• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
 • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
 • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Kodi Estuary CZ+Estuary MOD na RPi OpenELEC/LibreELEC - Kodi / Krypton
#21
(14.1.2017, 9:42)nechtej Napsal(a): Taky jsem ho zkousel, ale na LE mam problem. Místo polička pro odškrtnutí shlédnutí mám číslo 1969 u každýho filmu a nemůže se ho zbavit. Tak jsem se vrátil k původnímu skinu, kde to nedělá

Taky mám tento problém. Jde to nějak opravit?
 
Citovat
#22
Úpravy Estuary MOD, verze 1.7.12

Soubor Includes Home.xml s upraveným kódem (viz [Only registered and activated users can see links Click here to register]) widgetů Live TV widget - Recently played channels a Live TV widget - Channels

.xml   Includes_Home.xml (Velikost: 573,11 KB / Stažení: 40)

Soubor Includes.xml s upraveným kódem (viz [Only registered and activated users can see links Click here to register]) pro indikátor zaplnění úložiště pro nahrávání a indikaci stavu nahrávání TV pořadů (ikona hodin) v záhlaví v pravém horním rohu

.xml   Includes.xml (Velikost: 165,19 KB / Stažení: 43)

 
Citovat
#23
Vracím se zpátky k default skinu Estuary, a proto už nebudu dále udržovat a publikovat své úpravy Estuary MOD.

Ukázka jednoduché úpravy defalt skinu Estuary:
 • úprav widgetů standardních položek menu
 • rozšíření menu o nové položky
 • nové widgety pro nové položky menu
 • doplnění informací hlavní stránky - příznak nahrávání, příznak existence budoucího nahrávání, ukazatel obsazení diksu pro nahrávání TV
   

 
Citovat
#24
a tyto úpravy do Estuary budeš publikovat?
::: Raspberry 1B + Hifiberry DAC = piCorePlayer 3.21 (Logitech Media Server 7.90) / 3x Beelink Mini MXIII-II 2GB/16GB LibreELEC 8.2 v NAND ::: TVHeadend Server :::
 
Citovat
#25
poradí někdo jak dostat do skinu (Estuary default) do menu odkaz na NAS a Doplňky videí (po najetí myši na odkaz aby byli vidět doplňky v pravé straně obr.)???
::: Raspberry 1B + Hifiberry DAC = piCorePlayer 3.21 (Logitech Media Server 7.90) / 3x Beelink Mini MXIII-II 2GB/16GB LibreELEC 8.2 v NAND ::: TVHeadend Server :::
 
Citovat
#26
@otava5 No, pokud o ně bude zájem, tak ano. Protože mám i Librelec, nemůžu přímo upravovat Estuary. Vytvořil jsme si vlastní modifikaci, říkám jí Estuary Easy a v ní si udržuji všechny úpravy. Udělal jsme si i vlastní ikonu...
   

Nemám v úmyslu Estuary Easy publikovat jako nějaký další mod skinu Estuary. To je strašná práce se o to starat a já na to nemám čas. Ale můžu o tom občas napsat a popsat změny, které jsem provedl. Přemýšlím, že bych založil nové téma, a v něm se to všechno odehrávalo.

@otava5

Tak s těmi Doplňky videí bych pomohl, to jsem myslím pochopil docela dobře, jen musíš říci, co na té obrazovce napravo budeš chtít po najetí myši na položku v menu zobrazit. V podstatě se to dělá tak, že se zduplikuje stávající položka menu a obrazovka "Doplňky", dá se jí nové Id a přejmenuje se na něco jiného, např. "Doplňky video" nebo jak si řekneš, a z té původní pravé obrazovky doplňků se vyhází to, co tam nechceš.

S tím NAS nevím, nedokážu si pod tím nic konkrétního představit. Které standardní položce menu se to podobá. Na co budeš z toho menu NAS odkazovat?

Mám jen několik otázek:
- už jsi někdy skin upravoval?
- na jakém systému to bude?
- jakou verzi Kodi a jakou verzi skinu máš?

P.S. Asi bude lepší přejít na private message (PM), ať tady nezaplevelujeme téma.

 
Citovat
#27
upravoval jsem Confluence tam ty ID jsem pochopil a udělal, u Estuary je to trošku jinak .....
Mám LibreElec 8 Kodi 17 Krypton skin Estuary default.... dobře napíši PM......
::: Raspberry 1B + Hifiberry DAC = piCorePlayer 3.21 (Logitech Media Server 7.90) / 3x Beelink Mini MXIII-II 2GB/16GB LibreELEC 8.2 v NAND ::: TVHeadend Server :::
 
Citovat
#28
Ahoj, tak trochu se trapim...rad bych abych mel v menu FILM(+18), POHADKY = a to tak, ze v pohadkach nebudou zobrazene filmy a ve filmech opacne. Nejsem schopen to ve skinu Estuary modu 1.7.14 s LINUX MINT mate udelat...

Tzn aktualne mam pohadky spojene s csfd scrapperem a filmy vyjmute aby se v "pohadkach neukazovali. Idealni by bylo si v nastaveni medii priradit pohadky pod jinou polozku nez jsou nabizene FILMY...

Resil to nekdo?


Dale ve slozce SERIAL na HDD mam 5x podslozku kde mam serialy. Ovsem kodi me zobrazi pouze jeden serial, ostatni KODI take vidi(v mediich atd) ale v zakladnim pohledu v sekci SERIAL mam vzdy jen jeden...


Diky za radu, mam KODI par dni, sic fajn soft, ale pije me krev, ze takhle vymakany SW nema celkem zasadni trideni titulu...
 
Citovat
#29
@kralovicek Kodi má plno nástrojů, jak filtrovat/třídit tituly. Pro tvé potřeby asi bude nejlepší použít smart playlisty nebo uživatelsky definované nodes. Doporučoval bych to prvé, myslím, že tady se to už několikrát řešilo. Obecný princip je, že si necháš z dané knihovny (filmy, seriály) zobrazit seznam, který filtruješ podle umístění. Předpokládá to tedy, že máš pohádky v adresáři, jehož cestu v definici playlistu dokážeš jednoznačně identifikovat. V parametrizaci Estuary MOD skinu si pak při definici položky hlavního menu zadáš odkaz na ten definovaný playlist. Detailně ti neporadím Estuary MOD už víc jak rok nepoužívám, a už si to přesně krok po kroku nepamatuji. Ale myslím, že je to celkem jednoduché a intuitivní.

 
Citovat
#30
Jiro díky za reakci, je li to intuitivní, tak jsem asi uplně blbej(bez urážky) :-).

pro jistotu cíl je přesně jako zde na obrázku [Only registered and activated users can see links Click here to register] pro každé táma.

V sekci MOVIE se budou zobrazovat pouze filmy +18, v sekci(mnou přidané) POHADKY pouze pohadky. Tak to mám ovšem v obouch případech mě to propojuje vše dohromady. Tipuji, že je problém v samotném přiřazování typu media při přidávání složek do KODI. Zde je na výběr FILMY/SERIAL atd...a to hraje roli pro zobrazení banneru v hlavním pohledu.

V nastavení nelze zobrazit bannery pouze danné složky, to nefunguje.


A nebo jsem to prostě celé nepochopil a strávil tím již několik hodin.
 
Citovat
#31
Ve skutečnosti je to tak, že v Kodi existují pouze dvě základní knihovny, video a audio. Video knihovna je rozdělena na tři typy filmy, seriály a hudební vida (videoklipy). Pokud např. přiřadíš nějaký zdroj (zdrojem je myšlna nějaký cesta k datům - adresář, disk, atp.) s filmy do knihovny, tzn. přiřadíš mu nějaký scraper a nastavíš, že se má aktualizovat, tak se všechny filmy (resp. video soubory nebo streamy - tzn. odkazy na vido soubory), které jsou v daném zdroji uloženy a pro které scraper najde potřebné údaje, zařadí do knihovny. Takhle můžeš do knihovny zařadit libovolný počet zdrojů. A takto jsi to patrně udělal i ty. V jednom zdroji jsi měl pohádky pro děti, v druhém pak "pohádky" pro dospělé 1.

Skin, resp jeho položka Movies v hlavním menu Estuary MOD je nastavená tak, že zobrazí celou knihovnu filmů, bez ohledu na to, z jakého zdroje se tam ty filmy dostaly. Pokud chceš, aby zobrazila pouze filmy z určitého zdroje, musíš v té dané položce menu nadefinovat, že bude zobrazovat pouze filmy s určitým filtrem. V tvém případě tím filtrem může být například cesta toho kterého zdroje. No a pak si vytvoříš další položku a tam si nadefinuješ zase cestu podle jiného filtru. To samé musíš pak samozřejmě udělat i popisem widgetů (to jsou ty seznamy a přehledy, které se ti zobrazují na pravé straně podle toho, na kterou položku z menu právě najedeš).

Už se to tady řešilo několikrát, podívej se především do tohoto tématu [Only registered and activated users can see links Click here to register]. Metod, jak to udělat je několik, každá z nich ale předpokládá trochu větší znalost Kodi a jeho nástrojů. Zkus si přečíst odkaz a třeba pochopíš hned. Když tak se ještě ozvi.

 
Citovat
#32
dik jdu studovat.
 
Citovat
#33
Pánové, jak prosím dostanu do raspberry ty ikonky programů?
 
Citovat
#34
Ahoj nešel by přidat Stream Cinema jak je to tady [Only registered and activated users can see links Click here to register],trápím se s úpravou, dva krát jsem musel přeinstalovat LibreELEC, že nenaběhl.
Díky moc
RaspberryPi 3B, LibreELEC 8.2.1.0 (Berryboot SD+USB)
WeTek_Play, OpenELEC  6.95.2
NTB: Win 10, Kodi Jarvis

 
Citovat
#35
Zdravim komunitu.
Testujem tento skin a uplne super.Veľa možností nastavenia. Len by som potreboval poradiť ako zmením rozloženie widgetu,mne sa tam zobrazi len jeden nahlad filmu a aj to fanart,chcel by som aby sa zobrazilo viac na obrazovku napr.6 a ďalej ako dostanem ked uz som v zozname filmov konkretne Stream Cinema,tak aby sa mi tam zobrazovalo hodnotenie.

Edit: Takže widget sa mi podarilo zmeniť len pridanie hodnotenia k filmu,dokonca namiesto casu by mi to stacilo,zmenit sa to da ak zmenim tym zobradenia podla hodnotenia,ale ja chcem zoradit podla abecedy,len chcem hodnotenie tam pridat
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)