XBMC-Kodi.cz
XBox ONE - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - hardware (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-hardware)
+--- Fórum: HW - ostatní (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-hw-ostatni)
+--- Téma: XBox ONE (/prispevek-xbox-one)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: X Box ONE S - alexcubean - 04.1.2018

Ahoj, tak i konečně mně se podařilo zprovozni stream cinema.

file manager->add source-> http://fusion.tvaddons.co

Pak už jen instalovat z Repo international ty české, nainstalovat addon Stream cinema, a vše šlape jak má.


RE: X Box ONE S - marek4800 - 04.1.2018

Už to funguje cely problem bol ked som nastavil v sekcii audio preposielanie zvuku a vtedy zastavilo video.


RE: X Box ONE S - Rossi D - 06.1.2018

Na Microsoftím feedbacku se začínají objevovat hlasování za přidání funkcí, můžete se přidat:

→ Permit Bitstreaming and 24 HZ for 3rd parties apps
→ HD bitstream audio passthrough !


RE: X Box ONE S - Rossi D - 06.1.2018

Pokud chcete dostávat čerstvé aktualizace Kodi v18 pro Xbox zapojte se do testování 

 


První kompilovaná verze 20180105 je již na světě a registrovaní ji postupně dostávají na své konzole ...



RE: X Box ONE S - Rossi D - 07.1.2018

Aktualizace 20180105 po registraci skutečně dorazila. Nejdříve jsem si myslel, že jsem zadal při přihlášení do testování špatný mail a update se konat nebude, stačilo však restartovat konzoli a aktualizace byla na světě  4
Zatím jsem netestoval co je v "novém" Kodi jiného / změněného, pokud na něco narazím, dám vědět ....

edit (rychlý pohled): 
- možná subjektivní pocit, ale zrychlil se "náběh" Kodi 
- nová úvodní obrazovka


RE: X Box ONE S - just4fun14 - 07.1.2018

Čau Rossi D.
Pri registrácii si dostal nejaký potvrdzujúci email, že si zaradený do tej test verzie?


RE: X Box ONE S - Kilbill - 07.1.2018

Skúšal už niekto ten menší media remote na Xbox , či funguje v kodi alebo je treba ovladat len gamepadom?

Dik za info


12.03.2018
pre info : po update original remote Xbox krasne funguje aj v kodi  Thumbup
takze uz aj bez otravneho gamepadu.


RE: X Box ONE S - just4fun14 - 07.1.2018

Zatiaľ ešte nefunguje žiadny remote. Čiže iba gamepad momentálne a je to dosť otravne, to ovládanie s ním.


RE: X Box ONE S - Rossi D - 07.1.2018

Při registraci jsem žádný potvrzovací mail nedostal, beru jako potvrzení chodící update Kodi 4

edit:
- právě jsem obdržel další update 20180106 o velikosti 233,95MB

změny v updatech:

Citace:Fixed
  1. Screen dims during playback of video - fixed in master and will be in next Store update (compiled version at least: 20180105)

  2. Using apps such as Kore to control Kodi does not currently work - fixed in master and will be in next Store update (compiled version at least: 20180105)

  3. No access to removable devices - fixed in master and will be in next Store update (compiled version at least: 20180105)

  4. UPnP not working - fixed in master and will be in next Store update (compiled version at least: 20180105)

  5. Playback of HEVC Main 10 can cause the app to crash - temporary disabled in master and will be in next Store update (compiled version at least: 20180106)

  6. B  - Back button problem when navigating  - fixed in master and will be in next Store update (compiled version at least: 20180105)



RE: X Box ONE S - just4fun14 - 07.1.2018

Ten najnovší update vyzerá dosť dobre. Je vidieť, že na tom intenzívne pracujú.
Ja som "zažiadal" o vstup do test verzie iba dnes a zatiaľ nič. Ale ono to všetko trvá, čiže počkám si ☺


RE: X Box ONE S - Rossi D - 07.1.2018

A zkoušel jsi box restartovat ?


RE: X Box ONE S - just4fun14 - 07.1.2018

Skúšal práve teraz a verzia updatu stále rovnaká. Nevadí, ka si počkám.


RE: X Box ONE S - Rossi D - 10.1.2018

Pozor, pokud si smažete Kodi na konzoli, znovu jej nenainstalujete ! Na store není Kodi dočasně k dispozici (pro Xbox) ! Na opravě se pracuje !

Citace:Members- A REMINDER


We are aware of the problem which has resulted in the disappearance of the XBox version of Kodi from the Microsoft Store. 

Rest assured that members of the Team AND Microsoft are currently working on resolving the issue.

We request that you refrain from speculation, gossip and general grumpiness.

Please stop reporting that it is missing from the store. You know, We know, Everybody knows.

When the root cause of the problem is discovered and rectified, an announcement will be made.



RE: X Box ONE S - lastapetr - 10.1.2018

Poradí někdo
Po instalaci Kodi na X-Box one mi v Sosáči nefunguje složka seriály.Přitom filmy jedou bez problému


RE: X Box ONE S - Golan - 12.1.2018

Zdarec
funguje vam stream cinema na xboxu? Me to jelo paradne ale jiz druhy den to hlasi chybu a nejde spustit. Bohuzel nemohu dal laborovat protoze mi napadlo reinstalovat kodi :) a v obchode opravdu neni... snad to daji brzo do poradku. Na  jinem zarizeni to beha v pohode.


RE: X Box ONE S - Rossi D - 12.1.2018

O víkendu otestuji ....


RE: X Box ONE S - Golan - 12.1.2018

super diky


RE: X Box ONE S - just4fun14 - 12.1.2018

Nový update.
Okrem iného, je už možné "čítať" z usb-čka.


RE: X Box ONE S - Rossi D - 13.1.2018

Tak jen v rychlosti (poslední update ještě nemám), SC normálně funguje ....




RE: X Box ONE S - Rossi D - 13.1.2018

@just4fun14

nějak se nemohu dopátrat informací o novém update, můžeš sdělit číslo Tebou zmiňovaného posledního sestavení které jsi obdržel?