• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Přidání vlastní položky do hlavního menu
#61
S těmi "začínajícími" a modovatelnými skiny bych byl velice opatrný a obzvláště s těmi současnými, někdo se toho chytí a po jejich instalaci nebude vědět která bije, pak si to tu "vypijeme" neb to vůbec user friendly není ! Hrabu se v nich již nějaký ten pátek a rozhodně nemohu tvrdit, že je znám jako své boty - funkce přibývají a náročnost nastavení paralelně s nimi ... vše se do grafiky zabalit nedá ...
Každé má své  4
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#62
Asi mas pravdu,muze dopadnout stejne jako ja zacinajici ,,lama,,
2x RPi3B → LibreELEC arm-8.0.0 \NAS Synology 115J → DSM 6.1
 
Citovat
#63
@ JiRo taková nedůvěra 1,  náhodou mi to přijde jako super způsob na doladění základních vzhledů a opravdu nemám potřebu se v tom nějak hloubeji vrtat.  Sám musíš uznat že některým nestačí ani skin s širokým nastavením a donekonečna něco vylepšují 4 .
RPi 4B - LibreELEC
RPi Zero W - LibreELEC
 
Citovat
#64
Návod na win by nebol ? v appdata nájdem priečinok addons ale ten neobsahuje skin.confluence adresár, aj keď napríklad adresár skinu apptv sa tam nachádza.
 
Citovat
#65
Snad není tak těžké dohledat, stačí povolit zobrazení skrytých souborů ...
Na PC mám Kryptona 17.1 , po nainstalovaní skinu Confluence najdu zde : C:\Users\........\AppData\Roaming\Kodi\addons\skin.confluence\720p
RPi 4B - LibreELEC
RPi Zero W - LibreELEC
 
Citovat
#66
Ako som napísal vyššie, cestu ktorú si napísal nájdem, je tam aj zložka apptv skinu ale zložka confluence skinu sa tam NENACHÁDZA.
Keď cez search v pc napíšem confluence tak mi dokáže vyhladať iba zložku, ktorá neobsahuje žiadne podzložky ako 720p atď ale obsahuje iba jeden súbor settings.xml
 
Citovat
#67
Nevím co máš za verzi Kodi, každopádně skin najdeš již ve zmiňované složce AppData\... nebo v: \Program Files (x86)\Kodi\addons
Projdi si obě cesty co jsem ti napsal !!!  To co jsi dohledal se nechází v úplně jiné složce, skin musí obsahovat kompletní strukturu stejně jako na RPi.
RPi 4B - LibreELEC
RPi Zero W - LibreELEC
 
Citovat
#68
@Pepo A jaký skin máš vlastně aktivní? Pokud Confluence, tak tam ten adresář, jak píše @Petrvald, někde být musí! Pokud tam nikde není, tak ani Confluenci nemůžeš mít aktivní, a potom také musíš mít verzi  17 a vyšší. V tomto případě se Confluence už neinstaluje automaticky, není to už default skin. To, že ti prohledávač našel adresář skin.confluence a v něm settings.xml, to je v pořádku. To je datová složka doplňku, která tam zbyla z doby, kdy jsi ještě Confluence skin měl instalovaný jako default. Neuděláš chybu, pokud si Confluence znova nenainstaluješ. Pokud ji ani pak nenajdeš, je chyba někde mezi klávesnicí a židlí...  6
 
Citovat
#69
Takže zložku som našiel, pridal som exodus, quasar ale so sosáčom sa mi nepodarilo uspieť. Do menu sa pridal ale po kliknutí sa nestane nič.
 
Citovat
#70
@Pepo to znamena ze jsi to zapsal spatne. Jestli chces vice poradit, tak sem nahod onen zapis.
RPi 4B - LibreELEC
RPi Zero W - LibreELEC
 
Citovat
#71
<item id="15">
<label>SOSÁČ</label>
<onclick>RunAddon(plugin.video.sosac)</onclick>
<icon>-</icon>
<thumb>-</thumb>
<visible>!Skin.HasSetting(HomeMenuNoWeatherButton) + !IsEmpty(Weather.Plugin)</visible>
</item>
skúšal som aj sosáč s diakritikou, exodus a quasar mám zapísaný rovnako a ten ide v pohode. Nie som si istý aký je presný názov sosáč pluginu
 
Citovat
#72
Přesný název zjistíš podle názvu složky doplňku, najdeš ve složce \addons.
Správný název je plugin.video.sosac.ph, oprav a mělo by šlapat jak hodinky 4 .
RPi 4B - LibreELEC
RPi Zero W - LibreELEC
 
Citovat
#73
vyriešené, diky moc za pomoc
 
Citovat
#74
Zdravim pánové už nějakou dobu hledám možnost ( jestli to vůbec lze) jak doplnit (upravit) kontextové menu s možností "Restart do nand" ve skinu confluence kodi 17 libreelec 8.2 na tv krabici mini mx3 2 používal jsem v7xxx kde tato možnost byla a z nějakého důvodu v řadě 8 není. Vyndávání karty je dost nepraktické pro restart do androidu. Neřešil jste někdo díky
Beelink Mini MXIII II, LibreElec 8.2.x.x kszaq, KODI 17.6, TV- SAMSUNG UE55KU6072
 
Citovat
#75
@cripes přidávat tento typ funkce do kontextového menu asi není dobrý nápad. Kontextové menu se modifikuje podle typu seznamu, ve které se volá. Podle mne by bylo nejpřirozenější, kdyby tato funkce, tedy "Restart do nand" byla v "Power menu". Tedy menu, které se zobrazí po stisku klávesy "S" nebo po výběru příslušného symbolu nebo položky menu. Confluence nepoužívám už dlouho, ale můžu se ti na to doma podívat. Nevím ale, jak se volá vlastní funkce "Restart do nand". Je to addon nebo systémový příkaz? Pokud to víš, dej mi vědět. Nainstaluji si Confluence a pak ti popíšu, kde a co se změní.
 
Citovat
#76
JiRo@ Díky za nabídku samozřejmě špatně jsem se vyjádřil položka by se přidávala k power menu o kterém píšeš co se týče příkazu nebo popřípadě spuštění scriptu nemám tucha hledal jsem ve wiki kodi příkazy ve skinech tam jsou ty standardní vypnout systém , reboot aj. Něco okolo vnitřní paměti mě netrklo.V libreeleku 7 který používám (a kde položka v menu PW je), s Jarvisem a confluenci default neni položka v addonech 720p s .xml kde bych to vyčetl jedině jsem nevyzkoušel nainstalovat jiný skin, který by nastavení převzal a vytvořil zapis v xml. Věřím že pro někoho by to mohla být sranda vytvořit i třeba jako addon a divím se že to nikoho neštve myslim ne malináře dolovat kartu ven(minule jsem ji hledal půl hodiny po pokoji:) Budu hledat a dam vědět .
Diky
Beelink Mini MXIII II, LibreElec 8.2.x.x kszaq, KODI 17.6, TV- SAMSUNG UE55KU6072
 
Citovat
#77
Čus
Takže abych uvedl vše na správnou míru ve verzi libreelec 7 při změně skinu zmizí i možnost restartu do nand, ale ta dobrá zpráva je že ve verzi 8 tato možnost je také tzv. Reboot internal samozřejmě v defaultnim skinu Estuare na který si nemohu po několika generací Kodi s Confluenci zvyknout. Jednoduchost a čistota grafického designu se nahradit nedá alespoň pro mne, takže hold budu vstřebávat tenhle moderní paskvil:)
Beelink Mini MXIII II, LibreElec 8.2.x.x kszaq, KODI 17.6, TV- SAMSUNG UE55KU6072
 
Citovat
#78
Do prvního příspěvku jsem přidal vychytávku, jak si ulehčit přidání funkce k vlastní položce - edit(9.11.2017)
RPi 4B - LibreELEC
RPi Zero W - LibreELEC
 
Citovat
#79
Je možné upraviť položky menu v skine Confluence ale na KODI Krypton 17.6? chcel by som sa dostať do stavu že v menu bude len Stream Cinema a nastavenia.
HW: Beelink GT1 Ultimate CPU Amologic S912 RAM 2Gb DDR4 úložisko 32GB
OS: LibreElec 8.2.2.3  Kodi 17.6 - Skin Aeon Nox
NET: dowload 500  upload 30
LAN: MikroTik RouterBOARD RB951G-2HnD
TV: Android TV Sony KDL65W859CBAEP
 
Citovat
#80
@undertaker
Ano neměl by být problém, dohledej složku s doplňky a v ní by jsi měl najít i složku s nainstalovaným skinem.
Na RPi je to /storage/.kodi/addons/
RPi 4B - LibreELEC
RPi Zero W - LibreELEC
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)