XBMC-Kodi.cz
Předpověď počasí - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Programy a hry (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-programy-a-hry)
+--- Téma: Předpověď počasí (/prispevek-predpoved-pocasi)

Stran: 1 2


Předpověď počasí - petr77 - 29.4.2016

Jaké je nejlepší počasí do Openelec?


RE: Předpověď počasí - Petrvald - 29.4.2016

In-počasí  s přesností předpovědi jsem spokojen, neměl jsem důvod zkoušet jiné .....


RE: Předpověď počasí - Rossi D - 29.4.2016

In-počasí je dobré, ale bohužel nezahrnuje všechny lokace tak jako jiní poskytovatelé... Osobně preferuji OpenWeatherMap Extended. Používám i Yahoo! Weather, ale ten je poslední dobou nějaký nestabilní a to nejen v OpenELEC, stejně nespolehlivý je i v různých pluginech na SAT settopboxech, pokud však funguje je perfektní ...


RE: Předpověď počasí - petr77 - 29.4.2016

Děkuji vyzkouším


RE: Předpověď počasí - Pepicek Malina - 28.5.2016

Mám v RPi3 In-Počasí. Bohužel netuším, jak rozkliknout podrobné informace v pravých oknech s přehledem na několik dnů dopředu. Vidím, že je tam více textu - ten původní, viditelný není dokončen, ale rozkliknout, rolovat atp. nelze.

Víte jak na to?


RE: Předpověď počasí - Rossi D - 28.5.2016

Takto se to zobrazuje u mne - první obrázek je z In-Počasí a další z Open Weather ....




RE: Předpověď počasí - kocickamia - 19.8.2017

@Rossi D: bohužel na OPi můžu použít pouze In-počasí. OpenWeather Extended se sice nainstaluje, ale zobrazuje prázdno.


RE: Předpověď počasí - Rossi D - 19.8.2017

Však můžeš použít například Yahoo  4




RE: Předpověď počasí - Dottore - 19.8.2017

In počasí zobrazí korekne obrázky a info iba po zmene miesta. Preto mám Yahoo. Bez problémov.


RE: Předpověď počasí - meda - 19.8.2017

Počasí na Kodi jsem vyzkoušel a nakonec nepoužívám. Ideální je pro mne na mobilu zaplacený MeteoServis (aktuálně 3.3) od Softimage. Všechna větší místa (asi 160). Mimo předpovědi (které se všem meteorologům daří jako když si hodí mincí) a grafů (teplota s korekcí, oblačnost, srážky, rychlost větru) má radarové mapy srážek a oblačnosti, takže vidím, sám co přijde. CZ a SK mapy.


RE: Předpověď počasí - Rossi D - 19.8.2017

Info o počasí je všude pouze kosmetický doplněk, nejspolehlivější je vždy a pouze pohled z okna  1 4


RE: Předpověď počasí - wencaS - 19.8.2017

..
..
--
--
..
..


RE: Předpověď počasí - Rossi D - 19.8.2017

Jj  1 1 1

   


RE: Předpověď počasí - otava5 - 22.8.2017

Zdravím nevíte proč mi nejde In-počasí?Verze 1.1.1....

Kód:
16:31:53.836 T:3319907232   ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
                                            - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
                                           Error Type: <type 'exceptions.ValueError'>
                                           Error Contents: could not convert string to float: -
                                           Traceback (most recent call last):
                                             File "/storage/.kodi/addons/weather.dmd-xbmc.in-pocasi/default.py", line 231, in <module>
                                               parse_data()
                                             File "/storage/.kodi/addons/weather.dmd-xbmc.in-pocasi/default.py", line 93, in parse_data
                                               set_property('Current.Wind'          , str(float(rychlost)*3.6))
                                           ValueError: could not convert string to float: -
                                           -->End of Python script error report<-



RE: Předpověď počasí - optimas - 27.8.2017

Taky mě nefunguje in- počasí ani. Open Weather. Po instalaci jede a za 5 minut žádné obrázky teploty nic. Ani restart nepomohl


RE: Předpověď počasí - predator.1 - 29.5.2019

Ahoj, někdo s tipem náhrady za In-počasí? Vím, že jsou různé doplňky atd... ale něco co máte osvědčené a dobře Vám funguje. Díky


RE: Předpověď počasí - Rossi D - 29.5.2019

Yahoo! → Yahoo! Weather


RE: Předpověď počasí - beepee - 30.5.2019

Taky považuju Yahoo! za nejlepší.


RE: Předpověď počasí - JTH - 02.6.2019

Ahoj, fungují Vám mapy z openweathermaps.com? Nevím kde dělám chybu, API mám správně vygenerované i zadané, ale mapy se nezobrazí. Máte nějakou radu?
Díky...


RE: Předpověď počasí - Rossi D - 02.6.2019

Také jsem OpenWeatherMap rád používal, ale pro častou nefunkčnost jsem tento plugin minulý rok opustil a používám viz výše ↑ (Yahoo!) 

doufám, že jako jeden z mála "počaso-addonů" Yahoo! vydrží a nebudeme si muset do Kodi krabic nacpat nějakou živou ↓


[Obrázek: 1156554_0t_rana-meteo.jpg]