• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scraper digi2go
#1
Ahoj, nemáte někdo fungující scraper pro digi2go? Případně děkuji.
 
Citovat
#2
To jsi asi popletl, viz téma Scraper - co je a k čemu slouží
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#3
Zřejmě myslel funkční repozitář pro kodi...
 Odroid C2\→ CE 9.0.2 + Tvheadend 4.2  \ NAS Synology\ HTPC\ S905X3→ CE 20\
 
Citovat
#4
http://stream4.ADMINISTRÁTOREM-ZAKÁZANÝ-ODKAZ.com/scraper.php?user=email@gmail.com&password=heslo&type=digi2go
Takhle vypadal první, když to digi vyvijeli, ale už bohužel nefunguje. Ptám se, jestli by to neslo případně nějak upravit. Dekuji
 
Citovat
#5
A co to dělalo?
 
Citovat
#6
Vubec nic, ani ťuk, ale v seznamu zarizeni od digi se mi objevilo scraper beta 2.0. Mimochodem, mam podobny scraper i na o2tv a ten funguje.
 
Citovat
#7
Cguio: já to myslel obecně, co to vůbec má dělat... Nějak si nedokážu termín "scraper na digi2go" dá to nějakého kontextu....

Co to umí?
 
Citovat
#8
Evidentně myslí doplněk, ne scraper.
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#9
PetrM: mno, ale podle toho odkazu je to nějaká prasárna od Exmaďáka, takže to nevypadá na běžný dotaz na doplněk... zajímalo by mne, co přesně ten odkaz má dělat :)
 
Citovat
#10
Ten odkaz napises do pvr simple clientu, das tam svoje prihlasovaci udaje a koukas na tv, v mym pripade na o2tv
 
Citovat
#11
Na doplněk už se tady někdo ptal minulé září a byl nemilosrdně odpálkován, tak se radši ani neptam. Big Grin
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)