• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
audio kodeky DTS-X, Dolby Atmos
#1
Ahoj, mám dotaz ohledně audio kodeků kodi krypton. Mám NUC PC win10, a ten je připojen k receiveru HDMI kabelem (zvuk+audio současně). Receiver umí dekodovat všechny formáty AC3, DTS, Dolby atmos atd. V KODI mám nastavit u audia *průchod* ? takže teoreticky pokud je zdroj *film) např. ve formátu DTS-X a receiver umí také DTS-X a u kody nastavím průchod, tak vše bude v pořádku ? Nebo je potřeba instalovat do KODI nějaký doplnek ? Díky
 
Citovat
#2
Není potřeba nic.
V nastavení je pro výstupní zařízení nutné zadat kompatibility, např. EAC3 ano atd., pokud to nastavení umožní..

Kdyby to náhodou Kodi nezvládlo, existiuje Kodi DSPlayer, který umožňuje používat kodeky z Win10, tedy co umí Windows, umí i Kodi.

Kdyby bylo opravdu nejhůř, tak nadefinovat pomocí PlayerCoreFactory.xml alternativní player, např PowerDVD, no a tam jede např. i MVC, tedy nativní 3D v MKV kontejneru či DSD, tedy DirectStreamDigital nebo komresované PGS titulky v MKV.
Jsou trochu dál, než Kodi
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)