XBMC-Kodi.cz
Estuary Stream-Cinema - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - software (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-software)
+--- Fórum: Skiny (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-skiny)
+--- Téma: Estuary Stream-Cinema (/prispevek-estuary-stream-cinema)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Estuary Stream-Cinema - jaydoo - 10.1.2020

Ktorý skin mi vie zobrazit hodnotenie filmu? Pre mna je to dost podstatne...


RE: Estuary Stream-Cinema - Rossi D - 10.1.2020

(10.1.2020, 9:52)hitman222 Napsal(a): Díval jsem se na to, ale to nastavení je dost těžké když neumíš anglicky, chtělo by to nějaký návod

a toto nestačí ? (tedy pokud se bavíme o Aeon Nox SiLVO):
→ Aeon NOX SC začlenění 3 komplet
→ Aeon Nox 5: SiLVO (Leia, Krypton, Jarvis, Isengard, Helix)
→ Kompletní nastavení pluginu Stream Cinema


.... je tu toho na fóru ještě mnohem více, toto viz výše jen namátkou ....

K hodnocení:

→ Využití scraperu ve skinu pro zobrazení rozšířeného hodnocení filmu


RE: Estuary Stream-Cinema - hitman222 - 10.1.2020

Tak to je super, jak povolim aby se mi ukazovali skryte soubory,pridat soubory,domovska obrazovka, .kodi?
Dik


RE: Estuary Stream-Cinema - Rossi D - 10.1.2020

@hitman222: ???, nerozumím Tvé otázce ....

→ Povolení (Expert mód)


Estuary Stream-Cinema - hitman222 - 10.1.2020

Když dam video, soubory, přidat video, nemám tam user data,. kodi viz obrázek [Obrázek: 416b851bb472efd98a8cb858160243f9.jpg]


Estuary Stream-Cinema - Jirkacz73 - 10.1.2020

Škoda, také mě vyhovoval. Nic podobného jsem nenašel


Estuary Stream-Cinema - hitman222 - 10.1.2020

@Rossi D tak už to mám toto jsem potřeboval a hledal [Obrázek: 995137015f2c742c745fc422c03b7c16.jpg]


RE: Estuary Stream-Cinema - Rossi D - 10.1.2020

@hitman222: Vždyť jsem Ti výše v odpovědi dával odkaz právě na tento obrázek  1 4


Estuary Stream-Cinema - hitman222 - 11.1.2020

@Rossi D

Jo, jo díky moc jinak jsem to nemohl najít.


RE: Estuary Stream-Cinema - EduardJulina - 12.1.2020

To je mrzuté s tím Estuary Stream cinema. Určitě bych jej z repa zatím neodstraňoval pokud bych mohl požádat. Děkuji. Funguje zatím dostatečně


RE: Estuary Stream-Cinema - meda - 13.1.2020

Odstranění z repozitáře je z důvodu ukončení podpory naprosto správné.
Původně funkční pro Kodi 17.x, nezaručené pro 18,x a vyšší.
Pravděpodobně poslední verze Estuary stream Cinema je v.1.9.16.i1 pro Kodi 17.x Krypton

Archív verzí pro instalaci (Krypton):
http://kodi-czsk.github.io/repository/repo/skin.estuary.stream-cinema/


RE: Estuary Stream-Cinema - S474N - 13.1.2020

Ukoncena podpora nema s funkcnosti nic spolecneho. Pokud vse funguje, je nesmysl to odstranovat jen proto, ze dalsi v rade (protoze prvni byl JiRo) se na to vykaslal. Treba se v mezidobi najde nekdo jiny, kdo to zase dale prevezme a navaze.


RE: Estuary Stream-Cinema - Client - 13.1.2020

Možná už si nikdo není jistý, které funkce ve skinu pracují správně a které ne. Pochybuji, že je někdo, kdo má odzkoušené všechny kombinace nastavení a widgetů. Pokud skin někomu funguje správně, bude to pravděpodobně tím, že náhodou používá právě ty kombinace nastavení a widgetů, které fungují bez problémů.

V podstatě se dá říci, že verze, za kterou se dá s větší pravděpodobností ručit, jsou pouze ty, které jsou postavená na bázi Estuary 1.9.16. Vše další už nikdo neverifikoval tak, jako to dělal @JiRo zpočátku.

Verze pro Kodi 18, to už je pouze patchovaná 1.9.16, ve které jsou díry týkající se hlavně funkcí PVR, které mohou způsobovat neidentifikovatelné problémy a protože se právě část PVR měnila i v posledních minor verzích Kodi 18 asi nejvíce ze všech, nedá se předpokládat, že by se to hned tak zlepšilo. Podobné je to i se samotným addonem SC, který se také mění, takže některé odkazy již nejsou funkční, což může vést k tomu, že spuštění některých funkcí může způsobovat chyby, se kterými se v poslední době SC potýká. Poznat pak, které chyby jsou způsobené skinem a které addonem SC je pak značně obtížné, respektive vyžadující značné množství ruční práce a znalostí Kodi, addon SC i skinu, kterou teď asi nikdo ze dne na den neudělá. Proto také mé doporučení, přestat skin používat.

A doporučení odstranit skin s repozitáře z toho vychází. Většinou skin používají nováčci a pokud v něm dostanou produkt, u kterého je míra pravděpodobnosti taková, že jim přinese další problémy, není to asi správné, aby tam byl.

Pro případného řešitele:
Prakticky jedinou správnou cestou, jak skin zase dostat do rozumného stavu a do souladu s aktuální verzí Kodi a addon SC, je vzít poslední verzi Estuary a postupně na ní provést všechny změny, které z ní udělají Estuary Stream-Cinema odpovídající akuální verzi SC. A protože se blíží i Kodi 19, měla by se s tím svézt i příprava poskytující východisko pro přechod na Kodi 19. A to už je pořádná porce a důvod, proč jsem se další práce na skinu vzdal (či se na to vykašlal, jak tu padlo). Nemám na to čas.


RE: Estuary Stream-Cinema - S474N - 13.1.2020

Pokud si dovolim trosicku "zafantazirovat" o tom, co potrebuje BFU, tak se urcite shodneme, ze tito pouzivaji primarne zejmena Filmy a Serialy jako prvni polozky v menu. Proste takovy Franta prijde domu, pusti si box a zvoli si jedno z tech dvou. Takovi ti trosicku poucenejsi si k tomu jeste zapnou Pohadky a/nebo treba iVysilani.

Jsem presvedcen, ze BFU rozhodne nepoleze do PVR a nebude se v tom hrabat a zkouset ruzne kombinace. A pokud ano, tak pouze na vlastni zodpovednost.

Z tohoto duvodu jsem presvedcen, ze by se mel skin zachovat v repozitari, protoze prave pomaha ten "nejslabsim" - jak jsem popsal vyse, pustit si krabicku a na dalkaci zvolit a koukat. Takto to dopadne tak, ze stejne ty dva soubory (pro 17 a 18) tu budou nekde litat v meziprostoru, lidi si to stejne budou instalovat (minimalne ja svemu okoli rozhodne) a ve finale to bude tam, kde to je ted, jen za cenu nesmyslne zvyseneho diskomfortu.

Z tohoto duvodu jsem rozhodne pro, aby obe dve verze byly navraceny. Client reagovat na dotazy BFU nemusi a kdyz na to prijde, tak se klidne muze tema zavrit s tim, ze podpora pro skin byla ukoncena.


RE: Estuary Stream-Cinema - Client - 13.1.2020

Fakt nevím, co je na tom, co jsem napsal výše, k nepochopení. Ale chcete-li mít v repozitáři skin, o kterém víte, že může uživatelům způsobovat problémy, tak ho tam nechte. Zvlášť pro ty zmiňované nejslabší to jistě "bude přínosné".


RE: Estuary Stream-Cinema - vopuch - 13.1.2020

Zatím funguje bezproblémově, tak bych ho tam nechal.


RE: Estuary Stream-Cinema - meda - 13.1.2020

A proč by neměl začátečníkům stačit základní Estuary?
Pokud jsou schopni přizpůsobit si modifikovaný Estary Stream-Cinema, jistě jsou schopní instalovat jej ze ZIPu.

No, je to jen můj názor. Možná jedna vyjímka potvrdí pravidlo. Nesmí to ale vést k tomu, že BBarona budou kvůli tomu skinu zatěžovat požadavky na úpravy addonu SC pro Kodi 18.x atd.
Proto myslím, že taková zkouška způsobilosti je dobrý filtr.


RE: Estuary Stream-Cinema - DittmannCz - 13.1.2020

Zdravím, po aktualizaci K7 Mediacool jsem přišel o Estuary Stream Cinema skin, velká škoda, fungoval jak měl a děti jako vzor BFU díky němu koukaly na pohádky. Existuej způsob jak ho nahrát zpět? Nemohu ho nikde dohledat a zálohy (základní Backup) zhavarovaly, děkuji


RE: Estuary Stream-Cinema - XBMC-Kodi - 13.1.2020

Na základě korespondence s @Client bylo vyjasněno, že on na odstranění netrvá, pouze jej doporučuje. Po zhodnocení všech pro a proti je výsledkem návrat obou verzí skinů (pro Kodi 17 a Kodi 18) do našeho repozitáře.

Jsme si vědomi důsledků, které toto bude mít na uživatele, tedy že:
> nebude poskytována tomuto skinu žádná technická ani jiná podpora
> každý jej používá na vlastní riziko

Nežádejte tedy původního autora @JiRo, ani @Client o jakékoliv úpravy nebo o pomoc v souvislosti s tímto skinem.

Pokud bude chtít kdokoliv pomoci se skinem a jeho plnohodnotným překlopením do Kodi 19, je vítán!


RE: Estuary Stream-Cinema - Dyvyak - 13.1.2020

Dnes sa mi aktualizoval skin estuary stream cinema a polozky v menu (napr. Stream Cinema) bud nefunguju alebo im chybaju popisky.
Neviete co s tym?Ddakujem