• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yamaha YSP 1600 net radio
#1
Zdravím borci. Obraciam sa na Vás s otázkou. Včera aom zakúpil Yamahu Ysp 1600, vsetko je OK, funguje ako má, zvuk super, ale chcel som si nastaviť net radio v nej a nejde mi to.
Mám optiku od Orange, kábel pripojený do domácej siete, v routri Yamahu vidím, optickým káblom pripojení na TV, hdmi tiež aby som vedel sa dostať do nastavení. Podľa návodu ak chcem počúvať net rádio, musím sa pripojiť na vtuner yamaha http://yradio.vtuner.com/setupapp/yamaha...SignIn.asp
A tu mi nastáva problém, že po zadaní MAC adresy mi na tejto stránke vypíše, že nebolo možné nájsť požadované zariadenie (v anglictine).
Na nete som nenašiel žiadne návody, preto sa obraciam sem ci by ste mi nevedeli poradiť niečo, kde môže byť chyba.
Co sa týka práce na PC nemám problém, ale ak by bolo treba nastaviť nejako router, treba mi to trocha objasniť ;)

Ďakujem za akékoľvek typy
 
Citovat
#2
Tak vyriešené, písal som na podporu cz, napísali mi, že vtuner je iba správca, že nadefinovat radio sa dá aj bez tejto služby, tak som včera pátral, nedopatral a dneska ráno (nie nadarmo sa vraví ráno múdrejšie večera ;) ) som to spojazdnil. Cez mobil náhodou som na to natrafil, potreba dvoch app, priamo od Yamahy, v jednej sa dá nastavovať aj rádio. V návode ani na nete som to nikde nenašiel, keby niekto potreboval podrobnejšie rád rozpisem :)
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)