XBMC-Kodi.cz
Stránky s iptv - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Live TV & PVR (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-live-tv-pvr)
+---- Fórum: IPTV streamy (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-iptv-streamy)
+---- Téma: Stránky s iptv (/prispevek-stranky-s-iptv)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Stránky s iptv - djreaper - 23.11.2016

(22.11.2016, 20:34)Danco86 Napsal(a): objednal si niekto freedomtv z SK a prisiel mu playlist dakujem za odpoved
Áno napíš na podporu typack ti to pošle

Jsem uživatel používající MI 2S , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.


RE: Stránky s iptv - voltov - 23.11.2016

Tak co se tyce EPG, pry jim funguje 100% pouze na jejich settopboxex a na ssipt na samsungu co zkousim ja to resi a pry do konce roku to chtej vyresit

A epg pro kodi doplni tento tyden a rozliseni kanalu je pry 1280x720


RE: Stránky s iptv - borecek - 23.11.2016

Může prosím někdo odpovědět, kdo to má, jestli jede o2 sport a v jaké kvalitě? Je tady milion příspěvků a nikdo není schopen to objasnit. Díky.


RE: Stránky s iptv - conkast - 23.11.2016

ide 1280x720 sport i fotbal


RE: Stránky s iptv - borecek - 23.11.2016

Konečně, děkuji. Ještě dotaz - při lize mistrů, je možnost volby jakéhokoliv zápasu?


RE: Stránky s iptv - conkast - 23.11.2016

to je online stream nie je to mozne


RE: Stránky s iptv - borecek - 23.11.2016

Asi jsem se špatně vyjádřil, o2 fotbal vysílá v přímém přenosu všech 8 streamů online zápasů z ligy mistrů. Zajímá mě tedy, jestli je tam možnost volby mezi 1-8 streamem online zápasů, nebo běží jenom ten jeden hlavní stream.


RE: Stránky s iptv - conkast - 23.11.2016

je tam len 1 stream


RE: Stránky s iptv - blacksnake - 24.11.2016


.xls   BigListofWebsites.com 20161123 Search Iptv.xls (Velikost: 648,5 KB / Stažení: 459)


RE: Stránky s iptv - conkast - 24.11.2016

Freedomtv zaradilo do ponuky HBO FHD 1080i DD 5.1 datovy tok 10Mbit/s :)


RE: Stránky s iptv - marhycz - 24.11.2016

Dík za info . To je skvělé, ještě by to mohli tak udělat i s dalšími programy Big Grin


RE: Stránky s iptv - Ludislav - 24.11.2016

(23.11.2016, 13:54)voltov Napsal(a): Tak co se tyce EPG, pry jim funguje 100% pouze na jejich settopboxex a na ssipt na samsungu co zkousim ja to resi a pry do konce roku to chtej vyresit

A epg pro kodi doplni tento tyden a rozliseni kanalu je pry 1280x720

Pokud doplní EPG pro všechny kanály, bude to super.
K tomu rozlišení - jak který kanál, někde je tomu méně. Ale u mě naprosto v pohodě koukatelné.


RE: Stránky s iptv - kodiman - 24.11.2016

(24.11.2016, 12:23)conkast Napsal(a): Freedomtv zaradilo do ponuky HBO FHD 1080i DD 5.1 datovy tok 10Mbit/s :)

To je moje práce... 1
Psal jsem panu Pechovi, že některé HD programy mají nižší rozlišení než 720 (1024x576) a že u takového programu jako je HBO je pouze monofonní zvuk. Je to všechno o penězích. Čím bude víc předplatitelů, tím budou i lepší streamy. Proto se vykašlete na nějaké sdílení s někým, ať je nás co nejvíc, potom můžeme očekávat i zlepšení služeb. I já jsem za ty peníze spokojený. Určitě jsem si polepšil, oproti DVB-T v SDčku jsou ty HD 720 streamy o hodně lepší. A za 230,- Kč je cena myslím adekvátní...
Toto je odpověď p. Pecha z naší emailové komunikace:
Vážený pane,
 
Velmi vám děkuji za vaše podměty které jsou pro nás přínosem, bohužel vám nemůžeme vyhovět úplně ve všem. Streamy které máme a hlavně můžeme distribuovat v HD tak je máme nasazené. Pevně věřím, že pokud bude zájem o takovou službu,
kterou se snažíme prodávat časem budeme moci upravit smlouvy s operátory a začít nabízet i HD streamy. Vše je to o penězích.
 
Co jsem aktuálně mohl pro vás udělat, je zařazení kanálu HBO ve FULL HD a s 5.1 zvukem.
 
 
S úctou J. Pech


RE: Stránky s iptv - conkast - 24.11.2016

Super dik a je tam aj povodne audio a titulky cz/en :)


RE: Stránky s iptv - slay - 24.11.2016

Jestli jsem to dobře pochopil, tak si zazadám po zaplacení o zaslání playlistu. Ten můžu spustit v tv (ssiptv) nebo třeba v tabletu (iptv). Na kolika zařízeních jde sledovat vlastní play list?


RE: Stránky s iptv - conkast - 24.11.2016

sucasne asi na troch ale nemam to vyskusane poskytovatel to tak uvadza
==========================================================================================================================
děkujeme za objednání služby. Službu můžete sledovat až na třech zařízení. Mezi podporované zařízení patří Android, IOS, PC, MAC, ENIGMA2, M3U přehrávače nadále smart TV Samsung, LG, Sony s podporou SSIPTV.


RE: Stránky s iptv - ros - 24.11.2016

smazáno


RE: Stránky s iptv - pjotrcz - 24.11.2016

já sem naopak proto aby dodelali sd verze u beznych programu jako ct primy novy atd a stahli to na 720x400 a ne na takovej paskvil 1024x576 . pokud bude stejny bitrate tak vizualne bude mit lepsi obraz standartni nizsi rozliseni nez vyssi. pozor bavim se o sd verzich. hd naopak klidne at udelaji full hd

ono stejne na mobilnich zarizenich to standartni ,,dvd,,rozliseni uplne staci a koukat na mobilu na lte na HD je proste ujeté,oko to stejně nepozná a žere to 5x vic fupu


RE: Stránky s iptv - coollys - 24.11.2016

No ja jsem hlavne teda pro to aby se to nesekalo protoze zatim freedom nevim nevim. Nektery kanaly nejdou pustit a jiny se hrozne sekaji. A to nemam nejpomalejsi net. Skoda snad to opravi.


RE: Stránky s iptv - conkast - 24.11.2016

a co ti nejde resp. seka ?