• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak na to ~ UpNext v addonu
#1
Ahojte,
snazim sa vytvorit video addon a rad by som don implementoval podobnu funkcionalitu ako ma bbaronov cinema addon, to jest "up next", ale akosi som uplne mimo...

aj som si presiel cely addon ale ani za toho pana som nedosiel na to, co ho vyvolava, kedy, alebo ako vlastne cely ten upnext funguje...


dik za nejake nakopnutie
 
Citovat
#2
http://kodi.wiki/view/Add-on:Nextup_Serv...tification
Staci ako nakopnutie?
Citajte jak se spravne ptat!
Tvorca doplnku 
Stream Cinema CS & SK.
 
Citovat
#3
Ahoj, taky mě zlobí Up Next. Mám kodi 20.0 a nastavené SCC pro automatický výběr streamu pro přehrávání. V nastavení Up Nextu mám nastaveno, až po 5 dílech, aby se to zeptalo zda ještě sleduji stream. Ale vždy mě to přehraje jen jeden následující díl. Při konci druhého dílu, už nevyskočí lišta Up Next, že to bude pokračovat. Druhý díl skončí a dál nic nepokračuje, když další díl, tedy třetí, pustím ručně. Opět se to opakuje. Díl třetí se dokončí, lišta se objeví a automaticky se pustí díl čtvrtý, ale na konci čtvrtého dílu už lišta Up Nextu nevyskočí a opět se to ukončí.
Automatický výběr v SCC tedy funguje dobře, ale to pokračování automatického spuštění následujícího dílu už bohužel nefunguje. (tedy funguje pouze na 1 následují díl, ne víc).
 
Citovat
#4
@Keymag Je to záhada, vím že to hodně lidem nejde, ale co vím, byly s tím problémy i v Kodi 19, takže to jen tím přechodem na Kodi 20 asi nebude.

Já tedy ten problém reprodukovat nemůžu, takže asi těžko poradím. Fungovalo mi to v Kodi 19 a funguje to i ve 20 (už mám za sebou více instalací a u několika posledních, upgrade i čistá instalace, Up Next vždy fungovalo). Dnes jsem to znova pro jistotu zkoušel na domácím Kodi (uprage CE 20 byl z 19) a minimálně po 6 dílech jedné sezóny po sobě mi to přehrálo jak v knihovně, tak v SCC.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)