• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi, macOS a Apple Remote
#1
Ahojky, mám několik otázek ohledně Apple Remote. Kodi je nainstalovaný na Mac Mini, funguje skvěle, ale je tu několik drobností, které poněkud překáží.

1. posun ve videu resp. na další/předchozí soubor. Ve výchozím stavu je, že krátké stisknutí posunu vpřed/zpět posune video o cca 30 vteřin, delší podržení nastaví zrychlení na 2x/4x/...32x. A tohle mi nevyhovuje. Já bych chtěla, aby krátké stisknutí posunulo na další/předchozí soubor. Dlouhé podržení může zůstat tak jak je, to je celkem prima.

2. ovládání hlasitosti ovládá hlasitost v Kodi, kterou ale chci nechat na maximální hodnotě beze změny a používat systémovou hlasitost. Jak to mohu nastavit?

Díky moc.
 
Citovat
#2
Takhle:
[Only registered and activated users can see links Click here to register]
[Only registered and activated users can see links Click here to register]
 
Citovat
#3
Děkuji, teoreticky to chápu, ale v praxi mi to moc nepomohlo :-( Vůbec nevím co s tím mám dělat. Mám druhou generaci Apple Remote, to hliníkové stříbrné. A tam to v odkaze píše:
INCOMPLETE:
This page or section is incomplete.
 
Citovat
#4
Vážně nikdo neví? S tím podivným posunem bych se i smířila, ale ovládání hlasitosti je dost důležitá funkce a když tohle nefunguje resp. funguje špatně, je to dost problém. Kodi mám na maximální hlasitost, ale systémovou hlasitost musím oproti normálu zvednout skoro naplno, když to srovnám třeba s VLC. A právě ve VLC je možnost ovládat systémovou hlasitost, která v Kodi chybí.
Nainstalovala jsem si doplněk pro změnu přiřazení kláves, ale vůbec tomu nerozumím a nevím co tam mám udělat. Poraďte prosím, určitě nejsem první kdo má takový problém. Díky.
 
Citovat
#5
Samozřejmě že nejsi, stačilo by použít hledání - [Only registered and activated users can see links Click here to register]
1xRPi2B → LibreELEC 8.2.1 → Kodi 17.6 \ 2x PC → Windows 10  → Kodi 17.6
[Only registered and activated users can see links Click here to register]
 
Citovat
#6
Hledání jsem použila a podle dotazu je asi zřejmé že jsem nenašla nic. Každopádně děkuji, snad se to podaří.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)