XBMC-Kodi.cz
Sledovanitv.cz - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Live TV & PVR (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-live-tv-pvr)
+--- Téma: Sledovanitv.cz (/prispevek-sledovanitv-cz--648)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Sledovanitv.cz - terzdek - 04.7.2017

Je to nednoduche, chtějí, aby si lidé koupili septobox. Takhle se totiž.celkem špatně hledá proč něco nefunguje nebo se strram seka. U septopboxu si závadu najdou líp.


RE: Sledovanitv.cz - GarfieldM - 07.7.2017

Proč cpát někomu settopbox,když to sleduju na pc?


RE: Sledovanitv.cz - terzdek - 08.7.2017

Hele, mě se neptej, ale je to tak. Oni totiž i chvíli podporovali plugin pro KODI a vůbec se nemusíš ptát, proč jej podporovat přestali.

Ono dotazy typu: mě to nefunguje, co s tím je? nebo: mě se to seká? Bez uvedení, na jakém stroji KODI běželo, tak je to asi omrzelo a raději to zrušili a mají klid. Chceš používat službu, tak si kup setobox, nechceš setobox, no tak si nestěžuj.

Ostatně mohu jen říci do větru, že jenom já si se sledovani.tv vyměnil tak 20 e-mailů o problémech na SMART TV a výsledek? Pane, kupte si setobox, to je pro Vás nej rešení!


RE: Sledovanitv.cz - GarfieldM - 08.7.2017

sledovanitv - Ptal jsem se jich na ten balíček maxi bez hbo a nebo si vzít základ a dokoupit si kanály,který budu sledovat,nepotřebuju polsat,france,Hradeckou apod. tv..Prý časem a že je to náročný.Přejdou na html5.
Dobrý pokrok je lepsitv,kterou zabíjí jediná mizerná nabídka - sice něco v hd+h265.
Předtím jsem chtěl kukitv,ale problém jejich apka pro pc je naprd - Mám desítky a neudrží se mi stream ani z archivu,zlatý webový rozhraní či přímo v kodi či vlc,což nepodporujou...


RE: Sledovanitv.cz - terzdek - 08.7.2017

Takže vážně uvazujou na kupování kanálu zvlášť? To by bylo super. Jinak zatím tedy opravdu nej IP telka je ta od O2,ale ta zase není pro Smart TV. Sad


RE: Sledovanitv.cz - GarfieldM - 15.7.2017

Jak seřadím kanály?Když znova spustím kodi,tak ty skrytý jsou zpět..


RE: Sledovanitv.cz - JiRo - 15.7.2017

Pánové, zabloudil jsem do tohoto tématu víceméně náhodu - snažím se v Tvheadend najít způsob, jak periodicky aktualizovat m3u8 seznamy, a tak mě témata IPTV začal zajímat a občas si je procházím, abych našel nějakou inspiraci. Ale nedá mi to, abych se nepřidal do diskuse. Velmi často se tady všichni pozastavujeme nad tím, jak někteří a zejména noví návštěvníci fóra kladou dotazy, které "tady přeci už byly několikrát zodpovězeny" a doporučujeme jim "hledej". Teď se jim už tolik divit nebudu. Jak se v tom asi mají vyznat, když témata týkající se jedné ze služeb IPTV a vývoje doplňku k jejímu sledování jsou diskutovány ve fóru Operační systémy > OSMC / Raspbmc?


RE: Sledovanitv.cz - meda - 15.7.2017

Částečně máš pravdu. Ale právě ti, co nehledají, zakládají nová vlákna jak se jim zamane.
Já bych uvítal dotazy, které zní asi takto: "Našel jsem v tématu (zprovoznil) "to a to" a když jsem to vyzkoušel, nejde mi "tohle a tohle". Provozuji to na "HW a SW".
Jenže na takové formulace je tady mnoho pisatelů líných. Chtějí něco hned a bez svého přičinění.


RE: Sledovanitv.cz - JiRo - 15.7.2017

@meda To máš samozřejmě pravdu, o tohle by měly být jasně rozšířeny pravidla fóra a pokud by to někdo nedodržoval, měl by být na to důsledně upozorněn! Ale mně šlo v dané chvíli o to, aby když už někdo založí téma (je-li potřebné nebo ne zakládat ho jako nové, to je samozřejmě jiná otázka), aby to bylo ve správném fóru nebo subfóru. A když už se to stane, že ho někdo založá v nesmyslném místě, aby ho na to někdo upozornil (když už si to neuvědomuje sám) a ten dotyčný, aby pak požádal admina, ať to téma přesune tam, kam patří. My tady bohužel nemáme administrátory jednotlivých fór nebo subfór. Což je škoda. A tak tu roli musíme převzít všichni, tedy ti, kterým o fórum, jeho obsah a kvalitu jde.


RE: Sledovanitv.cz - XBMC-Kodi - 15.7.2017

Přesně tak. Pokud na cokoliv narazíte, je obvykle zbytečné to psát dotyčnému, protože on to stejně nepřesune. Raději využijte stávajícího tlačítka "Nahlásit".


RE: Sledovanitv.cz - teknet - 30.7.2017

Paráda, funguje po nějakém tom hraní skvěle :)


RE: Sledovanitv.cz - Minkos - 02.8.2017

Já používám Rokosovo PVR pro sledodovanitv.cz skoro od počátku..A nemohu si to vynachválit. Samozrejmě ,že to mělo nějaké mouchy jako každý new software. :-) Ale funguje bez problému jak na RPi 3 tak i na windows.
Jen mám maly problém,ale zaten nemuže ani toto PVR ale přimo sledovanitv.cz a to že se mi v PVR nezobrazují 4 tv kanaly... oba Eurosportya oba SPORT (1,2).A to proto ,že nejsou daný do playlistu u nich.


RE: Sledovanitv.cz - terzdek - 02.8.2017

Naprostý souhlas. Také to takto používám a je to super. Dotazy zkoušel už někdo na sledování.TV psát, aby to upravili?


RE: Sledovanitv.cz - Minkos - 03.8.2017

Já jim psal, a dostal jsem odpověd ,že  tam je problém s nejakým zabezpečín proto  nemohu být v playlistu...


RE: Sledovanitv.cz - Minkos - 04.8.2017

Třeba dnes přidali do zakl. nabídky dětský kanal TUTY a ten se normalně objevil v play listu.


RE: Sledovanitv.cz - terzdek - 04.8.2017

Já to řeším jiným PVR Simple adonem, kdy mám novu a eurosport od jinud. Přiznám se, že kvůli tomuto jsem přestal kupovat balíček na SPORT u sledování TV.


RE: Sledovanitv.cz - golkomen - 27.8.2017

Mam nainštalovaný Kodi 17.4 na android boxe, stiahol som doplnok sledovanitv pre android z bukova.info, nainštaloval som a v nastaveniach som vyplnil prihlasovacie údaje 

: do 1 riadku prihl.meno do druhého heslo a stlačil aktivovať a vypíše mi totoBig Grinoplnok nebolo možné načítať. Kde som urobil chybu ?


RE: Sledovanitv.cz - terzdek - 28.8.2017

golkomene chtěl jsem ti odpovědět na zprávu, ale máš tuto volbu vypnutou :))

Ahoj, používám právě addon: http://www.bukova.info/Ke_sta%C5%BEen%C3%AD kde musíš zvolit android verzi a hlavně KODI 17, jinak to nefrčí. Osobně ti jen doporučuji na androidu používat přímo apku od sledovanitv.cz, protože ta umí i timeshift, epg a nahrávky. Já na KODI používám jen apku na RPI 3 (Malině).


RE: Sledovanitv.cz - brozikcz - 26.10.2017

golkomen: Ten doplnek pro Android jsem resil ja, tedy instalaci... To je na androidu trosku problem.
Instaloval jsi doplnek pres addon na instalaci?


RE: Sledovanitv.cz - hismanckot - 09.11.2017

golkomen: Mám ten samý problém, našel by se někdo fundovaný a poradil, jak postupovat při instalaci a čeho se vyvarovat...?
Děkuji.  4