• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 27 Hlas(ů) - 3.3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Repozitář - KODI CZ/SK
Musíš napřed nainstalovat repozitář ze zip, a až pak instalovat další doplňky z repozitáře, viz prvni příspěvek.
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
Ved mam nahodene SuperRepo, ktore uz obsahuje aj CZ-SK, ale prave pri nich hadze chybu.

Edit: Po restarte celeho prehravaca to funguje aj cez Repo, aj cez Cz-Sk. Normalne si postahovalo vsetky zavislosti co bolo treba a vsetko ide. Zrejme nejaka chyba v Kodi alebo co, inak si to neviem vysvetlit.
 
Citovat
jo jenže vetsina doplnku vubec nefunguje a ani archivy tv
 
Citovat
Dá se prosím nějak jinak udělat než přes kodi, aby jel czsk archiv? Uloz.to atd?
 
Citovat
@Paja602 da neco malo funguje v satelitnich prijimacich s enigmou 2
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
(31.12.2015, 20:38)XBMC-Kodi Napsal(a): Rádi bychom vás informovali, ale bohužel nejsme autory.

Ideální by bylo, kdyby se sami autoři jednotlivých doplňků zde zaregistrovali. Není problém každému vytvořit dané téma věnované pouze jeho doplňku (i s třeba podtématem na hlášení chyb, wishlistu nových funkcí nebo čehokoliv dle domluvy).

Nyní tedy apel na všechny, pokud nějakého autora libovolného doplňku znáte, klidně ho sem nasměrujte.

Zdar,
nahodou som objavil existenciu tohoto fora, vediet to skor, tak sa k vam pripojim skor... Skoda, ze ste o sebe nedali vediet napr. formou issue na githube (alebo este predtym na google code)...

Ked mi admin vytvori nove forum pre KODI-Doplňky -> Video -> plugin.video.dmd-czech.stream, tak ako pokracovatel vyvoja rad privitam dalsiu spetnu vezbu (okrem officialnych issue na githube).
 
Citovat
Nemyslím si, že je nutné, aby tady každý doplněk měl vlastní subfórum, můžeš použít již existující téma http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-stream...uje-na-rpi,
nebo založit nové téma pod KODI-Doplňky -> Video
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat

  1. Vychadzal som z ponuky admina, vid citat. Ak to uz neplati, tak editni prislusny post na zaciatku temy.
  2. Kedze v sekcii video doplnkov vidim dve fora zamerane cisto na konkretne addony tak to nepovazujem za problem.
  3. Jedna tema ma obsahovat naozaj len jednu temu. Nezda sa mi vhodne doplnat nove temy do uz existujucich, vlakna sa tak stavaju neprehladne...
  4. Neprehladnym sa mi zda aj druha navrhovana moznost - miesat prispevky ku mnozstvu addonov v jednom jedinom fore (KODI-Doplňky -> Video). Potom by kazda tema mala obsahovat v nadpise aspon nazov addonu, ale ludia su lenivy, takze v tom bude bordel...
  5. Vytvorit si jednu temu vo fore video doplnkov "Sem mi piste chyby v doplnku xyz" je slusne povedane blbost. Kazda chyba ma mat osobitne vlakno s diskusiou. Navyse sa takato tema po case strani na N-tej stranke vseobecneho fora a prispievatelia ju nepouziju lebo nevedia, ze ju maju hladat...
  6. Ked pride novy clovek nahlasit bug/feature request, tak je pre neho priamociarejsie vytvorit novu temu v samostatnom fore pre konkretny addon.
  7. Zaroven je aj pre vyvojara ovela jednoduchsie sledovat (prioritne) nove prispevky len vo vyhradenom fore ako sledovat vsetky prispevky vo vseobecnom fore (ci sa nahodov medzi tym smetim nenachadza nieco k jeho doplnku). Tolko casu nema skoro ziadny autor doplnku.
Dal som vam 7 dovodov, preco by mal mat kazdy doplnok vlastne subforum. Pripominam len, ze je vasou snahou dotiahnut do tohoto fora autorov k doplnkom z repozitara CZ/SK. Vase forum tym ziska na kvalite a sledovanosti. Vyvojari sa vas prosit nebudu, maju svoj github. Sledovanim a prispievanim do tohoto fora im len pribudne robota... Je len na vas ako sa rozhodnete, vy musite zvazit do akej miery im vyjdete v ustrety.
 
Citovat
@Kapitan-iglu: Jste skvělý!
Musím uznat, že opravdu je tu v některých částech fóra guláš a když už zde máte lidi, co jsou opravdičtí "guru", tak bych jim maximálně vyhověl.
SZ nepoužívejte na dotazy, které se hodí pro všechny. Pouze pokud chcete abych něco někde doplnil, opravil.
_____
i3 Haswell + Arch Linux + Docker (Tvheadend + WG + Home-Assistant + Deconz + LetsEncrypt ) + Samba Share
Apple TV (Infuse, TvhClient), Apollo Lake Mini PC (Kodi 18.4)
 
Citovat
Vlastní subfórum vždy bylo zařízeno, jakmile bylo více témat věnující se jednomu doplňku. A tak to bude i nadále.
 
Citovat
Ahoj s KODI začínám a potřebuji poradit. Rozjel jsem z repozitáře KODI CZ/SK Stream Cinema CZ a SK na svém Xbox One S. Vyzkoušel jsem první film, který mne napadl (Vražda v Orient Expressu). Jak přidám k filmu titulky a proč, i když je u filmu napsané, že má zvuk DTS, mi reciever hraje pouze 2.0?
Druhá věc. HDR a 4K filmy jsou asi zatím hudbou budoucnosti přes takovéo možnosti přehrávání.
A poslední věc. Zkusil jsem např. IPrimu, ta běhá, ale např. iVyslani CT mi pise chybu s nejakym certifikatem.
Díky za trpělivost...
Ugoos X3 Pro 4GB/32GB - [ROM] Android TV by Sasvlad v.0.3.4
 
Citovat
Hračky od MS se řeší zde - XBox ONE  4
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
to jak stream Cinema funguje (a obecne i KODI) by melo snad byt podobne jak na Xboxu, ci androidu, ci PC. Ale budiž, zkopiroval jsem dotaz i vedle...

EDIT: nedá mi to, tam kam jsi me poslal je na posledni strance hned tvoje odpoved, kde zase nekoho posilas ze sekce Xbox zase do sekce Doplnku.
To mi prijde na hlavu...
Ugoos X3 Pro 4GB/32GB - [ROM] Android TV by Sasvlad v.0.3.4
 
Citovat
@kom72 - http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-xbox-o...1#pid39331
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
Ahojte ..Neviem preco ale NEJDE MI NAINSTALOVAT TERN REPOZITAR CZ/SK DOPLNKOV ... stiahnem si ho do pc v kodi dam instalovat zo zip najdem ho kliknem nan a nic co stym mam robit ?
 
Citovat
Něco děláš špatně, postupuj přesně podle bodu 2 zde - http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-zaklad...aveni-kodi
A příště poskytni více informací, viz http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-naucte...zky-a-ptat
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
Ahojte. Neviete niekto poradit? Mam problem s doplnkami ako JOJ, Markiza a podobne archivy TV. Pri jednotlivych videach sa miesto stvorceka zobrazuje cislo 1969 a po pozreti videa sa toto cislo nezmeni na fajku, ze som video videl. Na PC s Windowsom to funguje normalne, ale na LibreELEC sa mi vsade zobrazuju 1969. Nestretol sa s tym niekto?
Raspberry Pi3 B 1GB, LibreELEC 10.0.4
Raspberry Pi4 B 4GB, Argon One v2, LibreELEC 11.0.1
 
Citovat
Mne to robí to isté, ale nevadí mi to.
X96 MAX+ 4GB/32GB CoreELEC 20
Synology DS220j 4TB RAID1 ::: YAMAHA HTR-2071 ::: HECO Victa Prime 302/102/202
Samsung UE55NU8002

X96 S905X 2GB/16GB, CoreELEC 9.2.7 KODI 18.9
FiiO K5 Pro ::: HIFIMAN Sundara
 
Citovat
Prestal fungovať archív Markiza.... Je niekde nový respozitar alebo čo s tým....?
 
Citovat
Server erorr. Co to zase je? Pls o radu
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)