• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
chrome
#1
zdravim Vas ma tu niekto skusenosti s instalaciou chorme v kodi. potrebujem tam rozbehnut tv.orange.sk
 
Citovat
#2
@josua V zásadě dvě řešení. Nenapsal jsi nic o svém systému, tak stručně popíšu obě:
  1. Addon Chrome Launcher, který spouští Chrome instalované mimo Kodi v systému. Najdeš ho v repozitáři Rasjani's Add-ons, věnuje se tomu https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=170965
  2. Addon Chromium, který do systému instaluje prohlížeč Chromium. Najdeš ho v repozitáři LibreELEC Addons, případně v analogickém repozitáři v OpenELEC a snad také (nemám to ověřeno) v CoreELEC.
Obě řešení jsou pouhou nadstavbou, spuštění addon v konečném důsledku spustí prohlížeč jako samostatnou aplikaci, která běží mimo Kodi a ovládá se přímo ze systému. Kodi dále běží zcela samostatně "pod ním".
 
Citovat
#3
Bude Chrome Launcher fungovat v LibreELEC na respi?
Nebo spiš pujde pujde v LibreELEC nainstalovat chrome?
https://tutorials-raspberrypi.com/google...pberry-pi/
 
Citovat
#4
@BigSandy Zapomněl jsem na jednu důležitou maličkost. Instalace Chromium je v LibreELEC k dispozici u instalace Generic AMD/IntelPnVidia GPU HTPC. Pro instalace Raspberi Pi... není. Jak to je u ostatních instalací nevím. A Chrome na LibreELEC nenainstaluješ vůbec.
 
Citovat
#5
(05.10.2018, 18:33)tam Napsal(a): A Chrome na LibreELEC nenainstaluješ vůbec.

Takže na nějaký prohližeč přimo pro LibreELEC mohu zapomenout? 8
 
Citovat
#6
@BigSandy Jak jsem napsal výše. Vím (a používám ho) o tom, že existuje addon Chromium, který po nainstalování doplní do LibreELEC aplikaci Chromium, kterou pak addon po svém zavolání spustí. Ten addon je k dispozici v repozitáři LibreELEC Addons, ale jen v některých instalacích. Vím, že je k dispozici v instalaci Generic AMD/IntelPnVidia GPU HTPC a vím také, že není v instalaci pro RPi. U ostatních nevím. Je ale možné, že v nějakých dalších verzích nebo i jiných instalacích tohoto typu (OpenELEC, CoreELEC, a dalších) by možná něco být mohlo.

I tady na fóru myslím najdeš pár vláken věnujících se browserům.

Existuje ale aplikace a také Kodi addon Docker, prostřednictvím kterého můžeš do LibreELEC (i pod RPi) dostat celou řadu aplikací, tedy snad i nějaký browser. Ale to je úkol spíše pro zkušenější uživatele. Já jsem to kdysi, když ještě @BBaron neměl ve Stream-Cinema addon cache, použil pro instalaci proxy cachce a protože nejsem Linuxový znalec, strašně jsem se s tím potrápil. Něco více o to najdeš například zde https://forum.libreelec.tv/thread/234-running-xorg-on-raspberry-pi-through-docker/.
 
Citovat
#7
Zaujímalo by ma či niekto na nejakom android zariadení (tv, Shield..atd) rozbehol sportový kanal Orangesport SK
 
Citovat
#8
No ja zas nechapu proč je libreelec tak ořezaný přes shh i když jsem tam jako root.
Nejlepší je nainstalovat raspbiana bez deskopu a na něj libreelec jako deskop
 
Citovat
#9
Milos: uz to pises do dalsie vlakna, robit to bordel.

Stiahni si v PC alebo v mobile najnovsiu verziu chrome apk, cez siet alebo cez usb kluc ju nakopiruj do internej pamete a cez nejaky browser nainstaluj. Potom ti to pojde. Takto mam nainstalovany orage tv, total commander a ine aplikacie, ktore nie su priamo podporovane. Na ovladanie budes potrebovat bezdratovu mys alebo klavesnicu
NVIDIA Shield Pro 
Raspberry PI 3 MODEL B 
Aalfawise h96 pro+
 
Citovat
#10
@BigSandy No, to je snad zřejmé. Je to jednoúčelově sestavené distro obsahující i instalaci Kodi, určené těm, kteří chtějí jednoduché a stabilní řešení ušité na míru danému HW a nechtějí se zabývat instalací OS, GUI a Kodi. Pro ostatní existuje plno Linuxových distribucí, do kterých je možné si nainstalovat Kodi. Jednoduchost a relativní záruka bezproblémové funkce výměnou za omezení jiného využití OS, než jen pro běh Kodi.
 
Citovat
#11
Nechápem to, že máš naištalovaný Orange tv. Ale to ides na Orange az z toho prehliadača Chrome,nie? alebo to mas nejaku samostatnu apku?
 
Citovat
#12
viem ist aj z chrome na orange sporty, ale mam apku v nvidiu a cez nu pozeram
NVIDIA Shield Pro 
Raspberry PI 3 MODEL B 
Aalfawise h96 pro+
 
Citovat
#13
Som v tomto trochu novsí,cele doobedie browsujem a hladam, mozno davam divne otazky.
Ale na Orange tv sport je nejaka aplikacia? Lebo toto strasne hladam.
Skusil som nainstalovat chrome na Shield,a ano mám to ale príšerne,bez kalvesnice a mysi je to čista katastrofa.
Ked som odtial chcel sa prihlásit na orange sport tak to neslo ze musim mat iny android alebo apple.....
 
Citovat
#14
mne islo spustit orange tv aj cez chrome v shielde. Ale teraz ligu majstrov sledujem cez aplikaciu orange tv. Normalne si stiahni tak ako chrome orange tv.apk, po instalacii tam zadas meno a heslo, ktore ti poskytne orange po zaplateni a mozes sledovat.
A tiez bez mysi alebo klavesnice je to obtiazne. Tieto aplikacie su stavane na mobili a tablety, preto je s tym takyto problem
NVIDIA Shield Pro 
Raspberry PI 3 MODEL B 
Aalfawise h96 pro+
 
Citovat
#15
aha, a stiahnut orange tv.apk odkial? Z google play PC mi do Shieldu to opät nejde, a na nete mi nájde ze sa daju stiahnut akoby cudzie orange tv apky, BE,FR.. Ja asi musim nájst konkrétne slovensku ?
 
Citovat
#16
napr odtial

https://m.apkpure.com/orange-tv/tv.nangu.orange.android
NVIDIA Shield Pro 
Raspberry PI 3 MODEL B 
Aalfawise h96 pro+
 
Citovat
#17
Super, vďaka. Uz mi to ide. No spokojnost,aplikácia ide ok, aj zaznamy LM celkom ok, akooo vidno tam ze to je taky horši stream,ale to je myslim problem Orange tv,alebo neviem mozno to mozem niekde este nastavit. Na velkom TV tam vidno ze to neni az take pekné ,ostré.. To hovorim o aplikacii na Nvidia SHield.
no a dal som tuto apku aj na adroid tv do Sony tv,ale tam je obraz omnoho horší ,neviem preco..

Ovládam to cez Sony aplikáciu v telefone,aj ked asi najlepsia by bola myš a klavesnicka...

Ale myslim apliakcia v tv je vzdy lepsie ako pripajat laptom cez hdmi k tv...


O
 
Citovat
#18
Milos, mas pravdu, ze obraz nie je the best, ale da sa. Je to urcite problem orange, zbuchali to narychlo, mozno casom to vylepsia.

ja pouzivam na ovladanie mys a klavesnicu v jednom, odporucam

https://www.amazon.com/Rii-Wireless-Keyb...B00Z81U3YY
NVIDIA Shield Pro 
Raspberry PI 3 MODEL B 
Aalfawise h96 pro+
 
Citovat
#19
Vela ludi ani nevie ze sa da takto na android tv spustit Orange apka... Samozrejme tu ide ai na 90% o sledovanie LM a mozno nasej a ceskej ligy....
No ta klavesnica a myš je potrebna ,nejde to korektne nicim, zamrzne to casto,nejde to DO,ani cez aplikaciu v mobile korektne
 
Citovat
#20
(22.10.2018, 10:38)marecek65 Napsal(a): Milos: uz to pises do dalsie vlakna, robit to bordel.

Stiahni si v PC alebo v mobile najnovsiu verziu chrome apk, cez siet alebo cez usb kluc ju nakopiruj do internej pamete a cez nejaky browser nainstaluj. Potom ti to pojde. Takto mam nainstalovany orage tv, total commander a ine aplikacie, ktore nie su priamo podporovane. Na ovladanie budes potrebovat bezdratovu mys alebo klavesnicu

Čau. Vieš mi prosím Ťa napísať podrobnejšie ako sa dá skopírovať z usb kľúča do boxu a cez aký browser nainštalovať. Mám Xiaomi Mi Box S. Tak ako sa tu už píše vyskúšal som desiatky metód ale stále neviem dostať do boxu google chrome alebo ine prehliadače trebárs mozilla, opera atd. Díky.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)