XBMC-Kodi.cz
XBox ONE - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - hardware (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-hardware)
+--- Fórum: HW - ostatní (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-hw-ostatni)
+--- Téma: XBox ONE (/prispevek-xbox-one)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: XBox ONE - Venda3rd - 14.4.2018

Zdravim,používaná xone s už od začátku roku a plná spokojenost. Ovšem dnes po mě vyžaduje aktualizaci doplňku Stream cinema a já nemohu přijít na to,jak. Pořadí mi někdo prosím? Diky


RE: XBox ONE - Rossi D - 14.4.2018

Rád bych poradil, ale u mne proběhla aktualizace SC naprosto bez problémů včetně funkčnosti pluginu  .....


RE: XBox ONE - meda - 14.4.2018

@Venda3rd -Jdi do > Systém >Doplňky >Dostupné aktualizace
a tam najdeš čekající, a je možné, i stejné verze co máš. Nevadí, udělej aktualizaci.

Nebo čti toto: http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-prosim-updatnente-plugin?pid=42545#pid42545


RE: XBox ONE - Venda3rd - 14.4.2018

Mě to právě aktualizovat nejde,ani mi to aktualizaci nenajde.Vyzkouším to ale raději zas


RE: XBox ONE - Venda3rd - 15.4.2018

Děkuji za snahu,dnes asi po třetím restartu vše v pořádku.


RE: XBox ONE - Rossi D - 09.7.2018

Nevím zda se to týká všech, ale u mne update Kodi Alpha 3 způsobil jeho nefunkčnost na XBox One S a evidentně nejsem sám:

→ Kodi Alpha 3 won't load any more

.... upozornění pro ty co ještě neprovedli zmiňovaný update  8


RE: XBox ONE - kom72 - 10.7.2018

Jsem na dovolené, takže nemůžu aktuálně vyzkoušet, ale než jsem odjížděl, vše makalo s Kodi Alpha 3. Ale na tom foru take pise, ze mu to prestalo jit az po nejake dobe. To by bylo nemile. No uvidime, az se vratim...


RE: XBox ONE - Rossi D - 10.7.2018

Tak u mne se totální "zámrz" projevil prakticky ihned ...... chybu jsem samozřejmě nejdříve začal hledat u sebe a až následně na fóru  (mohl jsem si ušetřit drahocenný čas) 8


RE: XBox ONE - Rossi D - 12.7.2018

Tak hlásím, že se "mrznoucí" chyba na XOne s Kodi zdá být opravena. Nevím zda došlo k nějaké aktualizaci (ač je na fóru zmiňována) - já si žádné nevšiml, každopádně jsem neviděl její standardní průběh .... Důležité je však opětovná funkčnost Kodi jako takového na konzoli  4


RE: XBox ONE - muro - 13.7.2018

Hlasim ze po aktualizacii vsetko funguje


RE: XBox ONE - kom72 - 14.7.2018

Prijel jsem z dovolené a vse v pohode. Nepomohl update samotneho xboxu? Po spusteni na mne vyskočil.


RE: XBox ONE - riddleae - 19.7.2018

AHoj, tak mi tam běží Kodi Alpha 3 a zatím nevím...funguje tam někomu přihlášení na Stream Cinema?

díky


RE: XBox ONE - Rossi D - 22.7.2018

Omlouvám se za pozdní odpověď, nějak mi otázka unikla  8 U mne vše OK.

                     


RE: XBox ONE - riddleae - 30.7.2018

(22.7.2018, 14:58)Rossi D Napsal(a): Omlouvám se za pozdní odpověď, nějak mi otázka unikla 8 U mne vše OK.

Jakou verzi XBOX Kodi máš tu poslední? Není nějak speciální nastavení? Když vyplním stejné nastavení někde jinde tak to běží OK...


RE: XBox ONE - Rossi D - 30.7.2018

Verze Kodi je zobrazena na prvním obrázku výše, žádné "spešl" nastavení nemám ....


RE: XBox ONE - riddleae - 31.7.2018

(30.7.2018, 19:26)Rossi D Napsal(a): Verze Kodi je zobrazena na prvním obrázku výše, žádné "spešl" nastavení nemám ....

Je možný že to v té to verzi nefunguje uložit přihlášení? Kamarád mi tak říkal že mu tu normálně běhá ale login zadával už v předchozí verzi...


RE: XBox ONE - Rossi D - 31.7.2018

Tak to opravdu nevím, u mne je stran SC vše OK - vrtat do toho raději nebudu - Leia bývá těžce náladová  1


RE: XBox ONE - Acemax67 - 01.8.2018

Zdravim vsechny.

Nevite nahadou, jestli se enco zmenilo stran 4K HDR prehravani pres doplnek Stream Cinema, nebo je situace porad stejna a Kodi, ktere je zatim na Xku v alpha verzi to stale neumi? Nebo nevite nekdo, zda je tohle na poradu dne v nejakem dalsim updatu Kodi?

Diky moc


RE: XBox ONE - francis - 01.8.2018

Dalším updatem se to určitě zlepší. Například na Apple 4 podpora po 4K nebyla a až s posledním updatem se situace změnila. Obavu bych neměl o kodi se starají krasne. Už od první alpha verze bylo vylpsni. Původně slo jenom 1080p, otřesny prostorový zvuk. Teď je situace rozhodne lepší. Musíme počkat :)


RE: XBox ONE - riddleae - 02.8.2018

Jsem docela zvědav kam až to dotáhnou do konce... ale ta akcelerace u 4K přehrávání by byla fajn. Jsem zvědav na další release, kde doufám bude fungovat i ukládání účtu u CinemaStreamu. Big Grin