• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HDMI-CEC aneb ovladejte svuj player primo ovladacem od TV
Ani nevím kde v libre to nastavení je, našel jsem jenom lirc.
 
Citovat
@mafian -Pravda, v manuálu ke KDL-32U3000 také žádné další nastavení CEC není. HDMI kabel musí být kvalitní a ne zbytečně dlouhý. Radu mám jen jednu, udělat postup vypnout a odpojit RPi, odebrat z TV známá CEC zařízení (jestli to jde, někdo doporučuje odpojit TV kabel od 230V a nechat 24 hodin), pak znovu zapnout TV bez RPi a pak připojit a potom nastartovat připojené RPi (nechat se vzájemně otestovat).
Když to nepojede, nedá se nic dělat. Nekompatibilita.
BerryBoot-LibreELEC8.2.5-Kodi 17.6 >RPi2/RPi3 >TV FullHD. Kodi >Notebook W7/10. Kodi 17.6 >PC LinuxMint 64bit. Router 1Gbit, 2.4+5GHz
 
Citovat
Jj zkusím děkuji, kabel jsem kupoval úplně nový 0,5 m.
 
Citovat
Ještě něco - vyzkoušet u někoho na jiné TV, na Samsung obvykle funguje.. Možná, pokud je RPi3 nové, reklamovat.
BerryBoot-LibreELEC8.2.5-Kodi 17.6 >RPi2/RPi3 >TV FullHD. Kodi >Notebook W7/10. Kodi 17.6 >PC LinuxMint 64bit. Router 1Gbit, 2.4+5GHz
 
Citovat
Nee je starší a se samsungem v obýváku funguje.
 
Citovat
Ahojte, mám otázku neviem či už to tu bolo riešené ale ak áno tak sorii. Mám openelec s kodi na HTPC. Telku mám panasonic a mám modul CEC pulse eight. Všetko funguje až na dve veci ktoré neviem či pôjdu ale mne nejdú.
1.- Ak zapnem telku z dialkovým ovládačom a prepnem na HDMI 1 kde je kodi, kodi sa nespusti. To je dosť blbe lebo vždy musím otvoriť skrinku kde je kodi a zapnuť ho ručne.
2.- Ak zaplnem kodi či už cez aplikáciu KORE alebo cez gombík PC zapne mi len telku ale neprepne na HDMI1 takže znovu musím šahať po ovládači a prepínať vstup.

ďakujem za odpovede
 
Citovat
(19.1.2016, 11:54)kresomysl Napsal(a): S474N: No to sice jo, ale KODI to není jen RPi, spíš KODI by mělo být vše jiné než RPi :-) pokud to není čistě jen na hudbu, tam je RPi vcelku dostačující, i když i u toho se někdy kucká :-) Ale u RPi2 už se asi u hudby kuckat nebude :-)
Ale na plnohodnotné využití jako mediální centrum to chce něco výkonějšího, než "PC" za litr :-)

RPi B+ používam na prehrávanie z NAS a pred tým aj sledujserialy asi 7 rokov, bez važnejších problémov s výkonom. Ale som skromný chalan a nepotrebujem i7 aby som sa hrabal v knižnici. Určite stačí aj na viac ako na prehrávanie hudby.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)