• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KIII Pro DVBT2+S2 Amlogic S912
@ rasti no jo dvb-t2 nemusis nic dekodovat, takze pripoj dvb-s2 a potom uvidis, na dvb-t2 nepotrebujes ani kiiipro :-)
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
Dvt2 skoro nepoužívám. Stejně je tam hovno. Jde mi hlavně o satelit. Kde mám stejně to samý jako na dvbt.
 
Citovat
@rasti Zaujala tvá poznámka, že při 5 zpracovávaných streamech (nahrávání, sledování TV) už procesor nestíhal. Tohle mi zvládala v pohodě i stará dobrá RPi 2. To mě docela překvapilo. Plánuji "něco" s S912 použít pro stroj, který přijímá DVB-T/T2, nahrává, streamuje a zároveň se i na ní přehrává a pokud to nedá minimálně 8 (či více) současně zpracovávaných streamů, tak bych to považoval za krok zpět.
Client/TV Server: Asrock Beebox+LE 8.2.5+Tvheadend 4.2 (4x DVB-T UPC - 7 MUX/51 kanálů, OTT - 285 MUX/Kanálů),  Clients: RPi 2+LE 8.2.5 2xW10+Kodi 17.6, Android Mobile+TVHClient+Yatse NAS: Asustor
 
Citovat
(2 hodin(y) )JiRo Napsal(a): @rasti Zaujala tvá poznámka, že při 5 zpracovávaných streamech (nahrávání, sledování TV) už procesor nestíhal. Tohle mi zvládala v pohodě i stará dobrá RPi 2. To mě docela překvapilo. Plánuji "něco" s S912 použít pro stroj, který přijímá DVB-T/T2, nahrává, streamuje a zároveň se i na ní přehrává a pokud to nedá minimálně 8 (či více) současně zpracovávaných streamů, tak bych to považoval za krok zpět.


8 streamů? A k čemu je to dobré? V životě jsem nezažil, že by box jel víc než 2 streamy. Vůbec si nějaký představit ani situaci 4 streamů a k tomu třeba ještě nahrávání. Hlavně v době, kdy největším centrem zábavy je Netflix a Amazon Prime. :)
 
Citovat
@JiRo - s912 asi ano, ale ne KIIIpro a delat server z neceho takoveho to je bez komentare, na 8 streamu jedine 4-
8-mi tunerova karta dvb-t2 a pc
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
@Martyne Ta tohle fakt miluji. Je pro tebe důležité, než něco přidáš do diskuse o tom, zda je procesor S912 schopný zpracovat těch 8 streamů, vědět, proč to potřebuji?

@matchboxx No, tak mě hlavně překvapila ta věta "Pri 5 zariadeniach uz vznikal problem s vytazenim procesora", něco takového mě ani ve snu nenapadlo. Podle toho, co jsem si o S912 zatím zjistil, by v tomhle rozhodně problém být neměl.

"Dělat server z něčeho takového"? Proč ne. Statisticky vzato mi obývákový systém jede naplno (myslím přehrávání kvalitního materiálu) tak 2 hodiny denně, určitý čas nad to (1-2 hodiny) pak jako kulisa, zbytek je vypnutý. Pokud to zvládne, tak nevidím důvod, proč ho nevyužít jako EPG grabber, DVR, stream server. Dnes má tu roli HTPC s Intel Braswellem a zvládá ji v absolutní pohodě.

Počet tunerů? To máme dlouhodobě ověřené. 4 tunery pro náš provoz dostačují s velkou rezervou už několik roků. Automaticky nahrávané programy mají nízkou prioritu, takže v případě konfliktů "letí" jako první.
Client/TV Server: Asrock Beebox+LE 8.2.5+Tvheadend 4.2 (4x DVB-T UPC - 7 MUX/51 kanálů, OTT - 285 MUX/Kanálů),  Clients: RPi 2+LE 8.2.5 2xW10+Kodi 17.6, Android Mobile+TVHClient+Yatse NAS: Asustor
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)