XBMC-Kodi.cz
Scraper ČSFD.cz - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Scrapery (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-scrapery)
+--- Téma: Scraper ČSFD.cz (/prispevek-scraper-csfd-cz)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Scraper ČSFD.cz - Rossi D - 20.11.2016

Jj, opakování je matka moudrosti → Naming video files/Movies


RE: Scraper ČSFD.cz - Le_Ze - 23.11.2016

Zdravím Vás.
Vyzkoušel jsem metadata.csfd.cz-3.3a i metadata.csfd.cz.3.4c
Na Kodi ve Win spokojený.
Na LibreELEC-RPi2.arm-7.0.2 je to čudné a vůbec se mi to nelibí.
metadata.csfd.cz.3.4c mi začne přejmenovávat adresáře.
Dokumentární přejmenuje Dokumentární pro důchodce.
Filmy přejmenuje na Filmy pro dospěle.
Mam něco špatně nastavené?
Proč to děla?
 
csfd.cz-3.3a je už rozumnější a na přejmenovávaní se vysral :).


RE: Scraper ČSFD.cz - PetrM - 24.11.2016

A zdroj těch filmů máš společný pro PC i RPi?
Co pojmenování adresářů a filmů, viz výše?
Moc nechápu, co ti kde scraper přjmenoval? Popiš to pořádně.


RE: Scraper ČSFD.cz - Jack_Free - 06.12.2016

Přidal jsem si filmy ze Sosáče do své knihovny a nainstaloval scraper CSFR, teď mám tedy všechny ty filmy jako u sebe v knihovně, ale řeším jak v té hromadě hledat, když použiji Sosáč jako takovej, tak tam mám jednotlivé adresáře podle písmen ale nemám tam ty informace o filmech jako v knihovně, a když hledám v knihovně tak tam zase není to rozdělení podle abecedy, jde to nějak řešit ?
Na PC to je jednoduché, tam mám myš ale v Malině než bych se proklikal všema položkama, tak je večer.

Jde tedy v knihovně nějak navolit zobrazování obsahu tak abych tam měl adresáře A,B,C,D a v nich jednotlivé filmy ?
Nebo aby se mě v Sosáči zobrazovali informace o filmech a nemusel jsem je mít v knihovně ?

Děkuji za radu.


RE: Scraper ČSFD.cz - PetrM - 06.12.2016

A RPi ovládáš jak?


RE: Scraper ČSFD.cz - Jack_Free - 06.12.2016

K ovládání jsem si koupil bezdrát ovladač.
http://www.ebay.com/itm/322218221580?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT


RE: Scraper ČSFD.cz - PetrM - 07.12.2016

Hmm, tak to je nějaká specialitka, to by mělo určitě nějaké pokročilé listování umět, navíc by to mělo být použitelné i jako myš, ne?
Já tedy používám ovladač od TV přes HDMI-CEC, a listuji buď po stránkách tlačítky pro přepínání programů P+ a P-, případně volím počáteční písmeno pomocí numerických tlačítek.


RE: Scraper ČSFD.cz - Jack_Free - 07.12.2016

Dobrá odzkouším, a nějaká rada na moje odpovědi ?
Jestli to jde nebo ne ?


RE: Scraper ČSFD.cz - PetrM - 07.12.2016

Rada na odpověď?? 4
Řekl bych, že určitě, pomocí nějakého doplňku, skinu, nebo chytrého playlistu, ale nezkoušel jsem. Zkus kouknout do vlákna o RPi, toto asi není úplně správné téma na tohle.


RE: Scraper ČSFD.cz - Jack_Free - 07.12.2016

Jasně rada na odpověď je blbost mělo tam být na otázku :-)
O.K.
Měl jsem za to , že jsem to třeba špatně nastavil nebo tak.
já s tím žít umím, bo hledám hlavně podle žánrů na co mám chuť, ale moje drahá polovička by ráda podle abecedy, tak jsem ji doporučil používat normálního sosáče........

Díky


RE: Scraper ČSFD.cz - PetrM - 08.12.2016

Nj, polovičky si pořád něco vymejšlej, taky mám takovou jednu myslitelku doma. Ale zase bez nich by jsme možná zpohodlněli a zakrněli. 3
Ale musím uznat, že s Kodi se naučila celkem v pohodě a bez keců, šikulka. 15
Jinak zkoušel jsi na tom tvém ovladači v knihovně začít psát na klávesnici? Na klasické klávesnici funguje v knihovně vyhledávání pomocí Shift+písmeno, tak by to mohlo podobně fungovat i na té tvé. Nebo ty numerický tlačítka? U mě to funguje jako psaní SMS na tlačítkovém mobilu, tedy pod 1 jsou písmena a,b,c, a tak dál.


RE: Scraper ČSFD.cz - x46x - 14.12.2016

Umí hledat upoutávky s českými titulky? Na csfd jsou snad všechny upoutávky s titulkama ale kodi spouští upoutávky jen v angličtině ať ho nastavím jakkkoliv..


RE: Scraper ČSFD.cz - Jack_Free - 14.12.2016

Ovladač prubnu, zatím jsem přišel na to že tlačítko VOL -+ posunuje rychle seznam v adresáři, ale nepřišel jsem na to které tlačítko zastupuje pravé myšítko.


RE: Scraper ČSFD.cz - PetrM - 14.12.2016

@x46x
Jakou máš verzi scraperu? Upoutávky se neberou z ČSFD, ale z themoviedb, nebo HD-Trailers.


RE: Scraper ČSFD.cz - x46x - 15.12.2016

3.4c uprednostnovany jazyk upoutavky mam cs..


RE: Scraper ČSFD.cz - PetrM - 15.12.2016

Tak to máš nastavené dobře, holt ne vždy ke tam český thrailer k dispozici. Můžeš zkusit napsat autorovi poslední verze, jestli by nešlo tam upoutávky z ČSFD doplnit, link jsem sem někam dával.


RE: Scraper ČSFD.cz - x46x - 15.12.2016

Chtěl jsem mu napsat ale na G+ se tam nedá přidat komentář..


RE: Scraper ČSFD.cz - PetrM - 15.12.2016

Mě to jde, asi musíš mít účet u Googlu, jiný kontakt na něj bohužel nemám.


RE: Scraper ČSFD.cz - Le_Ze - 20.12.2016

Dotaz.
Nevím jestlí to děla ten Scraper nebo kodi.
Co nastavít, aby se mi u filmu zobrazovalí stejne nazvy jake mam na disku.

Na disku mam třeba film Bez šance - Transparency (2010).mkv
V kodi vidím Bez šance (Transparency)


RE: Scraper ČSFD.cz - PetrM - 20.12.2016

Sice nevidím moc rozdíl, ale to je princip scraperu, že v knihovně máš název dle stránek, odkud bere informace.