• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 52 Hlas(ů) - 2.56 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skylink LiveTV Addon
@p3dr04444: Pokud tam dostaneš Kodi 18 Alpha2+ nebo Nightly build, tak bych v tom neviděl problém. Kompatibilita s DRM je ale věc druhá a tu ti garantovat nemohu.
Soukromý server - Ubuntu 18.04, TVHeadend 4.2.8-36
Dell Latitude E6420 - W10, TVHPlayer Beta, Kodi 18.5
Lenovo Vibe P1ma - Android 5.1, TVHClient + Yatse, Kodi 18.5
 
Citovat
Lze sledovat jak české, tak i slovenské programy? Mohl by se dát spojit playlist z české a slovenské stránky? Bylo by možné podle programu přihlásit na českou a nebo slovenskou skylink stránku?

V RPi2 mám problém z točícím kolečkem v obraze při přepínání programů. Na Linuxe je to v pohodě.
V jakém rozlišení to běhá na na RPi2? na webu můžu zvolit 720p. žNa RPi2 me to ukazuje h264, 720x406.

A taky nevím jak mám přepínat kanály, abych mohl přepnout musím pořát zpátky do přehledu kanálu. Má někdo tip?
 
Citovat
@prdelka: Ano, můžeš si generovat dva playlisty. Udělej si duplikát pluginu a stejně tak i IPTV Simple Clienta. Případné aktualizace ale musíš provést ručně. Nebo máš ještě druhou možnost a sice změnit login, vynutit generování potvrzením a restartovat PVR klienta. 

Když se nechce ztratit kolečko, stiskni tlačítko zpět (Esc), takhle se jej zbavuji já. Kvalitu (ano, až 720p) můžeš nastavit i ručně, běž do nastavení InputStream Adaptive a nastav Stream Selection na Manual. Poté při přehrávání stačí otevřít Nastavení videa a tam přepnout stream na vyžadovanou kvalitu.

Ovládání PVR klienta bez použití přehledu nelze, protože PVR klient volá plugin, tzn. už to jde mimo něj a dalo by se to přirovnat k přehrávání u video pluginů.
Soukromý server - Ubuntu 18.04, TVHeadend 4.2.8-36
Dell Latitude E6420 - W10, TVHPlayer Beta, Kodi 18.5
Lenovo Vibe P1ma - Android 5.1, TVHClient + Yatse, Kodi 18.5
 
Citovat
Nevíte, zda to půjde spustit i na KODI na Xbox One?
Děkuji
 
Citovat
Prosim o radu-nahral jsem KODI 18,dal Skylink LiveTV Addon jedu podle obr na prvni strane-prihlaseni na skylink OK-ale hned tam problikne neco o playlistu-pri nastaveni dale me nejde zadat cesta C:\tmp\ a to same u dalsiho nastaveni jak je na obr str 1 vse okolo playlistu,nebo v XMLTV Path.
Mam tv box teprve tyden,tak to okoukavam a bez rady jsem na mrtvem bode-dekuji za rady

Tanix TX9 Pro s915 3gb/32gb
 
Citovat
@p3dr04444 obavam se ze VU+ neni ten spravny stroj, doporucuji Android box do nej Coreelec/Llibreelec a divas se.
sz nectu, na dotazy pouzivejte forum, mozna tak pomuzete ostatnim
 
Citovat
(24.9.2018, 16:37)bobo99 Napsal(a): Prosim o radu-nahral jsem KODI 18,dal Skylink LiveTV Addon jedu podle obr na prvni strane-prihlaseni na skylink OK-ale hned tam problikne neco o playlistu-pri nastaveni dale me nejde zadat cesta C:\tmp\ a to same u dalsiho nastaveni jak je na obr str 1 vse okolo playlistu,nebo v XMLTV Path.
Mam tv box teprve tyden,tak to okoukavam a bez rady jsem na mrtvem bode-dekuji za rady

Tanix TX9 Pro s915 3gb/32gb

Ak to instalujes do TVBoxu, cestu ako C:\temp tam nenajdes, musis pouzit cestu aku pouziva Android/Linux.
Mne dokonca nefungovala ani cesta do \temp, musel som dat nejaku konkretnu cestu v ramci Storage...
A rozbehlo sa to az po restarte Coreelecu, nie hned po zmene nastaveni ciest.
CoreElec 9.01@Tanix TX7 (Mecool KI Pro) [TV Sony BRAVIA KD-55XE9305]
 
Citovat
(11.9.2018, 16:04)radim.strnad Napsal(a): ...tak jsem pokročil, playlist vytvoří a načte se epg...

prosím ťa, ako si to rozchodil? ja som už skúšala všetko možné ale playlist a epg mi stále vytvorí prázdny Sad
Nvidia Shield TV 2017 16GB / EVOLVEO MultiMedia Box M4 /TV  Samsung UHD 4K/ SPMC, Kodi Krypton 17.6 Leia 18.6
 
Citovat
takě se mě nedaří,dělám na tom už pár dnů a nic .-((
 
Citovat
@ coala: Zkoušel jsem to několikrát dokola se stejnými přihlašovacími údaji, nakonec jsem zkusil zadat místo emailu číslo zákazníka a chytlo se to a playlist byl vytvořen a epg také. Vše se tváří ok. Když dám v kodi TV tak vidím seznam kanálů i s aktuálním EPG, ale problém nastává při kliknutí na kanál ---> vyskočí hodiny, které se stále točí, ale kanál nepřehraje. Mám 
RPi2 + libreelec + kodi 18.2
Sorien psal něco ohledně nastavení providera, ale nevím.....zde jsem nijak nepokročil. Je mi divné, že někomu to jde a někomu ne......
 
Citovat
@Radim.strnad ďakujem pekne skúsim sa s tým ešte pohrať
aj keď som už skúšala aj číslo karty aj email
ja som to ale skúšala vo windows 10
nechcem si "rozhasiť" nvidia shield pokiaľ to "nerozchodím" pokusne na notebooku
ešte raz ďakujem
Nvidia Shield TV 2017 16GB / EVOLVEO MultiMedia Box M4 /TV  Samsung UHD 4K/ SPMC, Kodi Krypton 17.6 Leia 18.6
 
Citovat
@Radim.strnad
@ coala:
na tretej strane som popísal postup na RPi2.
Posledný týždeň to však prestalo ísť. EPG načítalo aktuálny program, ale po kliknutí na program zakrútilo kolečko - a nič.
Skontroloval som dať update na skylink addon, IPTV a nič.
Nakoniec pomohlo, keď som do adresáru Update na RPi2 nakopíroval tento posledný update http://milhouse.libreelec.tv/builds/mast...bed946.tar
Reštartol som RPi2 a po nabehnutí všetky programy idú.
 
Citovat
@motyl77
Hlásím vše plně funkční... mnohokrát děkuji
 
Citovat
ja hlasim stale me to nechodi-vzdal jsem to.
Tanix TX9 Pro  Android 7.1 Amlogic S912  3G/32G 
 
Citovat
Zdravím přátelé, podařilo se mi dnes rozchodit ve Win 10 home Skylink live TV na Kodi 18 Alpha2 Nightly, a chci to samé v v androidu. Bohužel jak hledám tak hledám, ale pro android Kodi 18 Alpha2 Nightly nemohu nějak  najít. Má prosím někdo link. Díky za info.
 
Citovat
Bohumil1955: pro android přece funguje appka z googleplay,tak proč Kodi... 4
 Odroid C2\→ CE 9.0.2 + Tvheadend 4.2  \ NAS Synology\ HTPC\ S905X3→ CE 20\
 
Citovat
Zdarec.
Tak ja som to s androidom vzdal - hoci nerád (TV philips). X box mi nevedel zapísať EPG a playlist, takže znova nič - asi problém so zápisom dát. Ten xbox asi nedovolí na disk ukladať len tak hocičo. Tak som to nakopol cez Win 7. A ide to. A aby som sa netešil predčasne, tak EPG posunuté o 1 hodinu.
Posun cez Simple TV nevyriešil nič. Tak ak to niekto vyriešil, dajte prosím vedieť.
Ak sa mi to podarí - napíšem.
 
Citovat
hoss-sice to neni pro mne-ale apka stoji za oooo-pokud mas jen dalkac a ne mys a klavesnici .-))))
Tanix TX9 Pro  Android 7.1 Amlogic S912  3G/32G 
 
Citovat
(09.10.2018, 7:13)hoss Napsal(a): Bohumil1955: pro android přece funguje appka z googleplay,tak proč Kodi... 4

Asi takhle. Vlastním SCISHION V88 Plus TV Box Android , do kterého jsem si také stáhnul app. Skylink Live tv, ale je opravdu rozdíl když si mohu zapnout tuto apku přes Kodi, než z Google play. "Googlácká" apka se jakoby zasekávala a pomalu rozjíždí do plynulejšího chodu. Když natáhnu z pc cca 20m  hdmi kabel a pustím do tv Skylink tak vše jede bez nejmenších problémů. Tak asi proto chci upřednostnit android tv, který mám pod televizorem a nemusím z pokojíku tahat drát. Toť můj problém. Díky však za tvou reakci. Příjemný den

(09.10.2018, 19:36)Dottore Napsal(a): Zdarec.
Tak ja som to s androidom vzdal - hoci nerád (TV philips). X box mi nevedel zapísať EPG a playlist, takže znova nič - asi problém so zápisom dát. Ten xbox asi nedovolí na disk ukladať len tak hocičo.  Tak som to nakopol cez Win 7. A ide to. A aby som sa netešil predčasne, tak EPG posunuté o 1 hodinu.
Posun cez Simple TV nevyriešil nič. Tak ak to niekto vyriešil, dajte prosím vedieť.
Ak sa mi to podarí - napíšem.

Ahoj. Řešil jsem to stejné. Našel jsem si odkaz a vyřešil k naprosté spokojenosti. tak 
1. přejdi do nastavení PVR IPTV Simple Client a nastav posun o /- 1 hodinu./ 
2. Přejdi do nastavení KODI PVR/ TV - průvodce - VYMAZAT DATA. 
Ukonči Kodi, a po té opět zapni. EPG běží "přesně". /V mém případě jsem nedal přesně -1, ale posuvník mě pusti buď o -0,9 nebo -1,1. Přesně 1 se mi nepodařilo. Proč, tak to jsem ještě nezjistil, ale +/-to sedí. Příjemný den
 
Citovat
Ahoj všem,

jen potvrzuji, že plugin 0.0.5 od Soriena funguje skvěle i na Leila Beta 3.
Moc pěkná práce, díky!

Zdraví,
Martin
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)