XBMC-Kodi.cz
nový plugin HBO GO CZ - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: nový plugin HBO GO CZ (/prispevek-novy-plugin-hbo-go-cz)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: nový plugin HBO GO CZ - Apollo - 23.1.2019

otava5 diky moc za HBO GO SK... konečne nemusim nič vymyslať s CZ VPN Big Grin


RE: nový plugin HBO GO CZ - Maxpayne - 24.1.2019

Chalani kde stiahnem ten plugin pozivam kodi na xboxe


RE: nový plugin HBO GO CZ - forsajd - 24.1.2019

Maxpayne@ 4 príspevky dozadu


RE: nový plugin HBO GO CZ - predator.1 - 24.1.2019

Maxpayne: o stránku zpět Z D E
EDIT: co to sakra, neviděl jsem forsajdův post, tak se omlouvám


RE: nový plugin HBO GO CZ - Maxpayne - 24.1.2019

Vdaka,problem je ze na xboxe ide instalovat len ak zadam spravnu cestu,cize s repo adresara moze to niekto uploadnut tak?


RE: nový plugin HBO GO CZ - otava5 - 24.1.2019

***V další verzi budou přidány žánrové ikony, typ zobrazení a oprava roku na ..ELEC systémech***


RE: nový plugin HBO GO CZ - navras - 25.1.2019

Zdravím všechny. Chtěl bych se jako úplný nováček zeptat. Po instalaci Kodi 18 RC 5.2. a pluginu 0.7.8b se přihlásím, to je v pohodě, ale při zahájení přehrávání Kodi padne a s nim i android. Něco bude asi pro přehrávání (plugin, kodek) ještě chybět a testovat pokaždé s obnovením se mi nechce. Díky za pomoc.


RE: nový plugin HBO GO CZ - kodlz - 25.1.2019

ahojte. ja mam podobny problem jak je popsane vyse. na mem LE s kodi 18.0RC5.2 se bez problemu prihlasim, ale kdyz chci pustit nejaky film tak jen problikne, zustane seznam filmu a nic se nepusti.


RE: nový plugin HBO GO CZ - Apollo - 26.1.2019

otava5 prosim ta a čo zvolim ako operatora pri HBO GO SK ? len vychozi ? lebo akosi mi neberie prihlasovacie udaje diky


RE: nový plugin HBO GO CZ - otava5 - 26.1.2019

Apollo: HBO GO Slovakia,mám dojem úplně poslední možnost


RE: nový plugin HBO GO CZ - Apollo - 26.1.2019

diky skusil som ale akosi mi to neberie ten učet... skusim ešte preinstalovat aplikaciu

EDIT: oki spojazdnene, pred "Vychozi" sa nachadza este jedno prázdne, kde nieje žiadny napis tak som to vybral a šlape to :) takže velke diky


RE: nový plugin HBO GO CZ - forsajd - 26.1.2019

prazdne aj mne zabralo


RE: nový plugin HBO GO CZ - otava5 - 26.1.2019

já to mám takto...


RE: nový plugin HBO GO CZ - forsajd - 26.1.2019

zaujimave mne to ukazuje takto a tam kde neukazuje nic cez to sa da spustit HBO SK


RE: nový plugin HBO GO CZ - otava5 - 26.1.2019

forsajd: jo už vím kde je problém....já upravil jen czech language "strings.xml" a zapomněl jsem na english 1 opravím to v další verzi...


RE: nový plugin HBO GO CZ - Rohlik - 26.1.2019

Bylo by mozne implementovat moznost zvolit vychozi audio stopu? Preferuji anglictinu, ale defaultne je zvolena cestina.
Navic jsem si vsiml, ze pokud je clovek nekolik minut bez aktivity v nejakem seznamu epizod/filmu/serialu a nasledne si chce neco prehrat, tak dostane chybovou hlasku a video se neprehraje.


RE: nový plugin HBO GO CZ - VildaT - 01.2.2019

Zdravím, stahl a nainstaloval hbogo doplněk do kodi 18. Zadal přihlašovací údaje a spustil. Vidím celou nabídku i s popisky, ale nejde nic spustit, pořád mě to odkazuje at překontroluju přihlašovací údaje. Už nevím co tam zadat, mám hbogo zaplacené bez operátora. Vyzkoušel jsem snad všechny možnosti v nastavení, ale už jsem bezradnej. Neví prosím vás někdo jak to rozjet? :)


nový plugin HBO GO CZ - zwierzak - 01.2.2019

Na doplňku v 0.7.8c mi taky nejde se přihlásit zkus verzi 0.7.8.b operátor výchozí


Jsem uživatel používající Ektra , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.


RE: nový plugin HBO GO CZ - VildaT - 01.2.2019

(01.2.2019, 11:05)zwierzak Napsal(a): Na doplňku v 0.7.8c mi taky nejde se přihlásit zkus verzi 0.7.8.b operátor výchozí


Jsem uživatel používající Ektra , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.

Tak 0.7.8.b funguje !!! Super. Děkuju


RE: nový plugin HBO GO CZ - dbuzek - 04.2.2019

Na fóru kodi.tv jsem objevil plugin HBO Go Europe, který by měl fungovat po celé Evropě. Tedy minimálně mi jede v ČR s operátorem sledovaní.tv. Zkuste ;)

https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=339798