XBMC-Kodi.cz
Prima Play nechce přehrát video na Androidu - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Prima Play nechce přehrát video na Androidu (/prispevek-prima-play-nechce-prehrat-video-na-androidu)



Prima Play nechce přehrát video na Androidu - marrier - 20.11.2016

Zdravím.
Nejde mi přehrát žádné video v doplňku Prima Play na Androidu (zkoušeno na celkem 2 zařízeních - tablet => Android 5.1, TV Box Minix X6 => Android 4.4.2). 

V PC (notebook => Win 7) to bez problémů přehraje. 

Na všech zařízeních je stejná verze Kodi, stejná verze doplňku. Dokonce i skiny a nastavení mám synchro. V logu se k tomu píše: Playlist Player: Skipping unplayable item: 0, path

Přitom doplňkem normálně listuju, seznam videí vidím, ale jakmile kliknu na Přehrát, nestane se nic a po chvíli vyskočí error. Na PC se stejná položka přehraje téměř ihned po kliknutí.

Za jakékoliv rady díky moc.

EDIT: Doplnění linku na kompletní log k tomuto: https://paste.ubuntu.com/23506327/


RE: Prima Play nechce přehrát video na Androidu - strach - 22.11.2016

Mám ten samý problém.
Na androidu v kodi nefunguje,normálně listuju a vybírám co chci,ale nespustí se.
Na pc ve windows 10 v kodi šlape prima play bez problému.


RE: Prima Play nechce přehrát video na Androidu - matchboxx - 22.11.2016

u mne vse funguje bez problemu jak Ubuntu 16.04 LTS a KODI 16.1 tak Android 5.1.1 a Kodi 16.1


RE: Prima Play nechce přehrát video na Androidu - marrier - 24.11.2016

Jak jsem zjistil praktickym pokusem, neni chyba ani v aplikaci, ani v zarizeni, ale nekde mezi zarizenim a siti. Vyzkousel jsem oba Androidy (tablet i Minix) na jine siti (u rodicu), a tam se Prima Play bez problemu prehraje. Tipoval bych nejake nastaveni routeru (port apod.), ale absolutne netusim, kde hledat. Taky nechapu, ze to nefunguje jen na tech Androidech, zatimco na Win7 ano. Zrejme to pouziva trochu jiny zpusob pripojeni (jiny port apod.). Jsou to jen domnenky, zas tak hluboce nerozumim ani sitovani, ani jednotlivym OS. No, budu jeste delat pokusy a snad to nejak rozbeham, protoze Primu potrebuju.

Jen pro uplnost dodam, ze doma mam pripojeni O2 VDSL, zatimco rodice maji T-Mobile ADSL, ale to by snad vliv mit nemelo, jede to na stejnych dratech.


RE: Prima Play nechce přehrát video na Androidu - DavidCZ - 02.12.2016

U mě to je to samé v android TV boxu 4.4.4 vidím seznamy ale nic se nepřehraje. Na PC OK. Jo a mám taky O2 internet s routrem Zyxel VMG8324 (ten gigabitový). Řešeni neznám Sad.


Prima Play nechce přehrát video na Androidu - Cinda - 03.1.2017

Hmm. Naprosto stejná zkušenost. Na PC ve stejně síti Prima funguje, na krabičce s Androidem ne. Uz jsem zkusil naprosto vše. Rozšťoural jsem si nejprve router a pak O2 modem. Stále nic!


Jsem uživatel používající iPhone , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.


RE: Prima Play nechce přehrát video na Androidu - Onygzz - 07.1.2017

Mě nejde ani Prima, ani Nova...Kodi Jarvis na PC...většina ostatních doplňků funguje. Pořadama můžu normálně listovat, ale když ho chci spustit, jen se místo náhledu zobrazí šipka nahoru. Nevíte někdo čím by to mohlo být?´

EDIT: Sem idiot...video se nahodí nahoru do položky Přehrát a po kliknutí zde normálně funguje. Sorry :)


RE: Prima Play nechce přehrát video na Androidu - Smolinko - 17.1.2017

Dnes na android boxe s v. 5.1.1. mi prestal archiv prima play fungovat. Nacita sice zoznam ale napriek tomu nespusti nic. Na Win 10 funguje bezproblemov...


RE: Prima Play nechce přehrát video na Androidu - S474N - 18.1.2017

Me to vcera nejelo ani na RPi a ani v oficialni aplikaci na iPadu. Nebyl nejaky problem u nich na serveru?


RE: Prima Play nechce přehrát video na Androidu - mebox - 31.1.2017

Pokud Vám nehraje doplněk Prima play zde je oprava vydaná 31.1.2017


RE: Prima Play nechce přehrát video na Androidu - Lucky005 - 31.1.2017

Klasický update nebude, že se to musí dělat že zipu?


RE: Prima Play nechce přehrát video na Androidu - S474N - 31.1.2017

Nic jsem nedelal a na Prima Play zrovna koukam.


RE: Prima Play nechce přehrát video na Androidu - WaVe_99 - 19.2.2017

Me na LibreElecu Beta 3 Krypton neprehrava taky. Seznamy naskoci, ale video nejede. Skonci na nacitani do pameti a pak chyba...


RE: Prima Play nechce přehrát video na Androidu - matchboxx - 02.5.2017

jj. ted jsem to zkousel Android 6.01 Prima Play - ok, Kodi 17.1 plugin Prima Play bez sance, seznam nacte ,ale to je vse


RE: Prima Play nechce přehrát video na Androidu - Bartyx - 03.5.2017

Teď jsem zkoušel na mobilu, Android 7.0, Kodi 17.1 Estuary, nejnovější verze pluginu (teď instalováno ze super repo) a funguje bez problému.
Ještě večer zkusím doma na Android TV, kde mám Android 6.0


RE: Prima Play nechce přehrát video na Androidu - hoss - 06.5.2017

Při přehrávaní filmu v ,,HD kvalitě" se mi poslední dobou  zasekává obraz-dělá to jen tento doplněk v Kodi 17.1u Rpi2.(rychlost internetu 20Mb) 9
Máte někdo podobné zkušenosti... 4



Po přeinstalování Kodi opět funkční...


RE: Prima Play nechce přehrát video na Androidu - mebox - 13.7.2017

Nefunguje přehrávání některých pořadů v prima play,například Vinnetou,atd. Je chyba u mně nebo důvodem jsou změny na staně prima play,kdy při přehrání některých pořadů je třeba registrace.