XBMC-Kodi.cz
Raspberry Pi 3 možná dostane oficiální Android - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - hardware (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-hardware)
+--- Fórum: HW - Raspberry Pi (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-hw-raspberry-pi)
+--- Téma: Raspberry Pi 3 možná dostane oficiální Android (/prispevek-raspberry-pi-3-mozna-dostane-oficialni-android)



Raspberry Pi 3 možná dostane oficiální Android - Rossi D - 27.5.2016

Raspberry Pi 3 možná dostane oficiální Android

Citace:Platforma Raspberry Pi se za dlouhé roky od svého vzniku vyvinula a rozrostla, že si jí začali všímat i velké firmy. Nyní se proslýchá, že samotný Google si pro ni chystá speciální verzi Androidu, a to konkrétně pro nový Raspberry Pi 3. 

Čtěte zde → [Obrázek: logo_shw.png]

[Obrázek: body-3.437E.jpg]


RE: Raspberry Pi 3 možná dostane oficiální Android - matchboxx - 27.5.2016

Aj, aj tak to bude mozna konec RPI :-) Android metla lidstva


RE: Raspberry Pi 3 možná dostane oficiální Android - Rossi D - 28.5.2016

Možnost výběru OS doufám ponechají ....


RE: Raspberry Pi 3 možná dostane oficiální Android - Pepicek Malina - 28.5.2016

Pro někoho dobrá zpráva, ale já mám trochu obavy, aby to spíše nebyl konec tohoto zařízení. Odkoupí ho a zaříznou svým systémem, který momentálně celkem dost nevhodně chodí v televizorech. Nemyslím si, že je vždy výhrou, aby jeden OS byl ve všech zařízeních.

Android - netřeba!


RE: Raspberry Pi 3 možná dostane oficiální Android - PetrM - 28.5.2016

Tak já bych naopak Android docela uvítal. Alespoň do té doby, než půjde zprovoznit Horizon GO od UPC na OpenElec.


RE: Raspberry Pi 3 možná dostane oficiální Android - S474N - 28.5.2016

Pepicek Malina: no jeden soft bych si dokazal predstavit treba v podobe iOS, ale urcite ne Androidu 40 49


RE: Raspberry Pi 3 možná dostane oficiální Android - Pepicek Malina - 31.5.2016

PetrM: Horizon Go, podobně třeba Filmbox Live, nebo HBO Go. To jsou věci, které jsem nenašel. Na dvě poslední jsem se pro českého diváka ptal v jiném vlákně, ale zřejmě zatím neexistují.

Přesto - riziko spojené s, poměrně agresivním a rozpínavým, Androidem za to nestojí.


RE: Raspberry Pi 3 možná dostane oficiální Android - PepikBerry - 26.6.2016

Tak kazdy si muze na RPi napsat jakykoliv system chce, ne? To nikohu nenuti ten system pouzivat.
Otazkou je, jak uz tu nekdo napsal, kdyby se majitele RPi rozhodli ono zarizeni prodat, prave google. To potom ano, to bude konec RPi, protoze, to, ze RPi nema android je prave jedna vyhoda od ostatnich. A prave proto jsem si malinu koupil.
Takze ne, dekuji. Android to techto krabicek nechceme a pokud po tom nekdo touzi, at si koupi neco jineho. Ajaj, ten android nas jednou vsechny dostane, nemam rad monopol Sad uz tak, ze mi zarizly BlackBerry Sad


RE: Raspberry Pi 3 možná dostane oficiální Android - nyakec - 03.7.2016

Prosím o info rozdielu medzi RaspBerry PI 3 a TV box android,nakolko uvazujem o kupe .Hlavne sa mi jedná o vyuzitie Kodi ako media center ,Iptv ,archív czsk pp obnovu softweru pri zmene img Dakujem prajem pekný den....


RE: Raspberry Pi 3 možná dostane oficiální Android - Fistd - 03.7.2016

Pokud to budes mit vyloženě na kodi a ne na nic jiného a stačí ti full hd rozlišení tak z osobních zkušeností musím říct že lepší je rpi míňse mi laguje je to stabilnější u andrpid krabiček mam dobrou zkušenost jen Nvidia Shield TV ale tp je cenově jinde než rpi. Ale pokud budeš využívat i o2 tv atd .. na které není doplněk pro kodi tak android box.


RE: Raspberry Pi 3 možná dostane oficiální Android - S474N - 04.7.2016

Tak zrovna na O2TV na KODI doplnek samozrejme je a sam ho vyuzivam!


RE: Raspberry Pi 3 možná dostane oficiální Android - Fistd - 04.7.2016

Sorry ja chtěl napsat horizon a hbo go. :-)