XBMC-Kodi.cz
Soubory online - WebShare - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Soubory online - WebShare (/prispevek-soubory-online-webshare)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Soubory online - WebShare - Fistd - 10.7.2016

Ještě to můžeš zkusit vložit ten doplněk na tvrdo


RE: Soubory online - WebShare - tulipan - 10.7.2016

ako na tvrdo priamo do zložky kde sú iné súbory?


RE: Soubory online - WebShare - Fistd - 10.7.2016

Ručně tu složku s addonem vložiš do slozky s addonama v kodi


RE: Soubory online - WebShare - tulipan - 11.7.2016

Tak som to už konečne rozchodil .......


RE: Soubory online - WebShare - dwi - 14.7.2016

Jde někomu pustit něco z 5. sezóny American Horror Story?


RE: Soubory online - WebShare - mindy87 - 15.7.2016

Chcem sa opýtať keď mám vytvorenú knižnicu zo Sosáča, tak ako pridám webshare, aby mi to nedalo dokopy. Myslim, aby som to mal ako zložky Filmy, Seriály, 1080cz....dik


RE: Soubory online - WebShare - tulipan - 15.7.2016

Tiež som to pred časom nemohol nastaviť


RE: Soubory online - WebShare - Fistd - 15.7.2016

Tohle myslím ani nejde ja osobně bych to řešil tak že bych si vytvořil druhej profil a jen bych přepínal


RE: Soubory online - WebShare - tulipan - 15.7.2016

V knižnici sa dá zobraziť len jeden stream súbor


RE: Soubory online - WebShare - palozanota - 15.7.2016

Ahoj . nešlo to. subory boli odstranene na webshare dal som tam už nahradu takže znova funkčne . v poslednom čase som mal troška viacej problemov ako by som očakaval :) To najdoležitejšie bolo že mi zhorel PC Big Grin musel som robiť novu inštalaciu a tym všetky progamy čo poživam som musel nanovo riešiť a nastavovať. prechadzal som aj na win 10 ( inak poriadna katastrofa cela 10tka :) - zlata win7čka ) a tym nastali dalšie problemy znefunkčenia niektorych pomocok čo mi pod 7čkou fungovali . postupne sa to už dostava do normalu . do toho ešte nejake dalšie problemy , ale hadam to už bude zase bude všetko ok :) filmy sa mi darilo ako tak aktualizovať ale serialy som nestihal . Hadam to čoskoro napravim :)


RE: Soubory online - WebShare - sveto99 - 15.7.2016

        @mindy87: spravíš to jednoducho. Buď ako Ti radí Fistd (exaktné riešenie, ale prídeš o možnosť vyhľadávať celou knižnicou - žánre, hercov, ....), alebo použi Video Node editor. Nadefinuješ si nové položky tak, ako sú preddefinované nodes v Kodi(žáner, roky, herci, ...). Pri definícii použiješ na rozlíšenie "umiestnenie" - zdroj na jednotlivé webshare (720p, 1080p, ...). Prácu s "nodes" nájdeš tu niekde na fóre, alebo požiadaj o radu strýčka Gugľa :).
Samozrejme ako nadstavbu môžeš použiť vlastné položky menu (ak máš editovateľný skin)
Daj vedieť, či to pomôže.


RE: Soubory online - WebShare - mindy87 - 15.7.2016

okej..večer to skúsim keď sa k tomu dostanem..dik


RE: Soubory online - WebShare - v950 - 27.7.2016

Moje pripojenie 15/3 nestíha 1080 kvalitu. Nedá sa film uložiť na HDD tak ako je to pri Sosáči? Bolo by to fajn


RE: Soubory online - WebShare - palozanota - 27.7.2016

v tom ti nič nebrani . pre 1080p hlavne pre väčšie subory je tych 30-35 minimum aspon u mna to android cez wifi stiha . rieši sa konečne stranka . viacmenej už je prichystaná , teraz pracujem na vytvarani viacerych zdrojov (velkosť a kvavlita suboru) . ak sa zadari aj plugin bude :) ale všetko trva dlhšie ako by človek čakal a chcel :) . Na knižnici budem pracovať dalej , ale teraz mam toho dosť tak trocha viazne aj aktualizacia (ale priebežne riešim), za čo sa ospravedlnujem a serialy momentalne museli isť na čas bokom Sad na webe by sa časom dali hadam už aj poriešiť nejake tie dokumenty , kedže knižnica sa z nich moc neda urobiť kedže drviva väčšina dokumntov sa neda ničim oscrapovať . Uvidime ako to cele bude pokračovať , ale stale na niečom pracujem a nič som nezabalil , takže fungujem aj nadalej :)


RE: Soubory online - WebShare - v950 - 27.7.2016

Ale kontextove menu neobsahuje položku uložiť.


RE: Soubory online - WebShare - palozanota - 27.7.2016

tak to som si neuvedomil , že ked je to v knižnici že tam nieje ta možnosť


RE: Soubory online - WebShare - seal - 06.8.2016

Ahoj, Palozanota! Jsou nějaké novinky ohledně tvé práce?  4


RE: Soubory online - WebShare - palozanota - 07.8.2016

nazdar . Makáme s kolegom Fistd na web stránke . vcelku sme už pokročili a dúfam že po par drobných úpravách  bude plne prístupná a následne sa bude dať s ňou pracovať . nie všetko ide podla predstav ale hádam to bude už len lepšie :) nove strm sa postupne generujú , v tom už som celkom pokročil . Bude ich treba ešte nahádzať na web  .ak sa podari aj plugin o čo v podstate ide malo by byť pri každom filme viac strm s rôznou kvalitou , veľkosťou a podobne. Takže sa nebudeme musieť spoliehať len na jeden súbor .  web je prichystaný ako na filmy tak aj na seriály . ak sa to rozbehne chceme vytvoriť aj samostatnú sekciu pre dokumenty a podobne . Na stránke je prichystané aj hodnotenie a pridávanie do vlastných zoznamov. Zatiaľ stránka nie je dostupná tak  pridávam aj par obrázkov z webu .  



RE: Soubory online - WebShare - dwi - 07.8.2016

Ahoj, při sledování jsem narazil na jednu chybku:

The 100 S03E15 (Part 1) http://library-kodi.eu/wslib/serial/The%20100/Season%203/The%20100%20-%20S03E15.strm

Tento .strm odkazuje na part 2


RE: Soubory online - WebShare - palozanota - 07.8.2016

dik . opravene . už by to malo byť v poriadku