XBMC-Kodi.cz
Soubory Online - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Soubory Online (/prispevek-soubory-online)

Stran: 1 2


Soubory Online - Rossi D - 17.7.2016

Dnes vyšla v doplňku "Soubory Online" aktualizace pro uložto, mělo být opraveno přehrávání a stahování - u mne je toto bohužel na RPi i HTPC stále nefunkční. Máte někdo jiný poznatek ?

→ Soubory Online

   


RE: Soubory Online - mitulko - 17.7.2016

U mna tiež nefunkčné. Ked dam načitať bez VIP subor načítava už sa to javí že to nabehne a nakoniec to spadne.
S VIP učtom uplne ani nezačne načitavať subor hned vyhodi chybu.
Jedneho času mi to šlapalo ako hodinky aj bez VIP aj bez overovacieho kodu proste len tak a išlo to super.
Potom sa to posralo a už dosť hodnu dobu je to nefunkčne.
Takže aktualizacia nič moc....respektive nič....:)


RE: Soubory Online - Rossi D - 17.7.2016

Hlavní chybu bych viděl v nepřítomnosti / nefunkčnosti / nemožnosti vyplnění captcha kódu i když to tehdy fungovalo i bez něj .... uložto se také modernizuje a je potřeba s tím počítat  8


RE: Soubory Online - mitulko - 17.7.2016

ale prečo to nejde ani na VIP učte tam sa captcha kod nevyplnuje.
Ja mam aj VIP učet.


RE: Soubory Online - JamaSK - 20.7.2016

no mne funguje len ulozto, jak cez VIP tak aj normalne.
hellspy mi nejde ani VIP ani normalne.
Fasthare mi nefunguje vobec a okrem toho mi pre fasthare chyba podpora VIP...


RE: Soubory Online - maxik - 20.7.2016

Me tedy i po aktualizaci doplnku ulozto nefunguje. Stream se nacita a pak to skonci chybou. Jedu na RPI3.


RE: Soubory Online - Kokemon - 23.10.2016

Ahoj všem !

V doplňku soubory online mi funguje vše kromě ulozto. Není nějaká možnost jak se spojit s autorem doplňku a eventuálně to konzultovat nebo požádat o opravu?
Mám raspberry Pi3 Kodi 16.1 osmc

Funguje to vůbec někomu?
Díky.


Soubory Online - Billy-sk - 29.8.2018

Mne nefunguje plugin Soubory Online. Napise ze chyba je v denniku udalosti, ale tam nic nie je. Uz som to cele preinstaloval. Je to Kodi 17.6 na androide. Na Kodi 17.6 na win 10 mi to funguje. Ma s tym niekto este problem? Preco mi xhybu nezapisalo do dennika udalosti?


RE: Soubory Online - Picasso - 29.8.2018

Skús túto verziu mne to pomohlo
https://github.com/jose1711/plugin.video.online-files


Soubory Online - Billy-sk - 29.8.2018

Nepomohlo. Robi to to iste.

Nainstaloval som to do Kodi na Android mobile a tam to funguje. Na Formuler Z7+ to nejde a nejde.


RE: Soubory Online - hansolo - 29.8.2018

Formuler Z7
os Android 7 Nougat?
cena krabice od 70 eur až nekam ke 100e
no já ti nevím chlape počti si zde
https://satelity.ellano.sk/37677/formuler-z7+.html
ani zdarma bych to nebral ! ,pobav se  8
soft podpora Formuler končí brzo jak u všech jejich produktu drži to jen u novinek ,pár mesicu dle prodeje !


RE: Soubory Online - Billy-sk - 02.9.2018

Kusok z logu:


Kód:
15:40:46.790 T:18446744071731005728   ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
                                            - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
                                           Error Type: <type 'exceptions.IndentationError'>
                                           Error Contents: ('unindent does not match any outer indentation level', ('/storage/emulated/0/Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/addons/plugin.video.online-files/resources/lib/hellspy.py', 115, 39, '            \tself._filter(result,item)\n'))
                                           Traceback (most recent call last):
                                             File "/storage/emulated/0/Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/addons/plugin.video.online-files/default.py", line 36, in <module>
                                               import bezvadata,hellspy,ulozto,fastshare,webshare
                                           IndentationError: ('unindent does not match any outer indentation level', ('/storage/emulated/0/Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/addons/plugin.video.online-files/resources/lib/hellspy.py', 115, 39, '            \tself._filter(result,item)\n'))
                                           -->End of Python script error report<--
15:40:47.020 T:18446744071926708512   ERROR: GetDirectory - Error getting plugin://plugin.video.online-files/
15:40:47.043 T:18446744071926708512   ERROR: CGUIMediaWindow::GetDirectory(plugin://plugin.video.online-files/) failed

PS: zatial som zakomentoval riadok 115 v hellspy.py, kedze Hellspy nepouzivam a teraz to funguje.


RE: Soubory Online - boddie - 02.9.2018

Podival jsem se do kodu, v hellspy.py jsou na radcich 104-115 tabulatory misto mezer, proto ti to pada. Slusny editor (napr. PSPad) ti to ukaze, tak si to muzes opravit.


RE: Soubory Online - dodo65 - 05.9.2018

Cafte.Aj ja mam taky isty problem.Nejde mi spustit Subory Online.Pise tu istu vetu:chyba je v denniku udalosti.Co s tym?Diky


RE: Soubory Online - boddie - 05.9.2018

Predpokladam, ze jsi si precetl 2 prispevky pred svym a vyzkousel navrzena reseni a tudiz tvuj problem je jineho druhu a chystas se sem dat log ;).


RE: Soubory Online - hansolo - 05.9.2018

ani to nečetl a ani nezná co to log !
nudiš se kolego boddie  ?
tv doplnek E2 archiv markiza sk error 404 http
hajde se to toho zahrabat pokud to ráno nenabehne 4
404 znám bežna vec,na to nereaguji a čekám den ,mesíc,rok
nebo se naštvu a udelám  občas polovičce záplatu Big Grin
užil sem si své dnes protože sem aktualizoval VTI na verzi 13.0.12
a jaksi manželka nepochopila že image aktualizace pokud není zásadní zmena na phyton nemá co z kompilací pluginu 3


RE: Soubory Online - JanTar - 20.9.2018

Ahoj, lze někde u tohoto doplňku s předplatným Webshare zarthnout obsah 18+?
Pokud ne, bylo by možné doplněk doplnit?
Dikes


Soubory Online - mtester270 - 20.9.2018

Doplnek doplnit?


RE: Soubory Online - BBaron - 21.9.2018

@JanTar: ono je problem v tom, ze ludia ten obsah 18+ nedavaju do kategorie 18+ a tym padom sa zobrazuje medzi videami, pokym ho niekto z WS nepresunie. Nic s tym teda nespravis ak sa ludia nepolepsia


RE: Soubory Online - beepee - 21.9.2018

Já si spíš myslím, že mu vadí, že addon ty soubory označené 18+ nezobrazuje.