XBMC-Kodi.cz
Sledovanitv.cz - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Live TV & PVR (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-live-tv-pvr)
+--- Téma: Sledovanitv.cz (/prispevek-sledovanitv-cz--648)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Sledovanitv.cz - Saros - 19.11.2020

Muze to byt tim. U pvr se nepredpoklada ze pojedou dva najednou.


RE: Sledovanitv.cz - JiRo - 19.11.2020

@vladimir.domin Já tedy mohu přispět jen zkušenostmi z příjmu sledovani i sledovanie přes Tvheadend. Tam to mám tak, že pro každou službu (sledovani i sledovanie) je jiný účet i jiné zařízení. Funguje mi to bez problémů, nevadí ani když si pustím současně více kanálů z obou služeb současně. Takže na straně služby to asi nebude. To tedy spíše na straně Kodi.


RE: Sledovanitv.cz - vladimir.domin - 19.11.2020

Tak jsem zjistil, že to dělá IPTV Simple. Když nemám nainstalovaný IPTV Simple, tak sledovanitv jde jak CZ tak i SK, ale nenačte se mi můj playlist v IPTV Merge. Když nainstaluju IPTV Simple, tak se načte jen sledovanitv SK a můj playlist. Trochu jsem to vyřešil, že IPTV Simple jsem odinstaloval a v IPTV Merge jsem si dal svůj playlist do oblíbených. Akorát to můžu spustit jen pravým myšítkem a přišel jsem o EPG.

Edit: Mám další poznatek, po spuštění Kodi  se načtou jak CZ tak SK - je to vidět, že to problikne v pravo nahoře na obrazovce a i v programech jsou CZ i SK, ale jelikož mám ještě nainstalovaný 365 EPG Generátor, kde mám zaškrtnutou volbu restartovat IPTV Simple Clienta po vygenerování EPG (aby bylo EPG aktuální), tak se už načte je SK a můj playlist.

Asi to vzdám, tohle asi jednoduše vyřešit nepůjde.
Jinak díky za pomoc  6

@JiRo: Ale to máš upravený skript v TVH na dvě přihlášení ,,na tvrdo? Nebo máš dva TVH a každý s jiným účtem? 
Ale stejně nevím, jestli by mě TVH pomohl, když potřebuju načíst i svůj playlist a navíc provozovat na jednom  Raspberry jak server tak i klienta to asi taky nebude to pravý ořechový (používám jen jednu TV).
Díky


Sledovanitv.cz - Saros - 19.11.2020

No ja tohle resim uplne jinak. Mam playlist poskladanaj asi z sesti zdroju, mmj i od sledovanitv. A prave na sledovanitv mam udelany php skript. Ten mi vygeneruje m3u soubory pro jednotlive stanice. Jejich url pak ulozim do playlistu a pouzivam jen PVR Simple


RE: Sledovanitv.cz - vladimir.domin - 19.11.2020

To tam vkládáš ručně ty vygenerovaný adresy ze sledovánítv? 
Já přemýšlím najít na netu ,,online,, EPG .xml, kde bych v mém playlistu zadal URL adresy EPG a tím by se můj problém vyřešil. Akorát najít tu adresu, kde je EPG. Dřív jsem laboroval s touhle adresou http://epg.wz.cz/guide.xml ale mám pocit, že to nefungovalo.


Sledovanitv.cz - Saros - 19.11.2020

Jo rucne, ale to jsem udelal jen jednou. Ten odkaz na m3u se nemeni, jen to co je uvnitr. A proc nepouzijes 365 EPG. Je jedno kde to mas ulozeny, jestli na ulozisti, nebo na siti


RE: Sledovanitv.cz - vladimir.domin - 19.11.2020

Já ho právě používám, ale aby bylo EPG aktuální, tak se musí restartovat PVR Simple po vygenerování nového EPG a ten restart právě nějak ,,zničí,, sledovanitv CZ. Nevím, když bych dal odkaz do playlistu na EPG vygenerované 365 generátorem na úložiště v kodi, jestli bude aktuální. Nebo myslíš zadat odkaz na EPG v IPTV Merge na úložiště v kodi, kam s ukládá z 365 generátoru?

Když bude čas, zkusím si s tím zítra pohrát.


RE: Sledovanitv.cz - vladimir.domin - 20.11.2020

Tak myslím, že jsem to vyřešil. Když vypnu u 365 EPG generátoru restart PVR Simple po vygenerování EPG a nechám aktualizovat EPG po startu Kodi a zruším volbu automaticky aktualizovat, tak tím, že TV (Kodi) používám každý den a vypínám jí (ho) na noc, tak EPG bude pořád aktuální. Uvidím za 3 dny.

Jinak dík za pomoc  6


RE: Sledovanitv.cz - Marthinius - 21.11.2020

Zdravím, zaregistroval jsem se na sledovanitv, kde je možnost zdarma shlédnout základní programy.
Bohužel po cca 14 dnech se mi zobrazuje hlášení :

"Objednávání služeb je uzamčeno
Děkujeme za Váš zájem o naše služby, ale v tuto chvíli máte objednávání služeb uzamčeno."


Očekával jsem a nikde o tom nebyla ani zmínka, že to není omezená služba na zkoušku. Využíval jsem samozřejmě tvheadend script... 6


Sledovanitv.cz - Saros - 21.11.2020

To nejspis blokuje tvuj poskytovatel internetu (partner sledovanitv). Ja mam treba internet od vdffree a u nej mam Start balicek zdarma (86 kanalu), ale jen v siti. Mimo sit mi uz nejdou kanaly Novy a Primy. Jde ale dokoupit balicek NP+ (23kc/mesic). Zkus jestli ti to pujde v jiny siti, treba na datech od mobilniho operatora. Nebo zkus zalozit novej ucet taky na datech. To mi vzdycky tech 12 kanalu na vyzkouseni fungovalo.
Zkus se regnout tady:
https://www.spustit.cz/premium-registrace
Ted jsem to zkousel a ten balicek na zkousku je aktivni trvale.


RE: Sledovanitv.cz - Marthinius - 21.11.2020

Vyřešeno pomocí nového účtu. Tak uvidíme. Díky za radu


Sledovanitv.cz - beitlj - 21.11.2020

Doplněk nefunguje na Kodi 19.
Takže kdo je přihlášený do beta programu Kodi tak to zrušte.
Dnes se mi na android boxu aktualizovalo Kodi na 19 betu a nešli mi doplňky sledovanitv od paalinka, TELH a iVysilani.
Takže v Google Play sem musel zrušit u Kodi registraci do beta programu a nainstalovat Kodi 18.9.
Boxy mají rodiče a platí si sledovanitv, ještě že jsem u nich byl ... ;-)


Sledovanitv.cz - beitlj - 28.12.2020

Pozoruji v doplňku problém.
Provozuji doplněk na android boxech X96max u rodičů.
Boxy mají nainstalované android Kodi, boxy mají 4GB/64GB hw konfiguraci a stejně se po nějaké době stream SledovaniTV sekne a nic jiného nepomůže než box restartovat.
Boxy jsou k internetu/routeru připojené pomocí Devolo powerline.
Zaseknutí probíhá tak že se přehrávání začíná zpomalovat až do zastavení a pomůže jen restart boxu. Vypnutí Kodi nelze uskutečnit jelikož v tu chvíli Kodi na nic nereaguje.
Pokud stisknu na ovladači home tlačítko tak se mi z Kodi box přepne do launcheru a vidím že internet funguje, YT aplikace přehrává videa v pohodě.
Nesetkal jste se s tím někdo a nemáte někdo radu jak se záseků zbavit ?


RE: Sledovanitv.cz - Chorche88 - 10.1.2021

Mam to podobne na xboxu, stream pres sledovanitv zacne bufferovat, nehraje zvuk v celem kodi (tv,radio,yt,sc) a pomuze pouze restart kodi. Sledovanitv jsem nastavil dnes, uvidim vysledek, pokud je to pouzitelne.


Sledovanitv.cz - beitlj - 11.1.2021

Já jsem to asi už pořešil.
Rozvody jsem měl pomocí Devolo powerline a do nich a do boxu s Android Kodi eth kabel.
Zrušil jsem Devolo powerline, přepl na wifi a jede to.
Chci upozornit že jsem s Devolo neměl problém, vždy aktualizovaný firmware, power safe mód vypnutý.


Sledovanitv.cz - beitlj - 13.1.2021

Sledovanitv má asi výpadek.
Nefunguje jim web ani addon v Kodi ani aplikace pro android a ios.
To jen pro info.


RE: Sledovanitv.cz - jkmh - 13.1.2021

Stačí otevřít jejich web. Error 503. Ano, mají doma problém.


RE: Sledovanitv.cz - JiRo - 13.1.2021

Také potvrzuji problémy, přes api a Tvheadend to ale jede, jen trvá delší dobu přepnutí a občas se to nepodaří a musí se provést volba kanálu opakovaně.


Sledovanitv.cz - Saros - 14.1.2021

FB sledovanitv:
AKTUÁLNĚ: Problém, který nastal je opravdu závažný, jedná se výpadek databáze, celý technický tým pracuje na opravě. Postupně identifikuje chyby a nahazuje servery. Určitě jste si všimli, že se vysílání vždy na chvíli rozjede, bohužel se nedaří zastabilizovat. Odhad je takový, že se v noci vše podaří rozjed a ráno bude služba funkční. Výpadky téměř nemíváme a věřte, že dnešní problém vyhodnotíme a nasadíme opatření, aby se neopakoval. Velmi si vážíme vaší trpělivosti s smyslu pro humor

Dobrý večer, omlouváme se, máme výpadek, akutně pracujeme na jeho odstranění. O situaci budeme informovat. Děkujeme za pochopení.


RE: Sledovanitv.cz - ros - 14.1.2021

Info na webu : "Expected recovery is at 01:00"