XBMC-Kodi.cz
Magio Go & Kodi - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Live TV & PVR (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-live-tv-pvr)
+--- Téma: Magio Go & Kodi (/prispevek-magio-go-kodi)



Magio Go & Kodi - lesmil - 14.11.2016

Zdravim, ma niekto skusenosti s Magio Go v Kodi? Bohuzial sa mi nepodarilo nic relevantne dohladat, takze ani netusim, ci takyto plugin vobec existuje (viem ze je appka v GP, ale moj Android TV Box je rootnuty a po poslednych updatoch sa ta appka ani nespusti). Dakujem.


RE: Magio Go & Kodi - pagi - 26.10.2017

Ahoj ja som si pred nedavnom kupil tiez Android TV Box a bol rootnuty a odrootoval som ho a Magio GO mi slape


RE: Magio Go & Kodi - parketa - 02.1.2018

Ahoj pagi,
aky mas pls android box? Ide na nom Magio go v pohode aj s odstupom casu?


RE: Magio Go & Kodi - ericek74 - 07.1.2018

zkouseli jste tento program?Magisk Root - zabrani to,aby aplikace videly,ze mate root


RE: Magio Go & Kodi - pagi - 10.1.2018

VIes co ja som si nainstaloval apku SUPER SU PRO a dal som odrootovat


RE: Magio Go & Kodi - josua - 24.5.2018

viete mi poradit kde stiahne plugin magio go do kodi>?


RE: Magio Go & Kodi - josua - 14.11.2018

zdravim Vas stale nemame nejake nove info k pluginu Magio GO pre Kodi beziace na raspberry pi2/3


RE: Magio Go & Kodi - neo001 - 16.11.2018

josua - Doplnok MagioGo do KODI neexistuje ani vo vyvoji. Tak jedine si zohnaj BOX s Android a nainstaluj app.


RE: Magio Go & Kodi - Darkwandererr - 11.12.2018

Mám Android TV a na ňom mi ide Magi go. Ale hrozne sa to ovláda s TV ovládačom (bez air mouse to je des).
Vraj vyvíjajú appku aj pre Android TV.

Neviete niekto, či je možné nejako získať Magi go playlist, ktorý by bol napr. viazaný na registrované zariadenie?


RE: Magio Go & Kodi - neo001 - 12.12.2018

Darkwandererr - Nedá sa vytiahnutý playlist prehrat bez wowza kluc sparovaný s ID tokenom. skusal som iba sk programy - da sa ale premiove nie. Vravel si ze sa tazko ovlada  - neskusal ssi wireless keyboard - napr. logitech k400 - ktory ma touch pad a dobra citlivost.


RE: Magio Go & Kodi - conkast - 13.12.2018

Magio Go pre Android TV bude uvolneny zaciatkom buduceho roka :)
https://zive.azet.sk/clanok/135313/telekom-chysta-tv-aplikacie-pre-apple-tv-a-android-tv/


RE: Magio Go & Kodi - Darkwandererr - 13.12.2018

neo001 - vďaka za tip. Mám ovládač, s ktorým sa to dá ovládať (je tam "air-mouse"). Len je to také nešikovné a hlavne rodičom tá air mouse moc nejde :-) a klávesnica s touchpadom by na tom bola asi podobne (ale dobrý nápad).
Ale, ako teraz cokast písal, začiatkom 2019 to Magio go bude aj na Android TV (zrejme ovládané bežným ovládačom na TV). Takže to je pecka - to vydržím :-).

Vďaka za ochotu a za info chalani.


RE: Magio Go & Kodi - Darkwandererr - 14.8.2019

(12.12.2018, 17:49)neo001 Napsal(a): Darkwandererr - Nedá sa vytiahnutý playlist prehrat bez wowza kluc sparovaný s ID tokenom. skusal som iba sk programy - da sa ale premiove nie. Vravel si ze sa tazko ovlada  - neskusal ssi wireless keyboard - napr. logitech k400 - ktory ma touch pad a dobra citlivost.

Magio go pre Android TV stále asi v nedohľadne. Tak som sa v tom trochu vŕtal - vytiahol som linky z magio go cez wireshark, ale fungujú len tie bez DRM. Cez chrome sa dá asi vytiahnuť ten token+ID (aspoň nejaké haky-baky nazvané verimatrix id (4 čísla) a nejaké ecid (zhluk aflanumreických znakov) sa mi podarilo vytiahnuť).
Ale asi sa to nedá celé (stream url+token+ID) nejako zadať do m3u formátu na playlist, že? :-)

Update: tak som si všimol, že to verimatrix zabezpečenie zrejme mení tie kľúče často (takže, ak by som aj vytiahol nejaké kľúče a ID, dal ich nejako do playlistu, asi mi to je aj tak nanič).


RE: Magio Go & Kodi - Darkwandererr - 28.11.2019

Ak by to niekoho zaujímalo, Magio go je už aj na Android TV a celkom dobre sa ovláda aj diaľkovým ovládačom k TV.


RE: Magio Go & Kodi - pan_klobouk - 30.11.2019

Keby sa to podarilo nejak dostat do Tvheadend tak to by bolo super.

Edit: vyriesil koperfield v playlist.tmobiletvgo-v0.1.zip


RE: Magio Go & Kodi - Sorien - 01.12.2019

trochu som to pozrel na webe a nepouziva to nejake DRM, vyzera to ze staci spravne prejist autentifikaciou a vypytat si url streamu...


RE: Magio Go & Kodi - trolinof - 15.12.2019

Nevie prosím vás niekto kde stiahnem Magio go verziu pre android TV? Alebo niekto ochotný mi ju poslať? Lebo všade čo som hľadal je len klasická verzia pre mobil a tablet. Vopred ďakujem za ochotu


RE: Magio Go & Kodi - 10ital - 15.12.2019

https://apkplz.net/app/com.telekom.magiogo

Úplnou novinkou je aplikace Magio GO pro chytré televizory. Službu mohou zákazníci využívat na televizorech Samsung Smart TV vyrobené od roku 2017 a televizorech Sony a Philips s operačním systémem Android TV ve verzi 7 a vyšší. V případě televizorů Samsung je aplikace Magio GO dostupná v obchodě Samsung Apps a pro Sony a Philips TV najdou příslušnou „appku“ v obchodě Google Play.


RE: Magio Go & Kodi - trolinof - 15.12.2019

Ďakujem za odkaz, toto som nainštaloval ale ovládanie a aj všetko mám po starom a vyzerá to ako na tablete, čiže musím ovládať myšou tak neviem už  12
Myslel som si že keď niekto vytiahne verziu z toho ich boxu tak to aj tak bude vyzerať a bude sa dať pekne ovládať diaľkovým


RE: Magio Go & Kodi - mirek67 - 30.12.2020

Zdravim, nevie niekto poradit ? prestal  mi fungovat  magio go v kodi aj po preinstalovani mi to nefunguje len mi prebliknu stanice ale nespustia sa. 12
v daka za radu.