XBMC-Kodi.cz
Soubory online - WebShare - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Soubory online - WebShare (/prispevek-soubory-online-webshare)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Soubory online - WebShare - hoss - 29.4.2016

palozanota: měl jsi pravdu,chyba byla u mě,zvolil jsem špatný postup,opravdu jako zdroj videa super.


RE: Soubory online - WebShare - palozanota - 29.4.2016

takže niečo som pridal do knižnice 1080cz - 95 ks , 720p - 124 ks . takže si dajte vyhladať novy obsah v tychto zdrojoch . trocha trva pokial to všetko prehlada . toto by chcelo tiež nejak doriešiť aby sa zbytočne neprehladaval cely obsah , ale zatial neviem čo by bolo najrozumnejšie ale hadam na niečo hadám prideme :) Spominany film bod zlomu bol opraveny ukazoval film z roku 2015 ale je tam z roku 1991 . tu je tiež troška problem ked už boli filmy pridane do knižnice novy obsah si to už nevie stiahnuť . tak si to u seba odstrante ten jeden film Bod Zlomu a pri aktualiacii si ho natiahne už opraveny . Pri vypadku .strm toto už problem nebude ten bez najmenších problemov opravim a nebude s tym nutne nič robiť .


RE: Soubory online - WebShare - marek.net - 30.4.2016

Vyskúšané, funguje to výborne. Ale... Mám optický internet s rýchlosťou 40/40 Mbit/s, ale mám FUP, t.j. maximum objemu prenesených dát 4,5 GB (prichádzajúce, alebo odchádzajúce dáta) za 1 hodinu. Po prekročení tohto limitu mi bude rýchlosť znížená na 1/20 na 24 hodín. A presne toto sa mi stalo pri sledovaní full HD filmov v tejto knižnici. Takže varovanie pre tých, ktorý tiež majú FUP-ko. Pri sledovaní týchto full HD filmov s vysokým dátovým tokom (hlavne na PC), je dobré nič iné nesťahovať v pozadí, a vyhnúť sa v tom čase aj väčším aktualizáciám aplikácií a hier aj na iných zariadeniach v domácnosti, pripojených na spoločný internet.
Inak "palozanota", klobúk dole, naozaj skvele odvedená práca. Velké dakujem..


RE: Soubory online - WebShare - hoss - 30.4.2016

Zkoušel jsem dnes spustit webshare na androidu(Kodi-Jarvis 16) a druhém PC(Kodi 15.2) a píše mi to špatné přihlášení.Tak nevím,je tato služba nějak omezena na počet zařízení nebo je to zase proto,že jsem nějak špatně nastavil?
Jiné video doplňky fungují normálně.....


RE: Soubory online - WebShare - ros - 30.4.2016

Ahoj, pokud chceš sledovat na 1 účet na více zařízeních, tak si to musíš ošetřit v domácí síti.


RE: Soubory online - WebShare - hoss - 30.4.2016

ros: jo dík,je to tak,po správném nastavení v síti již vše jede.


RE: Soubory online - WebShare - palozanota - 30.4.2016

hoss : no ja si myslim že si zle vyplnil prihlasenie . skus si to preveriť . ja som prihlaseny s jednym učtom na 5tich zariadeniach a nikdy som nemal problem .


RE: Soubory online - WebShare - Rossi D - 30.4.2016

Také jedu na jeden účet na několika zařízeních současně.


RE: Soubory online - WebShare - hoss - 01.5.2016

Problém jsem měl s přihlášením se v kodi na chatě,je tam jiná IP adresa,ale hlavní důvod byly asi špatně zadané údaje.
Podle mě by jiný operátor a IP adresa neměla vadit?
Jinak služba je super a hlavně dobře zpracované knihovny,za to velké díky patří pro  palozanota.


RE: Soubory online - WebShare - sealex - 02.5.2016

Jedním slovem PARÁDA !!!
Přesně tohle jsem hledal .... fullHD obsah s prostorovým zvukem (ideálně DTS HD, True HD)
Vše funguje skvěle, navíc s hlasovým vyhledáváním pomocí SPMC (Nvidia Shield Android TV).
Koukal jsem, že se pomalu na Webshare začíná objevovat obsah i ve 4K, takže do budoucna by byla prima složka 4K :-)
Pokud se povedou i seriály, tak budu na vrcholu blaha.
palozanota: Díky za tvou práci, pokud to bude nějak možné, rád pomohu.


RE: Soubory online - WebShare - palozanota - 02.5.2016

dik moc, ono je stale čo zlepšovať , jeden 4K sa tam už niekde nachadza :) Určite časom niečo pridam aj zo 4K do samostatnej sekcie . Serialy s tymi troška bojujem stale (popritom pri testovani to fungovalo v pohode ) , stale su tam nejake problemy s názvami suborov ale hadam to nejak vyriešim a čoskoro sa hadam aj tomu troška povenujem . Roboty je stale hromada , riešime aj dalšie veci takže uvidime ako to bude napredovať .


RE: Soubory online - WebShare - pepinomax - 02.5.2016

Doplněk je to super,ale není to pro ty co mají rychlost internetu pod 20,jelikož se to seká a načítá, s touhle rychlostí jdou jen videa do 720 aspon tedy u mě.


RE: Soubory online - WebShare - sonics007 - 02.5.2016

@pepinomax skus zmenit cache


RE: Soubory online - WebShare - Rossi D - 02.5.2016

Kua, nikdo dnes nemáte problém s rychlostí WebShare ? Nemyslím tím DB od palozanoty, ale jakýkoliv soubor včetně stahování .... Nemohu si pustit prakticky nic a při testu stahování to jede pouze pár kb .... ??


RE: Soubory online - WebShare - Fistd - 02.5.2016

Ted právě řeším stejný problém, ale včera mě to jelo normálně


RE: Soubory online - WebShare - Rossi D - 02.5.2016

To u mne také, ještě jsem testnul rychlost mého připojení a ta je v naprostém pořádku - bohužel to vypadá na chybu u WS  11


RE: Soubory online - WebShare - Fistd - 02.5.2016

Vypadá to tak jen je divný že tu má jen někdo takhle


RE: Soubory online - WebShare - elkat - 03.5.2016

Teraz som to testoval 1080 aj 720 všetko mi šlapalo bez problémov


RE: Soubory online - WebShare - Rossi D - 03.5.2016

Jj, ráno již vše běželo a běží jak má ... budeme doufat, že se jednalo pouze o "údržbu"  5


RE: Soubory online - WebShare - Fistd - 03.5.2016

Rek bych ze nejednalo z websharu mi ráno odepsali že u nich žádný problém není a že mám hledat ve svem připojení.