XBMC-Kodi.cz
Idealni HW pro Horizon GO - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: Obecná diskuse (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-obecna-diskuse)
+--- Fórum: Obecné otázky a dotazy (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-obecne-otazky-a-dotazy)
+--- Téma: Idealni HW pro Horizon GO (/prispevek-idealni-hw-pro-horizon-go)

Stran: 1 2


RE: Idealni HW pro Horizon GO - Rossi D - 20.10.2016

Kua S474N nešetři na babičce !!!!  1


RE: Idealni HW pro Horizon GO - creck - 20.10.2016

Jinak ja Horizon GO mam a k HW pocitej i klavesnici, jelikoz na androidu ta aplikace dalkacem nejde ovladat. Je to hodne nekomfortni a pokud babča neni alespon stredne pokrocila v praci s PC tak ani tuk.


RE: Idealni HW pro Horizon GO - S474N - 28.8.2017

Dovolim si "ozivit" tento pomnicek, protoze doposud to neni vyreseno. Ma smysl jeste v dnesni dobe kupovat ten Nexbox A95X nebo uz je neco lepsiho s lepsim pomerem cena/vykon?

Dalsi varianta me napadla, jestli by to slo nejak "prevekslovat" pres neco do TvHeadend, protoze to by se potom dalo potom poustet dal s mene obtizema a napojit rovnou na RPi s Kodi.


RE: Idealni HW pro Horizon GO - kemalius - 05.4.2018

S474N: Přesně ty samé otázky si taky kladu.
Jestli už neexistuje způsob jak integrovat stream zz Horizon go přímo do kodi či aktuální zařízení s androidem a podporou Horizon go.


RE: Idealni HW pro Horizon GO - S474N - 05.4.2018

Mam ted Khadas Vim2 Max a Horizon Go aplikace na tom funguje. Jedine, co je opravdu pekelne, je ovladani skrz ovladac. Proste to primarne neni delane na TV. Nicmene si s tim chci poradne pohrat - zatim nebyl cas.


RE: Idealni HW pro Horizon GO - terzdek - 30.5.2018

Podařilo se někomu nahodit android na malinu a zkusit, jak to malina zvládne. Mám volné jedno RPI 3 a štve mne, že na Android TV Phillips je obrazovka otočená o 90 stupnu. Stream je pak v pořádku, ale stejně mne to štve.

Už jsem přemýšel o různých možnostech úpravy app, ale nejsem programátor a prográmek na otáčení obrazovky na telce nejde. Tak co, jak jste na tom? Jak toto řešíte vy?

Přes chrome se na telce stream neskutečně seká.


RE: Idealni HW pro Horizon GO - beepee - 30.5.2018

@terzdek - na GooglPlay je vícero apk na ovládání rotace, zkoušel si je? Pamatuju si, že na UPC foru před časem někdo popisoval instalaci HorizonGo zrovna do Tv Philips a o tom, že si musel nějakou takovou apk nainstalovat tam psal. Bohužel to bylo ještě na starém fóru a už se to asi nedá dohledat.
V podstatě ten člověk psal, že Horizon bez problémů na Tv provozuje, jen musí používat na ovládání myš, protože apk nereaguje na klasické DO (což platí pořád).
Podle informací od UPC se pracuje na nativní apk pro Android TV, která by ty problémy vyřešila, ovšem kdy bude je ve hvězdách.


RE: Idealni HW pro Horizon GO - terzdek - 30.5.2018

Ty jo, tak já zkoušel 2 aplikace a z toho jedna přímo s XDAcka. Budu to zkoušet, škoda, že neznáš, která to bylo verze. Takhle je to velké zkoušení. Mě taky vše funguje, jen je to na ležáka :)) To RPI by byla pecka, kdyby to šlo zprovoznit :)


RE: Idealni HW pro Horizon GO - beepee - 30.5.2018

Jinak Android na RPi3 by měl jít, viz:

https://www.raspberrypi.org/magpi/android-raspberry-pi/

Ale nezkoušel jsem, takže co jak funguje netuším.


RE: Idealni HW pro Horizon GO - terzdek - 30.5.2018

ok díky za info. Snad nebude pomalé a zvládne appky.


RE: Idealni HW pro Horizon GO - PetrM - 27.7.2018

Máte někdo zkušenosti s Horizon GO na boxu H96 Pro+, případně H96 Max?


RE: Idealni HW pro Horizon GO - suchyp2 - 31.7.2018

Mám H96 Pro+ a Horizon Go fachčí,jak má.


RE: Idealni HW pro Horizon GO - PetrM - 01.8.2018

Tak boxík už je na cestě z francouzkého skladu za 1300, už se na něj těším.  5


RE: Idealni HW pro Horizon GO - Rossi D - 01.8.2018

@PetrM
gratuluji, pak se pochlub jak mašinka "přede"  1 Thumbup


RE: Idealni HW pro Horizon GO - PetrM - 09.8.2018

Tak boxík dorazil v pátek. Zatím se trochu seznamujeme a testuji. Co se týče Horizon GO, nenarazil jsem na žádný problém ani s instalací, ani se sledováním, přijde mi i svižnější, než stejnojmenná aplikace pro Windows nebo webstránky. Samozřejmě k ovládání je nutná myš, případně klávesnice s touchpadem, dálkovým ovládáním se to obsluhovat nedá, ale to není chyba boxu, ale samotné aplikace.
Celkově jsem ale z boxu spíše zklamán, například mi při uspávání vypadává ethernet, což samozřejmě ovlivňuje i ten Horizon GO, a zatím jsem nepřišel na to, proč to dělá, a jak tomu zabránit. Jediné, co pomůže, je restartování boxu.

Ale podrobně to rozvedu v příslušném tématu, abych tady nebyl OT.