• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Phenix, ČT, Indigo - nefunkční po reinstalu
#1
Zdravm. potřebuji pomoc. Mám nový PC msi trident3.poinstalaci kodi mně nejede phenix,čt,indigo.Na všech ostatních zarizenih které mám všechno v pořádku.Kde je chyba.dik Michal
 
Citovat
#2
Jak se to "nejede" konkrétně projevuje?
EVOLVEO Android Box Q5 4K s Remix OS,  Android 5.1, Kodi 17.1 Krypton 
 
Citovat
#3
Michal.hak:Jaký OS v PC,Kodi která verze...
 Odroid C2\→ CE 9.0.2 + Tvheadend 4.2  \ NAS Synology\ HTPC\ S905X3→ CE 20\
 
Citovat
#4
Moc se omlouvám za nekonkrétní dotaz. Mám acer aspire8943G a MSI Trident 3VR7RC-036EU.oba mají win 10. Na oba jsem nainstaloval Koodi 17.1. Na Aceru vše funguje naprosto bez problémů. na MSI po správné instalaci Fusion některé
addonsi nejdou rozbalit,ačkoliv se nainstalovaly.Třeba Phenix nebo Indigo nebo" i vysílání čt".Nejdou taktéž ,titulky com, ačkoliv
jsem řádně přihlášen. Open subtit.jdou bez problémů.Jsem sice naprostý amatér, ale nevím proč na starém aceru všechno
funguje a na nejnovějším MSI dost věcí ne. Už jsem KODI instaloval na několik zažízení a vždy bez problémů.Dík za odpovědí Michal
 
Citovat
#5
Zkusil bych reinstal Kodi a opětovná instalace verze nejl.ze stránek KODI,ale těch možnosti je celá řada...
 Odroid C2\→ CE 9.0.2 + Tvheadend 4.2  \ NAS Synology\ HTPC\ S905X3→ CE 20\
 
Citovat
#6
Děkuji ale tohle všechno jsem už udělal bez výsledku.Nechápu proč jede exodus a nejede phenix. Co asi v tom Msi schází??? děkuji za odpovědi a rady Michal
 
Citovat
#7
Michal.hak:pokud jede exodus a phenix ne,tak to nevím,protože tento doplněk nepoužívám.
Tak snad poradí někdo kdo ho používá...
 Odroid C2\→ CE 9.0.2 + Tvheadend 4.2  \ NAS Synology\ HTPC\ S905X3→ CE 20\
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)