• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stream IPTV - Čt D
#1
Ahoj všem, 

mohl bych poprosit nějakou dobrou duši, která by mi poslala soukromě funkční odkaz na stream M3U8 programu ČTD ? 
chtěl bych pro dceru do pokojíčku tento program díky moc všem.
 
Citovat
#2
...odpoved si uz dostal na parabole. Ci nestaci?
 
Citovat
#3
Vidíš a já tam žádnou kloudnou odpověď nenašel.
 
Citovat
#4
(13.3.2018, 15:53)cesarek Napsal(a): Ahoj všem, 

mohl bych poprosit nějakou dobrou duši, která by mi poslala soukromě funkční odkaz na stream M3U8 programu ČTD ? 
chtěl bych pro dceru do pokojíčku tento program díky moc všem.

odeslána SZ
 
Citovat
#5
A nestačil by odkaz na web Déčka kde lze pustit žívé vysílání? Lze pustit i přes celou obrazovku.

http://decko.ceskatelevize.cz/zive
 
Citovat
#6
Podle mě tady šlo zase jen o to z někoho vytáhnout nějaký funkční link a udělat si z něj potom maximální playlist. Tyhle triky jsou hodně staré a divím se, že se ještě najdou takoví, kteří hned každému všechno pošlou. Ale třeba mu poslal něco z čeho moc uvařit nejde a v tom případě to berte jako mylnou domněnku. Já jsem teď jen ze zvědavosti 5 minut strávil na google a našel jsem 11 funkčních linků na ČTD. Z toho bylo sice 6x na tvhend a zase jen zírám, proč si to ti lidi nezaheslují. Zase je to pak jen otázka jednoho příkazu a vytáhneš mu z toho tvhendu celý playlist. Nechápu to
 
Citovat
#7
predator.1: já děkuji ústředně za rozbor.
Pokud jsi našel 11 údajných funkčních linků , budu rád aspoň za jeden do SZ. A věř mi, že polovině věcí co jsi tu psal nerozumím. Jediný kdo mi poslal SZ a trošku mi pomohl hledat byl Omroo ( kterému moc děkuji za nasměrování ) ale všechny linky byli nefunkční nebo mi to psalo , že sem v jiné síťi nebo něco takového. A pokud mi nevěříš zdrž se prosím komentů není na to nikdo zvědavý. Pokud mi nechceš pomoct ok beru to.

Jarekpit: tato možnost tu samozřejmě je a je i odzkoušená , nic méně u většiny vysílaných pořadů píší, že vysílání není možné. A nejde zvuk.
 
Citovat
#8
cesarek:

pokud tu chceš moralizovat ohledně komentů a podobně, tak bych ti doporučil přečíst si pravidla tohoto fora:

žádné linky, pouze legální linky jsou zde povolené a ten už ti tu někdo dal. Takže co jsi chtěl si dostal a pokud žádáš o nelegální link, tak porušuješ pravidla fora - a na to tu nikdo není zvědavý.

A jinak predator ti také poradil dobře - použij google a najdeš všechno, jenže to bys nesměl být línej a chtít to vše na zlatém podnose.
 
Citovat
#9
Exclamation 
Selatko a Predator najvetší zákerný ľudia tu asi na fóre, a tvária sa že  sú  majstri sveta,  proste chválenkári, majú vždy všecko, len rozum nie, ach škoda slov, to už keď niekto zakaždým vidí niečo čierné to už je na psychiatra, ten človek pekne poprosil pre svoju dcérku o detskú stanicu ct, a ešte to je natom najhoršie,že sa tvária, že oni čo majú,to majú legálne 19
 
Citovat
#10
xxxRHCPxxx - Máš naprostou pravdu. Se mnou jsi skrze SZ taky komunikoval slušně jak jsi ze mě tahal linky a dokonce jsi i nějaké tipy a pomoc dostal ( například ty zápisy pro digi sporty ). Problém nastal v okamžiku, kdy jsem ti nevyhověl se zápisem na Nova Sport, že ano? To jsi otočil o 180° a poslal jsi mě do ženského klína resp. znak automobilu Renault. Jsi úplně stejný jako většina zde přítomných. Chováte se jak ti nejhodnější lidé na světě, ale jak nedostanete co chcete, začne peklo.
Já jsem od jisté doby prostě skončil. Tady už ode mne už nikdo nic neuvidí. A je to jen kvůli takovým lidem jako ty. Nesmíš se zlobit, vím o čem píšu.
Viděl jsi mě tady někde škemrat o nějaké stanice apod? Ano 1x jsem sháněl ID a bylo to někdy v době, kdy jsem se tady registroval - dohledáno - můj 5tý příspěvek zde na fóru 17.9.2016 ( tenkrát mi to Discovery poslal 1 člověk, nic jsem mu neslíbil, jen poděkoval ). A víš co se stalo? Ten link jel asi rok a půl a to je to, co se tady teď momentálně už nemůže stát. Tady teď někomu něco dáš a může mi slíbit co chce, ale ten link prostě pojede maximálně 2-3 dny.
A než tady čekat co ti kdo pošle nebo pořád jen škemrat, tak je třeba i zkusit něco sám. Já taky neznám všechno, ale na internetu najdeš fakt co chceš a potřebuješ.
 
Citovat
#11
práveže len tú polovičnú adresu novasport si mi dal a digi nie :-) ale jedno, a ja nikdy som na net nedal link na ziadnú stanicu, ale stým cesarkom sa možno mýliš, tak ako aj u mňa, sú tu aj taký ktorý sa až tak do toho nerozumejú, a chcú to fakt len pre seba, ale jedno, ja už mám funkčné playlisty na HD a musel som si ich nájsť sám lebo nikto mi stým nepomohol ale toto je dnešný svet, co už
 
Citovat
#12
SelatkoO1: Polemizuj si jak chceš, co jsem napsal za tím si stojím.
A bohužel , když jsou mezi námi takový co hned link údajně šíří dál a pak link přestane fungovat za to fakt nemůžu.
Nic méně žádný legální odkaz jsem nedostal jak ty píšeš. Žádal jsem o odkaz na M3U8. Jelikož tomu nerozumím slušně jsem se zeptal a poprosil a vy se tu hned můžete po.rat , že jsem bůh ví co. Když Vám to vadí nechť mě administrátor smaže zabanuje a je to .
Já bych touto cestou chtěl moc poděkovat Janovi, který mi jediný pomohl a i když jsme nerozchodili CT Big Grin ale pomohl mi rozchodit aspoň slovenský počad pro děti který funguje, a společně budeme hledat funkční odkaz na CT Big Grin . A ty co mi nechtějí pomoc nemusí nenutím je. Zdar.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)