• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace


Hlasování: Jakou financni castkou byste byli ochotni podporit vyvoj addonu pro sledovanitv.cz
Hlasování je ukončeno.
do 200 Kč
83.33%
5 83.33%
200-499 Kč
0%
0 0%
500 Kč a více
16.67%
1 16.67%
Celkem 6 hlas(ů) 100%
* Hlasovali jste pro tuto možnost. [Ukázat výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sledovanitv.cz
#61
tak tady C:\Users\název tvého stroje\AppData\Roaming\Kodi\userdata\addon_data\pvr.sledovanitv.cz soubor pairinfo vůbec není. Je tam jen settings.xml

Zkusil jsem to teda odinstalovat a smazat tu složku v userdata, složka v addons se smazala komplet sama. Nainstaloval jsem to, zadal login a heslo, restartoval, ale nepohnul jsem se ani o milimetr. Spustit je pořád šedé

Tak jo, už jsem na to přišel. Já trubec jsem tam zadal blbé heslo :-((( Omlouvám se, že jsem vás obral o čas
 
Citovat
#62
Já to věděl :))
 
Citovat
#63
Ok tak toto jsem vyřešil. Ovšem jak to rozchodit na android boxu, to teda nechápu. Já myslím, že z instalace pod win jsem asi už pochopil, jak s tím pracovat. Stejně jsem to dělal v tom boxu:

-stáhl pro jistotu obě verze 32 i 64 bit
-nainstaloval první tu 64, to napsalo, že se doplněk nainstaloval
-když jdu ale do pwr doplňků tak tam je sledování tv vidět, ale je s křížkem. Dá se tam zadat login a heslo, ale pro jistotu jsou zašedlé hned dva ovladače. Tradičně to spuštění a k tomu ještě Odinstalovat. Když dám povolit, tak to vypíše chybu.
-I když zadám login (správný) a heslo a resnu to, tak je to pořád stejné a nejde to povolit

Zkusil jsem dát ještě šanci té aplikaci přímo od nich, ale ta je na dálkové ovládání od boxu fakt strašně neohrabaná. Nejde mi třeba posunovat kanály nějakou šipkou nebo něčím. Vždycky se musí rozbalit seznam a tam vybrat jeden kanál.
 
Citovat
#64
Co se týče chyby, tak nevím. Ohledně ofiko apky je nejlepší připojit k boxu wifi klávesničku, dostupnou za 6 dolarů na ALI. Naprosto parádní. :))
 
Citovat
#65
Přeinstaluj Kodi a nacpi tam tu 32bit verzi
H96 Max (4/32gb) // Alfawise H96 Pro+ (3/64gb) // Nexbox A95X (2/16gb) // Ebox R99 (4/32gb) - vše jede s Kodi 17.6 a Android 7
 
Citovat
#66
Mám xiaomi mi 4k box s androidom tv a nemôžem rozchodiť doplnok sledovanitv ( nainštalujem, vyplním prihlasovaci údaje a keď dám aktivovať vypíše, že doplnok nejde načítať. Mal som všelijaké boxy, ale iba na t6 mi to fungovalo. Tento box mal tiež amlogic s905x ako xiaomi a išlo to super, neviem kde je problém.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)