XBMC-Kodi.cz
KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265 - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - hardware (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-hardware)
+--- Fórum: HW - ostatní (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-hw-ostatni)
+--- Téma: KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265 (/prispevek-kii-pro-dvb-s2-t2-combo-4k-hevc265)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


RE: KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265 - pcword - 05.3.2017

to ano,ve standby asi nepujde,ale v hlavním menu? KII?nebo je nutné mít zapnutý DTV
Tak to neprošlo nastavil jsem nahrávání na 16h na USB HDD , nic se nenahrálo.


RE: KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265 - Xwing - 06.3.2017

Ako hodnotite tuto krabicku? Pozeral som po Arive 4k a Amico a4 s Androidom, len ma odradzal 1gb ram, na moderny android to je malo, no a hladanim som narazil na toto, hw vyzera dobre. Je to pouzitelne bez problemov na pozeranie Skylinku aj s origo softom, ci treba radsej nahodit ten Malaysk aby vsetko dobre fungovalo? A ako je to s tym Dolby? Treba na to iny fw, napr ten Malaysk, ci sa to neda rozbehat vobec takze napr STV mozem pozerat len v stereu? Mam sice android mobil aj tablet, ale veci ako Kodi zatial sli mimo mna takze uvitam kazdu radu. Vopred dakujem!


RE: KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265 - matchboxx - 07.3.2017

Kolik lidi tolik nazoru, muj vsak je takovy, ze to funguje opravdu ze vsech androidu zatim nejlepe a to me rukame prosly uplne vsechny .Avsak me naroky jsou opravdu velmi male- nenahravam, nepoustim filmy z NASU,svuj Harman-Kardon rećeiver na audio u toho nepouzivam, pouze Skylink z domaciho oscam serveru, a KODI je OK, na dolby asi zapomen vyrobce neplati licence.


RE: KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265 - BoroSK - 07.3.2017

Caute, nestiham upgr na aktualny ale Malysk 2.8, idu v pohode AC3 streamy - cez HDMI mi to AV receiver spravne dekoduje, spdif som neskusal, v kodi vo verzii SPMC so zapnutym passtrought, tiez ok bez typicky androidovych "audidorops"
co sa skylinku tyka, tak som neskusal kartu (nemam phoneix) ale ak to budes riesit s lokal kartou tak isto ICE - nove M7 karty si myslim ze nerozbehas, lebo to nema CI slot na ciste irdeto...

jellyfish z NAS cez 100mb ethernet tusim 60mbit bitrate v pohode este...

trosku sa mi navalalo roboty, tak som zastal s experimentovanim pod LE a ciste kodi + server -klient PVR riesenie, ale pred cca mesiacom to nejako chodilo, len ten buffering katastrofa casy 6-10 sec pri prepinani programov


RE: KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265 - Xwing - 07.3.2017

Ďakujem za rady, takže ak to správne chápem Android tam je stabilný, zdieľaný Skylink tam pôjde, Dolby s Malysk FW tiež, prehrávanie z NAS tiež zvláda dostatočne rýchlo a keďže je to Android pôjde na tom minimálne všetko to čo rozbehám aj na mojom Android tablete (Youtube, rôzne weby s free streamami, Android appky atď.). Z toho mi vyplýva že pre mňa ideálne All-in-one multimediálne centrum k TV, idem objednať. Ešte raz ´ďakujem :)


RE: KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265 - matchboxx - 08.3.2017

@ Xwing - android neni v zadnem zarizeni stabilni, natozpak s DVB, ale toto funguje opravdu nejlepe ze vsech dosud vyrobenych :-)


RE: KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265 - mikysedliste - 09.3.2017

Ahoj taky jsem čerstvým majitelem téhle krabičky, zatím celkem spokojenost až na jedno, při pokusu o naladění Astry 3B skylink sem musel všechny transpondéry zadat ručně, v menu byl jen jeden transpondér u Astry 3b,taky jste to tak měli?


RE: KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265 - pcword - 09.3.2017

zde na foru dal matchboxx upravení seting!!! dej ho tam máš po problému!


RE: KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265 - mikysedliste - 09.3.2017

Jj našel sem ale jak ten seting nainstalovat?


RE: KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265 - pcword - 09.3.2017

obnova ze zálohy dát na sd kartu nebo USB


RE: KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265 - mikysedliste - 09.3.2017

Tak nevím co dělám špatně ale instalace vždy skončí chybou a to sem zkoušel settingy z 1 a z 15 stránky.


RE: KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265 - matchboxx - 10.3.2017

@mikysedliste 1.rozzipovat soubor a vse ulozit na usb , adresar musi zustat dtv_user_data, sup usb do prijimace a z menu obnovit uzivatelska data
2.pokud se tyka druzic mas pravdu ale je jedno jak se druzice jmenuje , musis zvolit tu druhou astru co tam je , tam je vse :-) , to cinan skutecne nevymyslel dobre


RE: KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265 - mikysedliste - 10.3.2017

Tak instalaci settingu už mám,ale z ty 15 stránky se ty soubory někam kopírují např.loga a encoding ale neznám cesty,jedu na fm malaysk.


RE: KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265 - matchboxx - 11.3.2017

to sis popletl to je do neutrina :-))


RE: KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265 - matchboxx - 12.3.2017

Novy firmware Malaysk 4.2
Version 4.2 of 03/12/2017
When you first start DTV application you will not have show infobar! press the key MENU - Installation - Setting infobar and Weather - Setting infobar there to enable and configure itself infobar.
+ Added service information in InfoBar (Satellite name, Frequency, Speed, VPID, APID, etc.) You can disable - Enable,
Change the color in Settings - Install in the DTV application.
+ Only for DTV-T2: Infobar, Weather, Dates and Clock settings (Menu - Install)
+ Fixed launch of DTV program from the Menu - Installation - List of transponders
+ Fixed displaying all the labels in the DTV Menu application and corrected their translation.
+ Fixed InfoBar
+ Other minor fixes.
Download Version 4.2:https://yadi.sk/d/uEH4tXFG3Fb8Eg


RE: KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265 - Jindra48 - 12.3.2017

Je již pro tento box k dispozici LibreELEC s KODI 17 ?? Mám na SD kartě boot s KODI 16.1, ale asi měsíc jsem jej používal pod Androidem a když jsem dnes nabootoval z SD karty, KODI mi stále hlásí že nějaké služby nejsou podporovány a budou ukončeny. Končí to vždy zamrznutím systému s nutností odpojení napájení. Setkal se s tím někdo ??


RE: KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265 - matchboxx - 13.3.2017

ja bych rekl ze ano, ale jak je to funkcni opravdu netusim https://forum.libreelec.tv/thread-5556.html


RE: KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265 - BoroSK - 13.3.2017

experimentovla som s LE na tomot HW, ale ak to chces plnohodnotne vyuzivat aj na pozeranie TV, tak budes sklamany z casou medzi prepinanim prg, v podstate ide vsetko, len to dlho trva -buffering okolo 6-10sec

link od matchboxx je bez podpory int tuneru,
tento chodi rel. spolahlivo a aj tuner detektne
https://forum.libreelec.tv/thread-2722.html


RE: KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265 - pcword - 13.3.2017

Version 4.2 of 03/12/2017 opět pěkná práce dnes jsem dal opět do KII


RE: KII PRO DVB-S2 T2 Combo 4K HEVC265 - mikysedliste - 14.3.2017

1: Jde nějak nastavit dálkový ovladač aby se dali přepínat programy tlačítkem page +- na pravé straně ovladače?
2: Při sledování dvbs po stisknutí tlač ok při listování programů zůstává epg vyset u jednoho programu,lze tohle nějak řešit?
3: Např Discovery první zvuk eng a na cz se musí přepnout,jde nastavit aby byl první zvuk cz?