• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Změna obnovovací frekvence v kodi 17
#1
Mám tv box android 5.1a po nainstalování kodi 17 mi nepracuje přizpůsobení obnovovací frekvence televize. V dřívější verzi kodi 16.1to automaticky prepinalo. V podstatě se dá říci že na živé streamy potřebuji 50 Hz a na filmy 24 Hz jinak se obraz někdy seká anebo jde pomalu. Jinak bych se musel vrátit k předešlé verzi. Předem děkuji za odpověď
 
Citovat
#2
Mám úplně stejný problém. Nikde jsem nenašel řešení.
 
Citovat
#3
Tiez hladam riesenie Sad
 
Citovat
#4
mám přepínání frekvence v Kodi defaultně vypnuto, má to cenu zapínat? nějak jsem nepozoroval rozdíl Co to má vlastně dělat?
Kodi v Sony Android 7.0 TV
 
Citovat
#5
Jestliže TV jede 50 FPS a do ní leze film 23.976, TV se nepřepne a někdo nepozná rozdíl, tak patří mezi ty šťastlivce, kteří spokojeně sledují v okénku PC mazanice na YT, případně obdivují něco na mobilu.

Pro Kodi 17 musí být minimálně Android 6, jestli se nepletu.

Obejít to lze přehráváním přes MXPlayer nebo třeba ArchosPlayer, přepínají FPS spolehlivě, pouze je potřeba tyto playery doplnit do PlayerCoreFactory.xml, návod je třeba na Wiki. Player, který používá Kodi je........minimálně poplatný dřevným dobám videa.
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
#6
Ja som si kupil Venz v12 a mám rovnaký problém. Pri tvrdom nastavení celého systému na 1080p24 aj tak video občas škubne. Ked zapnem volbu syncho obrazu a videa, tak video ide hladko, ale zase mi cez optiku nejde multikanál ale len stereo.
 
Citovat
#7
Toto je jedna z věcí, kvůli které jsem opustil Android, LibreElec řeší skoro vše.
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)