ze zip arch minimalne rok stareho . No kdyz nepomuze obrazne vystoupit a nestoupit zacal bych z cista hard reset (odistalace) zvlaste odstranit user data slozku atd. Po tomto zakroku to musi behat :-)


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - mitulko - 01.2.2017

Ja ked inštalujem kodi tak nahodim kodi ponastavujem si jazyk a tie zaklady potom idem do systém -správca súborov tam dam pridat zdroj ako zdroj zadam adresu http://fusion.tvaddons.ag potvrdim nazov zložky si pomenujem .fusion dam ok. Idem do system nastavenia -doplnky-inštalacia zo zip archivu zvolim .fusion potvrdím a vo vnutri vyberiem International tam najdem zlozku repozitaru cz/sk v zipe a dam potvrdit. Potom dam instalovat z repozitaru a vojdem do repozitaru cz/sk a uz vyberam doplnky a instalujem.
tento postup zatial na 10tich zariadeniach bez problemov.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Pukson - 01.2.2017

Díky za rady. Bohužel budu muset jít opět po týdnu do hard resetu...


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - optimas - 04.2.2017

Funguje vám přidání seriálu do knihovny? Ani z jednoho zařízení Wn10 a RPi3 nemůžu přidat ani jeden seriál. Zkoušel jsem MASH a Městečko South Park a ani jeden nejde. Zkoušel jsem odinstalaci sosáče, ale nepomohlo


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - lukas.b - 04.2.2017

zapa,cripes,PetrM:
Pánové, všem vám moc děkuji za cenné rady. Nakonec jsem Kodi odinstaloval a nainstaloval znova. I s nastavením mi to trvalo cca 1 hodinu. A musím říci, že mi zatím vše běhá skvěle. Nedával jsem tam zbytečné repozitáře, jen Repo cz, a scrapery csfd a serialzone. a dokonce jsem to pak převedl na verzi 17.0 , takže velká spokojenost!
díky ještě jednou!


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - Zapa - 06.2.2017

Protože na dotaz jak to udělelat ,abych měl ve filmech i filmy ze Sosace které jsou v knihovně skryté a nepřidají se po vyhledání do filmů i když jdou ze Sosace spustit mi nikdo neporadil (už jsem na to přišel,aby v ve filmech byly včetně info a jdou spustit z filmu) tak by mě zajímalo kolik filmů a seriálů má být. Protože mám Kodi na W7,.Linux a Android a výsledky po otagování nejsou stejné.Kolik filmů a seriálů máte otagované.(filmy ČSFD 3,4f,seriály TVDB 3,92)
U mě je po pročištění knihovny a odstranění nespustitelných filmů které v Sosáci už nejsou(Čtyři vraždy stačí drahoušku,Pane vy jste vdova a j.) na každám systému je to jinak.(pouze 4 filmy nebyly přidány kvůli chybě)
W7 -    filmy : 14222  
           seriály: 955
Linux -   filmy: 14236
             seriály:  958
Android- filmy: 14206
             seriály:  952
Protože vše nejde vyzkoušet,tak by mě zajímalo jak to je správně.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PepikBerry - 06.2.2017

Neber to jako urážku ale jak tak čtu podobné příspěvky, tak by mě zajímalo, jestli je tak strašně důležité jestli mám 14222 nebo 14206 filmů.
Osobně si myslím, že filmů a seriálů je takové množství, že nemáš šanci je do konce života vidět všechny
Já to dělám tak, že přidám soubory ze sosace do knihovny, zapnu svůj doplněk na otagovani filmů a neřeším jestli jich mám o 100 více nebo méně.

Jsem uživatel používající parádního handheldu BlackBerry Passport :)


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PetrM - 06.2.2017

@Zapa
To je jednoduché, podívej se do složek, které máš nastavené pro filmy a pro seriály v doplňku.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - safa - 07.2.2017

Dobrý den pánové,

docela by mě zajímalo, jaký je aktuálně stav Sosáče tak nějak obecně. Hlavně od té doby co se nedávno měnily strm. soubory, tak opravdu večer od cca 20 hodin, ale někdy i přes den je doplněk k nepoužití, protože se vše strašně seká.

A teď nevím je chyba u mně, sosáč, doplněk, inet? Jak vám večer jdou filmy? seriály? Do nedávna jsem žádný problém absolutně neměl. Zkoušel jsem i čistou instalaci a to samé.

Moje specifikace:
3x RPI 2, OSMC, KODI 15.1, databáze SQL Synology, doplněk Sosač myslím 1.3.1 (prostě poslední)


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - S474N - 07.2.2017

SD verze vecer v pohode, HD se sem tam seka.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - safa - 07.2.2017

No ale poslední dobou se tedy razantně zhoršilo, protože ani ne měsíc, 14 dní zpátky jsem nezaznamenal jediný zaškubnutí. Fakt od té doby co se začalo harašit s doplňkem.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PetrM - 07.2.2017

U mě už je to večer nepoužitelné dlouho.
Ale zajímavé je, že jen u něčeho. Tuhle jsem si chtěl večer pustit jeden díl Mladého papeže s dabingem, a bez šance, ani v SD, tak jsem schválně zkusit ten samý díl, ale v EN s titulky, a jelo to úplně v pohodě i v HD. Takže asi všichni zrovna koukali na dabovanou verzi.  4


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - S474N - 07.2.2017

Spis to jelo z jineho serveru, ktery nebyl tolik vytizen.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PepikBerry - 08.2.2017

Já zatím stále OK.
Včera Iron Man.

Jsem uživatel používající parádního handheldu BlackBerry Passport :)


Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - kaspy - 08.2.2017

Ako je mozne, ze mi filmy ponuka sosac v HD kvalite a automaticky prehraje s cz dabing?
Skor mi ponukalo vzdy u vacsiny filmou moznost minimalne en/cz verzie pripadne este aj titulky/dabing.
Je to v tom, ze nepouzivam ziadnu databazu a filmy pustam priamo z doplnku?

Rpi3, LibreElec 7.0.1, Kodi 16.1


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - PetrM - 08.2.2017

Dej si v nastavení doplňku u kvality "Zeptat se". Jinak může se stát, že film je dostupný pouze v jedné kvalitě a zvuku, pak se pustí rovnou.


RE: Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi - kaspy - 08.2.2017

To nastavenie mam zapnute, je mozne ze som narazil zatial len na jednu kvalitu/zvuk.
Ak niekto vie, prosim o nejaky typ na film kde je moznost vyberu, otestujem to. Dik