XBMC-Kodi.cz
Estuary Stream-Cinema - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - software (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-software)
+--- Fórum: Skiny (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-skiny)
+--- Téma: Estuary Stream-Cinema (/prispevek-estuary-stream-cinema)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: Estuary Stream-Cinema - Client - 23.4.2020

@UnknownGuest99 Jedna a věc je zobrazení těch dat, to zas takový problém není - tedy pokud si upravíš skin, druhá pak ta samotná informace o rychlosti. Tu Kodi nemá k dispozici, je ji třeba získat ze systému. Já si tu rychlost periodicky počítám z objemu přenesených dat na rozhraní pomocí addon a ukládám ji do proměnné v Kodi, odkud si ji čte skin. Vypadá to pak nějak takto (je to údaj úplně nahoře v zelené elipse):
[attachment=6372]


RE: Estuary Stream-Cinema - UnknownGuest99 - 23.4.2020

Aha, no ty to máš naprosto úžasně udělané, jak se tak dívám :-). Wow i to zaplnění bufferu by se šiklo. Nechci tě moc otravovat, zkusím na to přijít jak to konkrétně udělat. Jaký addon používáš? Díky moc žes mě nasměřoval :-).


RE: Estuary Stream-Cinema - Milosh - 23.4.2020

Ahoj buď jsem já vůl ale ten skin nemohu v repozitáři najít...

Už se mi tam objevil..


RE: Estuary Stream-Cinema - S474N - 15.5.2020

@Saxel: na discordu JiRo psal, ze uprava skinu na SC2 pry zabere pet minut. Proto se chci zeptat, jestli se tomu v tomto smeru jeste budes venovat? 88


RE: Estuary Stream-Cinema - Tommys92101 - 17.5.2020

s ktorou verziu sc to funguje? od kra alebo webshare? dik


RE: Estuary Stream-Cinema - playman22 - 17.5.2020

Ktorý? Tento? Lebo tento funguje s SC1 a na SC2 je upravený estuary v repo od hacky-ho:
https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-stream-cinema-2-betaverze


RE: Estuary Stream-Cinema - S474N - 17.5.2020

@playman22: no vzhledem k tomu, ze na Githubu uz je Pull Request na zmenu, tak se obavam, ze se to velmi brzo preklopi na SC2 4


RE: Estuary Stream-Cinema - hitman222 - 21.5.2020

@Saxel: Ahoj,řeším ještě jeden problém, že po zadání playlistu O2 do IPTV se mi v položce Televize na hlavní obrazovce nezobrazují Nedávno sledované kanály,nevíš kde by se to dalo zapnout nebo nastavit?
U Skylinku nebo Enigma2 Clientovi to tam bylo myslím automaticky.
Díky moc.


RE: Estuary Stream-Cinema - Saxel - 26.5.2020

S tím teď bohužel nepomůžu. S koncem SC1 jsem se vrátil k základnímu Estuary a vyčkávám, jak se bude vyvíjet projekt SC2. Skinu pro SC2 se již ujali jiní...


RE: Estuary Stream-Cinema - Yco - 25.2.2021

Zdravím, prosím Vás, ktorý skin odporúčate pre integráciu Stream Cinema do Kodi 19? Vďaka.


RE: Estuary Stream-Cinema - mental.disease - 01.3.2021

Estuary Stream Cinema MOD
je to zatial hodne čerstvé. niektoré veci mi tam chýbajú. ale je tam spústa možností na úpravu hlavného menu z SC pluginu.
na daily driver to ešte nie je. sú tam bugy. no ak sa to doladí pre BFU to bude skvelá volba.
pre nerdov je tu Rapier or Aeon Nox: Silvo  2


RE: Estuary Stream-Cinema - Yco - 02.3.2021

Teda tento: Estuary MOD V2. Dík. :)


RE: Estuary Stream-Cinema - JiRo - 02.3.2021

Základem smysluplné komunikace je používat správná označení. Žádný Estuary Stream Cinema MOD neexistuje.


RE: Estuary Stream-Cinema - mental.disease - 02.3.2021

Aha pardon. Tak ako sa volá skin v NAKLONOVANÝ-SLOVENSKÝ-REPOZITÁŘ repository pre Matrix, od BBaron?

Základem smysluplné komunikace je overit si fakty.


RE: Estuary Stream-Cinema - meda - 02.3.2021

(02.3.2021, 17:16)mental.disease Napsal(a): ... skin ..... pre Matrix, od BBaron?
Pokud je skin v tebou uvedeném repozitáři, pak si jej nainstaluj a neptej se.
Pokud hledáš ten kdysi vydaný zde od JiRo a později Client, ten si Client vzal jako UTAJENÝ a NEVEŘEJNÝ.

Kolega JiRo zde uveřejňuje jen ideje úprav, ne skin samotný.


RE: Estuary Stream-Cinema - mental.disease - 02.3.2021

A jeje, to bolo mne 6
Ja sa nič nepýtam. Ten otáznik na konci druhej vety bola irónia.
Ani nič nehladám..

Iba som chcel poradiť užívatelovi Yco, aký skin použiť na SC v Kodi 19.
Ak je problém spomenúť tvorbu bbaron, tak sa ospravedlňujem.


RE: Estuary Stream-Cinema - meda - 02.3.2021

Tak promiň, ani napodruhé jsem neporozuměl tvé ironii.


RE: Estuary Stream-Cinema - Yco - 03.3.2021

Pravdou je, že to, čo hľadám, nie je ani "Estuary Stream Cinema MOD" ani "Estuary MOD V2". Ak ma bude niekto chcieť a vedieť nasmerovať, poteším sa. (Pokojne aj do SS.) Dík.


RE: Estuary Stream-Cinema - JiRo - 03.3.2021

@Yco No dobře, napsal jsi, co necheš, přesto však chceš nasměrovat. Tomu moc nerozumím, stejně jako nerozumím tomu, když jsi v jednom z předchozích postů naopak napsal "Teda tento: Estuary MOD V2. Dík. :)" a pak zase že tento skin nechceš. To je dost nejednoznačné zadání. Obecně platí, že u SC neexistuje nějaké omezení použití skinu, jako například u SCC, kde se někdy (u některých skinů více u jiných méně) mohou objevit komplikace s načítáním a aktualizací widgetů. Proto pro SC tedy můžeš použít jakýkoliv skin, ty ale asi budeš hledat ten. který umožňuje doplnění vlastních položek hlavního menu a vlastních widgetů. Co třeba tedy hned ten první z nabídky Kodi Add-on repository, tedy Aeon Nox Silvo?


RE: Estuary Stream-Cinema - Norse3 - 08.5.2021

Dobry den,

existuje teda ted nejaky skin, ktery by byl optimalizovany jen na Stream Cinemu? Tj. vse ostatni pryc, tak jak to bylo v puvodnim.

Upravil sem si ted nejaky Zephyr 2, odstranil nepotrebne menu, nastavil nejaky widget, ale nechce se me to nastavovat i na ostatnich zarizenich, bylo to hodne klikani. 

Diky,