• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O2tvGO addon
#21
Ahoj,mam skromnej dotaz: pokud provozuju O2TV Go na RPI3  a tim jsem uz vycerpal limit 4 zarizeni,dalo by se z RPI O2TV go nejak sdilet na dalsi zarizeni v mym pripade na Tanix T3 mini s dualbootem? Pokud ano poprosil bych nejakej strucnej a srozumitelnej navod. Diky.
RPI 3 Libreelec 8.2.3,Tanix TX3 mini dual boot,X96mini Libreelec 8.3.2.1
 
Citovat
#22
Dobrý den všem,
chtěl bych vás poprosit o radu a pomoc jak s O2TV Go v Kodi na Raspberry Pi 3.

Od známého z O2 jsem měl přístupové údaje na vyzkoušení O2TV Go, v Kodi vše fungovalo zcela OK.
Tyto přístupové kódy po měsíci vypršely.

Můj bratr má placenou O2TV, používá ji pouze na televizi přes O2 set-top-box.
Přes jeho přístupové údaje se přihlásím, zobrazí se mi seznam kanálů, nicméně přehrávání nezačne a vpravo dole se vypíše chybová hláška "BAD-CREDENTIALS"

Přístupové údaje jsou OK, připojené je pouze 1 zařízení. Přes webové rozhraní [Only registered and activated users can see links Click here to register] kanály fungují.

Poraďte prosím v čem je chyba.
Děkuji.
 
Citovat
#23
Což nejdříve jako nejjednodušší test použít uninstall / restart / install aplikace s novými přihlašovacími údaji?  4
3x RPi2B → L8.2.3 \ 1x RPi3B → L8.2.3 \ HTPC → L8.2.3 \ Xbox ONE S  18 \ X96 - S905X 2/16 → LE 8.2.3 \ NAS Synology 212J → DSM 6.1
 
Citovat
#24
Ahoj,
jakpak jste dokázali vytáhnout streamy z O2TVGo pluginu? Já tu sice laboruju s nějakými příkazy a pátrám a učím se, ale python není zrovna můj šálek kávy (ono programování všeobecně, věnuji se tomu, páč mi to baví zkoušet a učit se, pokud tomu alespoň trochu rozumím), tak mi sakra trvá, než pochopím všechno a laborování mi zatím neposkytlo nic, max název jedné stanice, případně logo (a pak teda komplet strukturu kanálů v json, kde sic url jsou, ale k čemu, když je nedokážu využít s tokenem pro přehrání a bez toho nelze program přehrát) , ale ne url, abych mohl přehrávat třeba v Simple klientu a načíst vlastní EPG. I kdyby to znamenalo generování m3u každý den, jak tu bylo zmíněno.
Pomohl by někdo moudřejší a znalejší?
 
Citovat
#25
[Only registered and activated users can see links Click here to register]
 
Citovat
#26
Děkuji za odpověď, ale to jsem si četl a pochopil jsem, že to se týká, pokud máš od nich i ADSL. Já ale nemám od nich přípojku, pouze využívám O2 TV Air (máme rodinný tarif, obsahuje i TV, tudíž mám registraci a spravuju celou rodinu a tím mám i přístup k o2 TV Air) a jsem k internetu připojen místním poskytovatelem.
Mi se líbil nápad od Martor upravit původní plugin a nechat jím generovat m3u, což bych rád, ale zatím se mi to moc nedaří (dneska už na to kašlu). A sám Martor svoje úpravy neposkytnul :-)
 
Citovat
#27
Narazil jsem na addon TV Guide Fullscreen a ačkoliv je otřesnej a není dle mých představ, částečně nahrazuje, co chci.
Nainstalovat TV Guide
Nastavit EPG, ať url či ze souboru (xmltv)
Potom spustit O2TVGo addon a každý stream z něj ručně přidat do oblíbených
Otevřít TV Guide
Najít kanál, dát menu, vybrat stream setup a v oblíbených najít správný kanál a přiřadit stream a pak to funguje.
Při procházení TV Guidem vyberete, co chcete koukat a stream se otevře do pár vteřin.
Ale jak jsem psal, není dokonalý, ovládání je hrozné, pokud používám jen Logitech ovladač a zobrazení informací ke kanálu se zobrazí na půl sekundy, než se spustí stream a pak už TV Guide jen při přepínání stylem zpět na EPG a přepnout kanál či info.

// A koukám, že takhle to řeší víc lidí, co tak googlím a samozřejmě je více různých addonů.
 
Citovat
#28
Kdyby někoho zajímala jiná varianta sledování O2TV, můžete se podívat sem: [Only registered and activated users can see links Click here to register]. Bude mě hodně zajímat váš názor a případné zkušenosti.
Client/TV Server: Asrock Beebox+LE 8.2.5+Tvheadend 4.2 (4x DVB-T UPC - 7 MUX/51 kanálů, OTT - 285 MUX/Kanálů),  Clients: RPi 2+LE 8.2.5 2xW10+Kodi 17.6, Android Mobile+TVHClient+Yatse NAS: Asustor
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)