XBMC-Kodi.cz
Mazání příspěvků a editace SZ po odeslání - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: Obecná diskuse (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-obecna-diskuse)
+--- Fórum: Chyby, návrhy, zlepšení, podpora (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-chyby-navrhy-zlepseni-podpora)
+--- Téma: Mazání příspěvků a editace SZ po odeslání (/prispevek-mazani-prispevku-a-editace-sz-po-odeslani)



Mazání příspěvků a editace SZ po odeslání - Pepicek Malina - 21.5.2016

Vidím špatně, nebo chybně odeslaný příspěvek nemohu smazat? Jestli to opravdu nelze, možná by nebylo od věci tuto záležitost povolit alespoň s časovým omezením a samozřejmě do chvíle, než je na příspěvek reagováno dalším uživatelem.

Podobně nelze editovat odeslanou SZ? V nabídce SZ nevidím položku odeslané s podtextem nepřečtené. Samozřejmě chápu, že odeslaná a přečtená se editovat nebude dát.


Jestli jsem někde něco přehlédl - omlouvám se. Nepatřím k bordelářům, kteří nečtou a schválně škodí.


RE: Mazání příspěvků a editace SZ po odeslání - S474N - 21.5.2016

A to co pises, ma umet myBB? 88


RE: Mazání příspěvků a editace SZ po odeslání - Pepicek Malina - 21.5.2016

Netuším, nejsem programátor a neznám možnosti fóra. Vím, že podobné věci jinde jsou - ano chápu, že zřejmě ta „jiná fóra“ běží na jiném systému.


RE: Mazání příspěvků a editace SZ po odeslání - S474N - 21.5.2016

A o tom to je. phpBB je uplne jiny system s jinymi moznostmi, nez je toto forum. To je postavene na myBB a je vsechno uplne jinak. Nicmene mi tvoje pozadavky prijdou nesmyslne - pokud nekdo potrebuje smazat prispevek, tak jej preci nemusi psat. A stejne tak, proc by mel nekdo editovat jiz ODESLANE soukrome zpravy?


RE: Mazání příspěvků a editace SZ po odeslání - Pepicek Malina - 21.5.2016

Protože se po odeslání SZ může stát, že chceš ještě něco doplnit. Takže takto píšeš další SZ.

Co se týká příspěvku, něco napíšeš, zjistíš, že jsi zvolil chybné vlákno a chceš příspěvek dát jinam. Lidé občas chybují. Alespoň já ano. Stačí mít otevřených více oken, rozepsaných více věcí atp. 

Pokud to nejde - děkuji za reakci.


RE: Mazání příspěvků a editace SZ po odeslání - matchboxx - 25.5.2016

Dvakrat mer, a jednou rez !! Pak nepotrebujes nic menit a mazat. :-))


RE: Mazání příspěvků a editace SZ po odeslání - Pepicek Malina - 31.5.2016

Asi jsi to špatně pochopil.

Nejde o stav, že někomu budeš přes SZ nadávat. Prostě máš poznatek, který sepíšeš. Ale za nějakou dobu po odeslání, aniž by SZ byla přečtena, ještě zjistíš něco zajímavého k doplnění - třeba. No a už píšeš další SZ, místo abys jen editoval původní.

Jestliže to prostě nejde, neboť fórum podobnou záležitost neumí, je diskuze nadbytečná.


RE: Mazání příspěvků a editace SZ po odeslání - Petrvald - 01.6.2016

Pokud chceš změnit špatné zařazení příspěvku nebo celého tématu je vhodné pro tyto účely použít tlačítko Report.


RE: Mazání příspěvků a editace SZ po odeslání - XBMC-Kodi - 02.6.2016

Bylo přistoupeno k překladu tlačítka Report na Nahlásit. Stejně jako změněno Odpovědět na Citovat.


RE: Mazání příspěvků a editace SZ po odeslání - Pepicek Malina - 02.6.2016

Petrvald: díky za radu. Je mi jasné, že podobné řešení existuje. Šlo mi uživatelem zvládnutelnou akci.

XBMC-Kodi: překlad, myslím, až tolik potřeba nebyl. Zato přejmenování "Odpovědět" ano. Je to jednoznačnější. Díky