• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 2.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XBox ONE
#41
KODI je zpátky na Storu.
 
Citovat
#42
Super a uz vse zase maka jak driv :)
 
Citovat
#43
Neviete čo sa deje po aktualizacii stream cinema 1.2.39 dnes mi nenabehnú žiadne zložky.
 
Citovat
#44
Stačí jen číst - http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-websha...3#pid37303
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#45
Dnes proběhl u mého X update na sestavení 20180113-c006032 (235,98MB)

první rychlé poznatky:

- stále nevidím v Kodi externí 1TB HDD který si Xbox standardně "přisvojil"
- stále nelze jednoduše přistupovat do NAS složek přes NFS
- Stream Cinema plugin nefunguje při zapnutém HTTPS, při vypnutém protokolu je vše OK.
+ docela svižný start
+ korektní ukončení Kodi
+ TV PVR stále bez problémů

S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#46
Photo 
ale mne nanabehne vôbec nič len chibová hlaška eror https
 
Citovat
#47
Rossi, mě přistupovat do nasu přes NFS jde od první verze naprosto normálně. Nemáš jen v nasu něco špatně nastavené?
 
Citovat
#48
Špatně jsem se vyjádřil, u mne je přístup z Xboxu na NAS přes NFS také funkční, ale některé složky jsou prostě nedostupné ať dělám co dělám (nastavení mají totožné do detailu). Na ostatních strojích (RPi, HTPC, MT, NTB) jsou ty samé sekce normálně dostupné .... Přisuzuji to nějakému bugu, nechce se mi v tom vrtat abych nezamezil funkčnost jinde - na Xboxu mi to zatím nevadí, jede v testovacím režimu a doba kdy plně nahradí některou z mašinek doma je zatím daleko (či možná ne, uvidíme)...
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#49
Pomoc neviem čo mam spraviť kodi som celkom odinštaloval nahodil nanovo nainštaloval doplnok stream cinema no ked ho spustím tak len chybová hlaška - https://stream-cinema.online/kodi/?lang´...&uid=04a7a dakujem.
 
Citovat
#50
Však to píši výše → "Stream Cinema plugin nefunguje při zapnutém HTTPS, při vypnutém protokolu je vše OK."

a hlavně autor BBaron o tom informuje → INFO

[Obrázek: 5ksIo3R.png]
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#51
Ved v poriadku ale ja sa nedostanem do nastavenia učtu, stream cinemu som nainštaloval ale po zapnuti tam nie je ani jedna zložka mislím tím novinky,popularne ,prave sledovane nastavenia atd. tak som ju vymazal a nainštaloval ver.1.2.37 a všetko už funguje. pozeram že ti máš ver.1.2.38 a nie 1.2.39
 
Citovat
#52
Jinou verzi než 1.2.38 mi aktualizace nenabídla a ani nenabízí  8
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#53
No ale mne ju davalo a na nu som aktualizoval a už to nešlo
 
Citovat
#54
A tak to mam možná jen štěstí ze mi jdou všechny. :) Jinak dálkové z telefonu jste někdo už rozchodil teď po updatu?
 
Citovat
#55
Uff, nahoře je screen z RPi, dával jsem jej sem jako vodítko nastavení HTTPS pro další uživatele kteří "tápou", na Xboxu jsem se na verzi SC nedíval, update tam proběhl automaticky ....

Tak test update SC na v 1.2.39 OK naběhl po restartu a vše funkční ...



Chtěl jsem na konzoli otestovat Yatse  . Bohužel při nastavení potřebných služeb v Kodi systém "zatuhne", ještě asi není vše ohledně ovládání a přístupu z mobilu do Xboxu úplně košer .....
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#56
(14.1.2018, 19:49)marek4800 Napsal(a): Ved v poriadku ale ja sa nedostanem do nastavenia učtu, stream cinemu som nainštaloval ale po zapnuti tam nie je ani jedna zložka mislím tím novinky,popularne ,prave sledovane nastavenia atd. tak som ju vymazal a nainštaloval ver.1.2.37 a všetko už funguje. pozeram že ti máš ver.1.2.38 a nie 1.2.39


Do nastavení doplňku se přeci můžeš dostat více způsoby, ne jen přímo v doplňku. Buď dáš kontextové menu na doplňku (pravé myšítko, klávesa C,..) nebo po spuštění doplňku zobrazíš levé menu Možnosti zobrazení (šipka vlevo, myší k levému okraji) a tam dáš Nastavení doplňků.
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
#57
Zdavím chlapi. Jsem zde nový, proto nevím, jestli není dotaz OT. Stream addon mi funguje skvěle, nestíhá ale s přehráváním HDR (4K) filmů. Je to v pořádku, nebo mám něco nastavit?

Díky
 
Citovat
#58
Pár tipů z fóra Kodi v prvním příspěvku na konci (zvýrazněno modře)
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
#59
Nezkoušel náhodou někdo zda nefunguje tento plugin pro sledovanitv https://lf.bukova.info/web/guest/kodi-pv...nitv.cz/dl ? Včera jsem ukončil testování různých pluginů a jelikož není funkční Backup a některé pokusy končí naprostou nefunkčností Kodi, už se mi nechce dělat další re-install a vše nastavovat po x-té znova :-)

Edit: Tak testování na 64-bit verzi pro Windows 10 se zdá být rychlejší a bezpečnější způsob :-) a odpovím si sám... žel bohu nejde to, při pokusu o instalaci ze .zip se to odkazuje xbmc.pvr version 5.2.1, k čemuž by mělo pomoct povolení doplňku VDR VSNI Client ale žel bohu npomůže.

Deezer plugin od kubatek94 by také potřeboval update :-) na 1 pokus z 20 se dokáže stabilně přihlásit k účtu ale pak stejně spadne.

Edit 2: je to dobré ale na Nvidia Shield TV (2017) to bude lepší :-) Xbox nechám na hraní, jdu si pro Shielda :-)
 
Citovat
#60
Ahoj přátelé,mám dotaz. Spustil jsem si na kodi filmHD a ADMINISTRÁTOREM-ZAKÁZANÝ-OBSAH no a mam 2 otázky. Za 1. .....4k obraz se mi seká,může to být pomalim internetem? Nebo to jde v KODI špatně?? 2. dotaz,jak na Xboxu stahovat třeba z ADMINISTRÁTOREM-ZAKÁZANÝ-OBSAH? Když dám stahovat tak se mi objeví chyba, přikládám foto této chyby: https://ibb.co/kCyjdm
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)