• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace


Hlasování: Jakou financni castkou byste byli ochotni podporit vyvoj addonu pro sledovanitv.cz
Hlasování je ukončeno.
do 200 Kč
83.33%
5 83.33%
200-499 Kč
0%
0 0%
500 Kč a více
16.67%
1 16.67%
Celkem 6 hlas(ů) 100%
* Hlasovali jste pro tuto možnost. [Ukázat výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sledovanitv.cz
#21
Je to nednoduche, chtějí, aby si lidé koupili septobox. Takhle se totiž.celkem špatně hledá proč něco nefunguje nebo se strram seka. U septopboxu si závadu najdou líp.
 
Citovat
#22
Proč cpát někomu settopbox,když to sleduju na pc?
 
Citovat
#23
Hele, mě se neptej, ale je to tak. Oni totiž i chvíli podporovali plugin pro KODI a vůbec se nemusíš ptát, proč jej podporovat přestali.

Ono dotazy typu: mě to nefunguje, co s tím je? nebo: mě se to seká? Bez uvedení, na jakém stroji KODI běželo, tak je to asi omrzelo a raději to zrušili a mají klid. Chceš používat službu, tak si kup setobox, nechceš setobox, no tak si nestěžuj.

Ostatně mohu jen říci do větru, že jenom já si se sledovani.tv vyměnil tak 20 e-mailů o problémech na SMART TV a výsledek? Pane, kupte si setobox, to je pro Vás nej rešení!
 
Citovat
#24
sledovanitv - Ptal jsem se jich na ten balíček maxi bez hbo a nebo si vzít základ a dokoupit si kanály,který budu sledovat,nepotřebuju polsat,france,Hradeckou apod. tv..Prý časem a že je to náročný.Přejdou na html5.
Dobrý pokrok je lepsitv,kterou zabíjí jediná mizerná nabídka - sice něco v hd+h265.
Předtím jsem chtěl kukitv,ale problém jejich apka pro pc je naprd - Mám desítky a neudrží se mi stream ani z archivu,zlatý webový rozhraní či přímo v kodi či vlc,což nepodporujou...
 
Citovat
#25
Takže vážně uvazujou na kupování kanálu zvlášť? To by bylo super. Jinak zatím tedy opravdu nej IP telka je ta od O2,ale ta zase není pro Smart TV. Sad
 
Citovat
#26
Jak seřadím kanály?Když znova spustím kodi,tak ty skrytý jsou zpět..
 
Citovat
#27
Pánové, zabloudil jsem do tohoto tématu víceméně náhodu - snažím se v Tvheadend najít způsob, jak periodicky aktualizovat m3u8 seznamy, a tak mě témata IPTV začal zajímat a občas si je procházím, abych našel nějakou inspiraci. Ale nedá mi to, abych se nepřidal do diskuse. Velmi často se tady všichni pozastavujeme nad tím, jak někteří a zejména noví návštěvníci fóra kladou dotazy, které "tady přeci už byly několikrát zodpovězeny" a doporučujeme jim "hledej". Teď se jim už tolik divit nebudu. Jak se v tom asi mají vyznat, když témata týkající se jedné ze služeb IPTV a vývoje doplňku k jejímu sledování jsou diskutovány ve fóru Operační systémy > OSMC / Raspbmc?

 
Citovat
#28
Částečně máš pravdu. Ale právě ti, co nehledají, zakládají nová vlákna jak se jim zamane.
Já bych uvítal dotazy, které zní asi takto: "Našel jsem v tématu (zprovoznil) "to a to" a když jsem to vyzkoušel, nejde mi "tohle a tohle". Provozuji to na "HW a SW".
Jenže na takové formulace je tady mnoho pisatelů líných. Chtějí něco hned a bez svého přičinění.
BerryBoot-LibreELEC8.2.0-Kodi 17.5 >RPi2 >TV LED46. BB-LibreELEC8.1.2-Kodi 17.4 >RPi3 >TV LED32. Kodi >NB HP 15" W7-32bit. Kodi17.6 >PC LinuxMint 64bit
 
Citovat
#29
@meda To máš samozřejmě pravdu, o tohle by měly být jasně rozšířeny pravidla fóra a pokud by to někdo nedodržoval, měl by být na to důsledně upozorněn! Ale mně šlo v dané chvíli o to, aby když už někdo založí téma (je-li potřebné nebo ne zakládat ho jako nové, to je samozřejmě jiná otázka), aby to bylo ve správném fóru nebo subfóru. A když už se to stane, že ho někdo založá v nesmyslném místě, aby ho na to někdo upozornil (když už si to neuvědomuje sám) a ten dotyčný, aby pak požádal admina, ať to téma přesune tam, kam patří. My tady bohužel nemáme administrátory jednotlivých fór nebo subfór. Což je škoda. A tak tu roli musíme převzít všichni, tedy ti, kterým o fórum, jeho obsah a kvalitu jde.

 
Citovat
#30
Přesně tak. Pokud na cokoliv narazíte, je obvykle zbytečné to psát dotyčnému, protože on to stejně nepřesune. Raději využijte stávajícího tlačítka "Nahlásit".
[Only registered and activated users can see links Click here to register]
 
Citovat
#31
Paráda, funguje po nějakém tom hraní skvěle :)
 
Citovat
#32
Já používám Rokosovo PVR pro sledodovanitv.cz skoro od počátku..A nemohu si to vynachválit. Samozrejmě ,že to mělo nějaké mouchy jako každý new software. :-) Ale funguje bez problému jak na RPi 3 tak i na windows.
Jen mám maly problém,ale zaten nemuže ani toto PVR ale přimo sledovanitv.cz a to že se mi v PVR nezobrazují 4 tv kanaly... oba Eurosportya oba SPORT (1,2).A to proto ,že nejsou daný do playlistu u nich.
[Only registered and activated users can see links Click here to register] 
 
Citovat
#33
Naprostý souhlas. Také to takto používám a je to super. Dotazy zkoušel už někdo na sledování.TV psát, aby to upravili?
 
Citovat
#34
Já jim psal, a dostal jsem odpověd ,že  tam je problém s nejakým zabezpečín proto  nemohu být v playlistu...
[Only registered and activated users can see links Click here to register] 
 
Citovat
#35
Třeba dnes přidali do zakl. nabídky dětský kanal TUTY a ten se normalně objevil v play listu.
[Only registered and activated users can see links Click here to register] 
 
Citovat
#36
Já to řeším jiným PVR Simple adonem, kdy mám novu a eurosport od jinud. Přiznám se, že kvůli tomuto jsem přestal kupovat balíček na SPORT u sledování TV.
 
Citovat
#37
Mam nainštalovaný Kodi 17.4 na android boxe, stiahol som doplnok sledovanitv pre android z bukova.info, nainštaloval som a v nastaveniach som vyplnil prihlasovacie údaje 

: do 1 riadku prihl.meno do druhého heslo a stlačil aktivovať a vypíše mi totoBig Grinoplnok nebolo možné načítať. Kde som urobil chybu ?
 
Citovat
#38
golkomene chtěl jsem ti odpovědět na zprávu, ale máš tuto volbu vypnutou :))

Ahoj, používám právě addon: [Only registered and activated users can see links Click here to register] kde musíš zvolit android verzi a hlavně KODI 17, jinak to nefrčí. Osobně ti jen doporučuji na androidu používat přímo apku od sledovanitv.cz, protože ta umí i timeshift, epg a nahrávky. Já na KODI používám jen apku na RPI 3 (Malině).
 
Citovat
#39
golkomen: Ten doplnek pro Android jsem resil ja, tedy instalaci... To je na androidu trosku problem.
Instaloval jsi doplnek pres addon na instalaci?
 
Citovat
#40
Question 
(27.8.2017, 16:19)golkomen Napsal(a): Mam nainštalovaný Kodi 17.4 na android boxe, stiahol som doplnok sledovanitv pre android z bukova.info, nainštaloval som a v nastaveniach som vyplnil prihlasovacie údaje 

: do 1 riadku prihl.meno do druhého heslo a stlačil aktivovať a vypíše mi totoBig Grinoplnok nebolo možné načítať. Kde som urobil chybu ?

Mám ten samý problém, našel by se někdo fundovaný a poradil, jak postupovat při instalaci a čeho se vyvarovat...?
Děkuji.  4
Čínský bazmek X96 - Android 6.0.1 (nedám na něj dopustit). 15
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)