• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Návod - Jak sledovat plnou O2 TV na síti
#41
Ahoj,
mám také o2 iptv, ale nepodařilo se mi z WireSharku dostat nic užitečného (tzn neviděl jsem komunikaci settopboxu a vlastně ani žádné udp pakety). Možná jsem špatně nakonfiguroval adaptér, protože jsem nepochopil, jakou zadat gateway a navíc mi windows 7 hned detekovaly konflikt ip adres a přiřadily mi sami jinou adresu než jsem zadal. Můžete mi někdo prosím poradit?
 
Citovat
#42
@masar: Zásadní je nastavenou IP vynutit, nepoužívat DHCP. Všechny věci včetně gateway (výchozí brána) by měly být v boxu. A mít na routeru aktivní O2TV Multi. (neznamená, že jej musíš platit, ale nastavit více portů na O2TV) Pokud to máš, omlouvám se, ale neuvedl jsi to. Btw. Nemáš náhodou ten nový box? Netuším, jestli to třeba už nedělají na něm jinak.
 
Citovat
#43
@koperfield: Díky za snahu, box mám pořád ten starší, modem nakonfigurovanej správně.

Momentálně jsem o krok postoupil a ve Wiresharku vidím nějaké pakety přes protokol "MPEG TS", ale VLC mi ten síťový proud neotevře (podle návodu opisuju z mého Wiresharku destination adresu a port ve tvaru udp://239.*.*.*:*).
Trochu mě překvapilo, že při přeladění stanice ovladačem, se změní jak source, tak destination s portem.

Je mi záhadou, že vám funguje duplicitní adresa pod windows, protože stále platí, že mi windows 7 hned detekují konflikt ip adres a přiřadí mi sami jinou z jiného rozsahu. Což jsem nejdřív řešil odpojím boxu po jeho naběhnutí a až poté připojením počítače, ale nakonec jsem do modemu na port pro TV připojil switch se zapnutým mirroringem, takže mohu mít k němu připojený box i pc.
 
Citovat
#44
@masar: Zkoušel jsi rozběhnout kanál, který byl zrovna v boxu? Případně zkus vypnout box a spustit vylogovaný kanál (= ten z Wiresharku), mám dojem, že problémy se souběžnými streamy nemáš sám. Změna udp mi je zvláštní.. možná bezpečnostní opatření O2.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)